Skocz do zawartości
kill

Amy

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na to już od dłuższego czasu, zapowiada się kozacki survival-horror. I to prawdziwy horror, a nie efektowna rozwalanka pokroju Dead Space'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś takie ala Silent Hill. Dobra opcja w oczekiwaniu na downpour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dzisiejszym psn update cena spadła do 9zł!!!! Wziąłem z ciekawości za cenę tapety warto sprawdzić ten niedoceniony (z czego czytałem głównie przez sterowanie) tytuł...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ograsz to napisz opinię bo też jestem ciekawy jak gra wypada w praniu ;) Choć z recenzji wynika, że gra słabiutka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun1983

Też bym prosił jak ograsz żebyś się podzielił informacja czy warto wziąść za te 9 zeta tą gre bo ponoć słaba jest :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 9 złotych dostajemy mega średniaka który próbował byc horrorem a wyszedł jako typowy przykład gry średniej i niedopracowanej... Generalnie za 9 zł polecam aby kupic i samemu się przekonać zamiast kupować jakiegoś theme który również jest w tej cenie... Osobiscie po przejściu ponad połowy oceniam na około 5/10 więc jest srednio... Nie jest tragicznie, nie jest również dobrze jest po prostu... komu zostanie z zakupów reszta w wysokosci 9 zł polecam na obadanie a nóż mu się spodoba...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×