Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sobie chcialem zrobic Hardcore, jade w rally crosie za kolesiem, doganiam go po czym wbija sie we mnie 2 kolejnych na zakrecie,odbijam sie od 3, trace kola biala kropke i w ogole mi sie wtedy odechcialo online w dircie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak w dircie nie ma czegoś takiego jak w S2U, tam cudem jest przejechać zakręt bez rozwalonego tyłu, albo boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysz i Hardcora pasuje robić w jakiejś dobrej ekipie, mi np. trzymali gości i sobie spokojnie dojechałem pierwszy jedno jak i drugie. Dla mnie póki co z ukradzeniem 5 flag będzie ciężko gdyż zupełnie nie ogarniam tego trybu i odpuściłem narazie a żeby zrobić białą kropkę to najlepiej pojeździć kilka wyścigów i zupełnie odpuścić pozycje gdyż większość graczy to debile i porozwalają Cię a tak to na 8 miejscu spokojnie i bez zadrapań kilka wyścigów i biała kropka zmiana trybu na bez kontaktowy i już 20% bonusu fanów :) co nie bez znaczenia na dłuższą mete do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi flagi i hardcore wpadły bez problemu:) mam teraz 8 poziom ale chyba nie dotrwam do 35:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 25 leci całkiem spoko poźniej do 30 już coraz większe schody a później ponoć już tylko gorzej ja póki co chyba 30 i singla dokańczam, ważne aby w miarę możliwości grać w pełnych pokojach gdyż wtedy nawet miejsce np. 4 daje dobrze fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabiles 250k fanow? niezle.. mi dzis wpadlo za hardcore :) jeszcze ta durna mysz i fani :/ a mam tylko 110k... dlaczego mysz tylko w joyride a nie w protour.. tam jezdza bardziej ogarnieci ludzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony da sie to zrobić na ustawce.

Do Super Star polecam jeździć w zawodach drużynowych, wtedy wpada 500 fanów za zwycięstwo teamu.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że raz użyty drugi raz nie zadziała.

Dzięki za info. K#%%&)#%&%)#@&*#%)%&@#)*&$~!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Jak coś to dzisiaj będę koło 19:00 - 20:00 grał i jak będą chętni to zapraszam.

Pośmigamy sobie cokolwiek dla frajdy, rajdy, party, itd.

EDIT:

Jednak dzisiaj nie dam rady, bardzo przepraszam. Chociaż pewnie i tak nie było chętnych.

Jutro myślę, że nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wogóle jakiś polak w tego Dirta? Mam go od dziś.

Wysyłajcie zaproszenia do znajomych kto chce grać i od jutra od 18 do upadłego cioramy w tą gierke :thumbsup:

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram, mam go od dziś i strasznie mi się podoba, moj id psn : pioraj, najlepiej w wiadomości napisać, że chodzi o dirt 3 mam hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadaliśmy się już z chłopakami i graliśmy sobie w 4. Żadnych lagów, wszyscy spoko. Jakby jeszcze się ktoś zdecydował to zapraszajcie do znajomych któregoś z nas kielczanCK, pieroj, shizmon.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja również śmigam. Mnie tylko rajdy interesują, bo nic innego w tej grze nie ma sensownego.

Całe te zabawy to tylko na chwilę są fajne. No chyba, że tylko w gronie znajomych, to co innego, ale z randomami to bez sensu granie.

Także jak ktoś chętny na rajdy to proszę walić do mnie. Ja dzisiaj powinienem jeszcze grać koło 19.

Fajnie jakby było więcej osób, zrobiliśmy sobie prywatny meczyk w Jam Session i śmigali swobodnie.

Bo jedno dobre, że w JAM też nabija punkty do levelu - chociaż tutaj pomyśleli...

Trzeba w końcu zorganizować coś konkretnego, bo w DIRT 2 to prawie codziennie mieliśmy pełny pokój, a tutaj cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam chętnych do pomocy przy "road trip" i "join the party".

Zainteresowani proszę pisać na psnid (napiszcie że chodzi o dirta)

Pozdrawiam. czeslaw_pl

Edit:

"join the party" i "road trip" wbite :-), pozostało "super star", więc na ustawkę też się pisze :)

Edytowane przez czeslawpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My gramy codziennie jak ktoś dopiero dziś kupił grę to niech zaprasza mnie do znajomych i gramy. Wieczorami jest nas po 5-6.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest sposób na szybkie levelowanie, ale wymaga niestety 8 osób do tego.

Jakby się udało nam zrobić to można by bardzo fajnie podbić sobie szybko level. Nie mówię, że od razu 35 wbić, ale naprawdę zaoszczędziło by się sporo czasu.

