Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z chęcią pogram z kimś w dirt 3w celu zrobienia kilku trofeów online lub poprostu dla funu. Mam headseta. Jak coś to pisać na ps3 ps3id:azialde

Gram wieczorami

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea online mnie przerastają. Szukam ludzi, którzy mi pomogą z wygraniem wszystkich trybów party (i tych pobocznych z tym związanych). Wygrywać w Hardcore potrafię, ale te Party mnie przerastają. No i Joyride, co trafię na jakąś grę w czterech to jakiś kretyn wychodzi przed końcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea online mnie przerastają. Szukam ludzi, którzy mi pomogą z wygraniem wszystkich trybów party (i tych pobocznych z tym związanych). Wygrywać w Hardcore potrafię, ale te Party mnie przerastają. No i Joyride, co trafię na jakąś grę w czterech to jakiś kretyn wychodzi przed końcem.

moge Ci pomóc

tylko raczej nie przez najbliższe parę dni bo musze sie ostro uczyć niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto jest chętny zrobić pucharki online z dodatków?

Chodzi mi głównie o 5 wygrany samochodami z obu paczek.

Nie chce mi się tego robić normalnie, bo raz że trwa to wieki, a dwa, że w ustawce można też przy okazji zrobić pucharek na Monte Carlo i Tokyo w JAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto jest chętny zrobić pucharki online z dodatków?

Chodzi mi głównie o 5 wygrany samochodami z obu paczek.

Nie chce mi się tego robić normalnie, bo raz że trwa to wieki, a dwa, że w ustawce można też przy okazji zrobić pucharek na Monte Carlo i Tokyo w JAM.

Ja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się to bije w PRO TOUR > TEAM > PARTY. Najszybciej, najprościej i najwięcej punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się to bije w PRO TOUR > TEAM > PARTY. Najszybciej, najprościej i najwięcej punktów.

Tylko, że ja NIENAWIDZĘ PARTY. Taki mały szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że w niektórych w PRO TOUR, np. w Rally Cross może Ci zniknąć biały znaczek (20% bonusu).

W Party Ci on nie zniknie, tam samo w rajdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w Rally cross gra sie najprzyjemniej. Tak czy inaczej do 30lvl potrzeba ok 250 wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę Pro Tour -> Team w Party (już się przyzwyczaiłem) i Point to Point, mam 20% bonusu za Cautious i jakoś mi idzie. Trochę to nudne, ale lepsze niż 50lvl w F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie point to point jest bardzo nudne, dlatego jeżdże wyścigi torowe. Przynajmniej cos się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop, ale mam pytanie na czym dokładniej polega trofeum "Road Trip" ? Oraz czy byłby ktoś chętny do pomocy w tym trofeum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop, ale mam pytanie na czym dokładniej polega trofeum "Road Trip" ? Oraz czy byłby ktoś chętny do pomocy w tym trofeum ?

Wchodzisz w JAM > Custom Game > szukasz JOYRIDE.

Potem musisz ukończyć ten tryb z 3 innymi graczami, jak ktoś wyjdzie w trakcie to nie dostaniesz pucharu.

Jedna sesja trwa 20 minut i jeździcie po placu Battersea i robicie sobie co chcecie.

PS.

Zmniejsz trochę obrazek w sygnaturze bo Ci go usuną zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam session->tryb joyride, musisz go ukończyc z conajmniej trzema graczami oprócz ciebie. Trwa to 20min i musisz cały czas coś robić. Nie możesz stać w miejscu bo wtedy puchar potrafi nie wpaść.

edit: patrick był szybszy :)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie point to point jest bardzo nudne, dlatego jeżdże wyścigi torowe. Przynajmniej cos się dzieje.

Wdam się w polemikę, bo się nie zgadzam. W P2P jesteś Ty, twój samochód, trasa i twoje umiejętności, natomiast w Circuit zazwyczaj ktoś robi zakręty na lewych drzwiach mojego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki, dzięki za odpowiedzi. A gra któryś z Was online jeszcze w tą giere ? Chętnie pograłbym z jakimiś doświadczonymi graczami.

Edit: usunąłem tą sygnaturkę o której wspomniałeś ;) dzięki za rade

Edytowane przez Clics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdam się w polemikę, bo się nie zgadzam. W P2P jesteś Ty, twój samochód, trasa i twoje umiejętności, natomiast w Circuit zazwyczaj ktoś robi zakręty na lewych drzwiach mojego samochodu.

Jest walka z przeciwnikiem, emocje. W P2P jest nudno, w rally cross to Ty możesz wymusic błąd przeciwnika. Od czasów dwójki gram online tylko wyścigi RC i land rush. Zawsze jest przynajmniej podium.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ja wymuszalem juz na samym poczatku jak mialem rozpieprzony samochod.. Musisz miec naprawde udana ekipe zeby nie sypac miesem podczas gry.. A nie ma emocji w rajdach? jak jechalem w nocy i co chwila z jakims niemcem na kawalki sie wyprzedzalismy by w koncu wygrac o kilka setnych ? Zero emocji? nie mam pytan... W dwojce owszem, landrush terenowkami byl taki mniej kontaktowy, ale w trojce tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie sie ścigac z fizycznym przeciwnikiem. Jak do tej pory dosłownie kilka razy zdarzało sie destruction derby (na te paredziesiąt godzin grania, ps3 i x360) ale zawsze można nadgonic bo generalnie online cieniasy jezdżą :P

Strasznie ckliwi jesteście, bez kontaktu itd itp. Walka, gięte blachy i na końcu zwycięstwo, to jest to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trybów online zostalo mi do zgarnięcia tylko trofeum "superstar". Dziesięć poziomów jeszcze, stąd moje pytanie - z racji tego że na booosta w tej kwestii nie mam co liczyć dlatego też który z dostępnych trybów rozgrywki jest powiedzmy najkrótszy i najbardziej efektywny. Jak do tej pory pogrywam bodajże w Point to Point, tyle że wbijanie tam poziomów fanbase jest strasznie żmudne dlatego który tryb panowie polecacie aby szybciej wbić ten 35 lewel ? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to team, jednak 500 dodatkowych fanow to jest to, a najszybciej? znienawidzony przez niektorych tryb party. Tam czesto nawet nie musisz Ty wygrywac tylko zespol. Do tego zrobic sobie biala kropke by miec 20% wiecej i lecisz. Tym sposobem mozna zgarniac nawet po 1700 fanow za wyscig

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×