Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

6:56 Super takedown. O.o

Gra zapowiada się coraz ciekawiej, imo najciekawszy FPS w tym roku (Metro raczej zaliczy obsuwe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to obłędnie ładnie, chciałbym jednak zobaczyć jakieś widoczki z wersji konsolowych. Coraz bardziej wkurwia mnie taka zabawa developerów w kotka i myszkę z graczami - naprawdę doceniłbym jakiś konsolowy gejmplej. Nie zrozumcie mnie źle - ja naprawdę nie mam ciśnienia na grafikę - to co jest teraz w co ładniejszych grach dalej powoduje u mnie opad szczęki i sprawia że w temacie wizualiów jestem generalnie w pełni zaspokojony, po prostu szkoda mi że gra, żeby się wybronić i nie ryzykować niższej sprzedaży musi w ren sposób"oszukiwać" graczy. Nawet taka która zupełnie tego nie potrzebuje (długa kampania, multi, dużo free roamu, co-op i split screen)- przecież Far Cry od pierwszej odsłony nie tylko miały swietną grafikę ale też zachwycały gejmplejem.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już wcześniej wypuścili ze dwa gamepleye konsolowe, bodajże z Xboxa. Gra nie wyglądała brzydko ale dupy też nie urywała - było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda, ale z drugiej to jednak wolę poczekać i rok(odpukać), ale dostać dopracowaną pozycję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to nie będzie produkcja w stylu "Call of Duty" czyli idziesz wybranym korytarzem i gra prowadzi cie za rękę, niby otwarty świat ale misja już jest oskryptowana wydarzeniami :[

W FC2 było to dobre ze o każdej porze, na rożne sposoby można było przejść misje, jednym minusem FC2 były Posterunki milicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty kilku sklepów i "najbogatszy" zestaw DLC do pre-ordera (edycja standardowa) oferuje chyba - póki co - sklep.gram.pl:

Pakiet drapieżników - zestaw czterech rzadkich drapieżników dla trybu pojedynczego gracza: czarna pantera, biały tygrys, wilk workowaty, sęp łysy :biggrin:

Łuk łowcy - broń dla trybu multiplayer

The Lost Expeditions - dwie misje w trybie dla pojedynczego gracza i broń do trybu multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

preorderowy bonus "Monkey Business"

Cholera, mam coraz większą ochotę na tą gierę, chyba trzeba będzie wziąć ze 2 dni wolnego w okolicach premiery i zrobić sobie długi weekend na tropikalnej wyspie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Island Survival Guide:

"Top of the Food Chain"

Wygląda na to że po pokonaniu Vaasa będziemy mieli jeszcze jednego chwasta do wyrwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już o kupowaniu mowa, to w PS3 Sklepie do każdego pre-ordera na Far Cry 3 otrzymujecie klimatyczną koszulkę, możecie zobaczyć sobie poniżej : )

http://ps3sklep.pl/index.html?p=productsSearch&sWord=far+cry+3&iCategorySearch=&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceTo=

sklePE.pl, z którym jesteśmy blisko, również posiada takie koszulki, także jeżeli nie chcecie kupować "u nas", możecie tam:

http://www.sklepe.pl/index.php?search_query=far+cry+3&_search_category=on&podkat=0&producent=0&_search_from=0.00&_search_to=0.00&do_search=true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie kupic ?

W żadnym wypadku - lepiej brać Black Opsa 2jkęLink do 15 minut z rozgrywki singlowej z komentarzem jednego z twórców:http://www.gametrailers.com/videos/7aob1u/far-cry-3-island-life-walkthrough

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ta gra wygląda ... nie chce mi się wierzyć, że to gameplay z Xbox'a 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład, że jak się chce, to się da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć amigo rację. ;)

PS Ładny awatar. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie, bo musi tak wyglądać - w końcu sceneria robi swoje. Pokażcie mi grę, która jest osadzona w tropikach, czy na jakiejś bajecznej wyspie na Karaibach która wygląda brzydko. Począwszy od Far Cry 1, przez Crysis, czy choćby ostatnio Dead Island - wszystkie wyglądały świetnie głównie przez tą "optymistyczną" scenerię. Nie ukrywam, że będzie się chciało zwiedzać te fantastyczne tereny w FC3, gdy u nas za oknem będzie -20*C.

Jedyne, czego się boję przy "trójce", to podobieństwa do poprzedniej części, która IMO była dosyć przeciętna. Afrykańskiego klimatu kompletnie nie kupiłem, a chaotycznie przedstawiona fabuła totalnie mnie zniechęciła. No i szkoda, że w FC3 będziemy zmuszeni questami do zabijania zwierząt... zamiast np. powrócić do tematu mutantów z "jedynki". A co do gameplay'u powyżej, to kompletnie nie ogarniam, po co to widzenie wrogów przez obiekty. Już wystarczająco dużym atutem jest minimapa i pokazanie w jakim kierunku skierowany jest przeciwnik. Dla mnie zbyt duże uproszczenie, albo po prostu czegoś nie zrozumiałem. Na myśl przyszedł mi od razu "Deus Ex" i chip umożliwiający widzenie przez ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to wersja na PC z podpiętym padem od X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ta gra wygląda ... nie chce mi się wierzyć, że to gameplay z Xbox'a 360.

dokladnie. czekam na taki filmik z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład, że jak się chce, to się da

Niestety, póki co(wbrew temu co pi@#$lił Homer) nie ma żadnego oficjalnego obrazka z wersji konsolowych(co ostatnio staje się, niestety, powszechną praktyką) - przez pewien czas był na YT jakiś gjmplej z bety grany na PS3, ale został szybko ściągnięty.Jedyne info jakie znalazłem odnośnie tego jak prezentują się wersje konsolowe pochodzi z jakiegoś dziennikarskiego podsumowania "sesji zapoznawczej" z grą: facet pisał że dostała mu się własnie wersja na PS3 i twierdzi, że choć gra wygląda zdecydowanie słabiej niż jej odpowiednik na moncych PC to nie mowy o takiej żenującej przepaści jak w przypadku BF3 - poziom graficzny określał na lepiej niż w FC2(czyli jak dla mnie realistycznie i satysfakcjonująco) i co najważniejsze twierdził że framerate był raczej stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę przycichł. Do premiery coraz bliżej. Przeglądając neta wpadłem na... nowy gameplay, który jak zwykle zachwyca. Pochodzi on z dodatkowej misji, z paczki "The Monkey Business Pack". Nie mam zielonego pojęcia, czy jest ona dostępna we wszystkich pre-orderach, czy tylko w pre-orderach gamestop.com. W każdym razie, można rzucić okiem na to, co czeka nas od 29 listopada. Przyznaje, że waham się, czy nie anulować pre-ordera. Czekam na recenzję, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Wygląda to naprawdę przyjemnie. Z resztą, sami zobaczcie.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie to wygląda oprócz momentów gdy postać rzuca chyba granatami, bo wygląda to jak lekkie pchnięcie przed siebie, a przedmiot leci na duże odległości i wygląda to dziwnie, a druga sprawa to na końcu driftowanie jeepem :) Raczej śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Świeżutki zwiastun głównego wątku fabularnego. Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam myśleć o grze, czy kupić ją w dzień premiery czy poczekać... w sumie ostatnio kilka tytułów kupiłem i nie czy far cry 3 jest tego wart ? może lepiej poczekać ? a wy jakie macie przeczucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×