Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bym spróbował tego Singstara ale jak nie ma jakiś fajnych kawałków jak np. Scatman John to nie ma co tam platynić. : )

Te kawalki byly na PS3. Mam wszystkie plyty z wersji na PS3 i PS2-wszystkie juz ograne, ospiewane do znudzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma żadnego filmu z tego utworu, zobaczyłbym jak ludzie próbują to "śpiewać". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma żadnego filmu z tego utworu, zobaczyłbym jak ludzie próbują to "śpiewać". :)

Uwierz mi na slowo-po odpowiedniej dawce alkoholu samo jakos wychodzi ale punktow zadnych! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem jeszcze tematu nt. Singstar dla PS4 wiec zapytam tutaj. Tez macie "zawartosc niedostepna" gdy chcecie pobrac utwor demonstracyjny lub zakupic cos w sklepie?

Wlasnie sprawdzilem na koncie amerykanskim-wszystko dziala! :/

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam wrażenie że baza piosenek w Singstorze jest przerażajaco mała. kiedys wyczytałem, że liczba ta przkracza tysiąc anawet i więcej. Tymczasem wczoraj ściągnąłem sobie Singstara owszem moze nawet do 40 fajnych piosenek sie znajdzie ale tylko tyle, widzialem jak ludzie pisali, że mają baze kilkuset piosenek. Coś sie stało po tej aktualizacji która zmieniła ikonkę Singstara w XMB? Miałem fałszywe informacje, czy ubyło piosenek? O co chodzi. baza naprawdę tyłka nie urywa. Aha i jeszcze jedno. czy wie ktoś jak wyszukiwac piosenki albo chociaż artystów, bo przeskakiwanie po literkach jest tak cholernie ŻMUDNE i nudne, że w głowie się nie mieści.

Edytowane przez PVL55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem maila ze "Mistrzowska impreza" jest juz dostepna na PS3 i PS4. To jak w koncu z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM w Bydgoszczy widziałem za 99 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×