Bo jeżdżenie w online nonstop czasami doprowadza do szału...

Jak to działa?

Sprawa wygląda tak, że robimy 2 teamy po 4 osoby.

Następnie musimy razem wbić na Pro Tour > Gymkhana.

Jeśli uda się wbić to połowa sukcesu już za nami.

Teraz każdy po prostu musi mieć wynik 0, tak żeby wszyscy mieli egzekwo 1 miejsce, ale nie można też stać nonstop, trzeba się chociaż trochę przemieścić.

W ten sposób za 1:30 możemy zdobyć 1.700 punktów.

Jak się nam uda zebrać 8 osób to będzie fajnie, a jak nie to mówi się trudno i trzeba będzie jakoś uciułać te 250.000 fanów.

Lista chętnych do nabijania levelu:

=================================

- Patrickosan

- Pioraj

- kowal9023

- kielczanCK

-

-

-

-

=================================

Proszę się zgłaszać, najlepiej na PW do mnie.

Wstępny termin ustalimy jak będzie 8 osób. Na pewno będzie to wieczór, ale dobrze by było gdyby to było południe, bo to im dłużej będziemy nabijać tym lepiej.

UWAGA: Przy tej ustawce jest wymagana ogromna cierpliwość, jako że cały haczyk polega na tym, aby nikt nic nie robił.

Trzeba się tylko przemieścić, żeby gra nikogo nie wyrzuciła z pokoju, ale nie można zapunktować, bo wtedy punkty rozdzielone będą nie po równo.

PS.

Nie wiem jakby sprawa wygląda z mniejszą ilością osób i zamkniętą sesją w JAM Session.

Tam też dodaje normalnie punkty. Myślę, że dałoby rady. Oczywiście byłoby mniej tych punktów, ale zawsze to lepsze niż zajmowanie non stop miejsca w środku stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest sposób na szybkie levelowanie, ale wymaga niestety 8 osób do tego.

Jakby się udało nam zrobić to można by bardzo fajnie podbić sobie szybko level. Nie mówię, że od razu 35 wbić, ale naprawdę zaoszczędziło by się sporo czasu.

Bo jeżdżenie w online nonstop czasami doprowadza do szału...

Jak to działa?

Sprawa wygląda tak, że robimy 2 teamy po 4 osoby.

Następnie musimy razem wbić na Pro Tour > Gymkhana.

Jeśli uda się wbić to połowa sukcesu już za nami.

Teraz każdy po prostu musi mieć wynik 0, tak żeby wszyscy mieli egzekwo 1 miejsce, ale nie można też stać nonstop, trzeba się chociaż trochę przemieścić.

W ten sposób za 1:30 możemy zdobyć 1.700 punktów.

Jak się nam uda zebrać 8 osób to będzie fajnie, a jak nie to mówi się trudno i trzeba będzie jakoś uciułać te 250.000 fanów.

Lista chętnych do nabijania levelu:

=================================

- Patrickosan

- Pioraj

-

-

-

-

-

-

=================================

Proszę się zgłaszać, najlepiej na PW do mnie.

Wstępny termin ustalimy jak będzie 8 osób. Na pewno będzie to wieczór, ale dobrze by było gdyby to było południe, bo to im dłużej będziemy nabijać tym lepiej.

PS.

Nie wiem jakby sprawa wygląda z mniejszą ilością osób i zamkniętą sesją w JAM Session.

Tam też dodaje normalnie punkty. Myślę, że dałoby rady. Oczywiście byłoby mniej tych punktów, ale zawsze to lepsze niż zajmowanie non stop miejsca w środku stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że napiszecie, że jesteście chętni :P Nie musicie kopiować całego mojego posta :)

Ja w swoim poście będę aktualizował listę także bez obaw.

PS.

Ale coś mam wrażenie, że chyba szybciej się ten 35 wbije bez kombinowania.

Mimo wszystko lista wisi i chętni niech się zgłaszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze na oniline, nie tylko na ta ustawkę ale i ogólnie do pośmigania. PSNid kowal9023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=NTg9aUWKEPc <-- dajcie mi jakieś rady, gram na padzie ale nie umiem się tak ślizgać jak ten typ. Jak tobie donuta to naciskam i puszczam ciągle ręczny i lekko skręcam kierownicą. Czy to dobra metoda bo jak widzę ten filmik to mnie krew zalewa jak gość z taką łatwością kreci 600-700 tyś :verymad: :verymad: :verymad:

A CO DO TWOJEGO POSTU PATRICK TO WIADOMO, ŻE JESTEM CHĘTNY. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×