Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Muszę przyznać, że tak jak singstar, to żadna inna gra mnie nie wciągneła :-) i w tym nie jestem odosobniony, gdyż cała moja rodzinka ma przy tym niezły ubaw. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy normalne jest to, że głos który jest przesyłany do konsoli przez mikrofon jest odtwarzany z małym opóźnieniem? To opóźnienie jest troszkę dłuższe przy singstar z PS2. Wiem, że już gdzieś na forum było pisane, że mikrofony są identyczne dla wersji na PS2 i PS3, ale czy na pewno? Te co zakupiłem były dedykowane do wersji PS2 i posiadają złącze USB wersja 1.1 i być może są jakieś mikrofony z łączem USB 2.0 i jeżeli tak, to czy przyczyna tych opóźnień może być właśnie tym spowodowana? Z góry dziękujęza odpowiedź i pozdrawiam wszystkich wschodzących artystów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyraźnie było pisane że mikrofony są te same co w ps2, więc skoro tak piszą to muszą być te same ;p Co innego jakby napisali że są lepsze to wcale nie oznaczałoby że są lepsze ;p A teraz ja się spytam: Kiedy polskie piosenki do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niedługo udostępnią polskie piosenki Mój starszy chce kupić siostrze SingStara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy polskie piosenki do pobrania?

Mając na uwadze tempo, w jakim są portowane anglojęzyczne utwory z SingStarów na PS2, to pewnie polskich nie doczekamy się zbyt prędko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze sie z zamiarem kupna Singstar wersji na PS3 i w zwiazku z tym mam pytanie do tych co juz grali:

W reklamie gry na pewnej stronie jest napisane: cały dostępny dla PlayStation 2 katalog piosenek, składający się z ponad 300 tytułów jak również nowe utwory dostępne online by stworzyć własne playlisty i nagrać je na kartę Memory Stick Duo lub dysk twardy.

ale kolega wyzej w temacie pisze:Kiedy polskie piosenki do pobrania? co sugeruje, ze nie ma polskich piosenek na plycie, a wiec nie jest caly dostepny katalog piosenek z PS2. Wiec jak to jest w rzeczywistosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywisci jest tak, że na SINGSTORE (sklep online dostępny z menu gry) nie ma dostępnych jeszcze polskich utworów. Jak do tej pory jest dostępnych tylko około 140 utwórów i są to głównie utwory angielskojęzyczne. To co zacytowałeś w poście, że to niby jest dostępnych ponad 300 utworów, to był tylko taki ich plan, który niewypalił. No ale czekamy czekamy i mam nadzieję, że się doczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie z SingStarem na PS3 znajduje się jedynie 30 utworów. Plan Sony był taki, aby pozostałe utwory (czyli wspomniane 300) było dostępne w SingStore. Niestety, na chwilę obecną (jak już napisał grobelas) jest ich około 140 + jakieś niemieckie, hiszpańskie, włoskie czy norweskie. Aktualizacja SingStore ma miejsce raz na dwa tygodnie i chyba tylko ostatnia (7 marca - 46 anglojęzycznych utworów) była jakaś sensowna - wcześniej chłopaki wrzucali po kilka utworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W reklamie gry na pewnej stronie jest napisane: cały dostępny dla PlayStation 2 katalog piosenek, składający się z ponad 300 tytułów jak również nowe utwory dostępne online by stworzyć własne playlisty i nagrać je na kartę Memory Stick Duo lub dysk twardy.

nie wierz informacjom z tej strony.

1. nie ma dostpnego nawet polowy tego, co bylo na plytach na PS2

2. do 300 to jeszcze "troche" brakuje

3. nagrac mozna wylacznie na dysk twardy - na karte pamieci nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki wszystkim za odpowiedz...

No to chyba sie wstrzymam z kupnem tej pozycji.

A tekst "reklamowy" jest ze strony ULTIMY... i wszystko jasne

Pozdrawiam

Fayabusa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekst reklamowy był oficjalnie zapowiedziany przez sony na ultime nei mozna zwalac ;p czekam również na jakąs mega aktualizacje, a czy to tak trudno wrzucić wszystkie kawałki z wszystkich singstarów z ps2?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge nigdzie znaleść spisu utworów które są odrazu na tej płycie.Czy ktos mógłby mi je podać?

grobelas napisał:

W rzeczywisci jest tak, że na SINGSTORE (sklep online dostępny z menu gry)

Sklep?Ile kosztuje pobranie utworu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie moge nigdzie znaleść spisu utworów które są odrazu na tej płycie.Czy ktos mógłby mi je podać?

grobelas napisał:

W rzeczywisci jest tak, że na SINGSTORE (sklep online dostępny z menu gry)

Sklep?Ile kosztuje pobranie utworu?

5PLN za utwor

spis utworow znajdziesz na wikipedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić singstara(gdzieś na terenie Warszawy), ale nigdzie nie moge go znależć .Jak ktoś wie gdzie jest on dostępny[z mikrofonami(nieważne czy używana, czy nie)] to prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zamierzam kupić singstara(gdzieś na terenie Warszawy), ale nigdzie nie moge go znależć .Jak ktoś wie gdzie jest on dostępny[z mikrofonami(nieważne czy używana, czy nie)] to prosze o pomoc.

Kup przez internet - najlepiej na tym wyjdziesz, i cena niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ci ten adapter ? Wtykasz koncówke od mikrofonów do USB tak jak na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jakie tytuly bedzie zawierac SingStar vol.2 sprzedawany w Polsce ? Bo wersja niemiecka nieco rozni sie od brytyjskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sa juz jakies polskie piosenki ?

No wlasnie nie ma jeszcze, a mialy byc juz. Jutro ma byc aktualizacja SingStore, ale nie mam nadzieji na polskie utwory. Ciekawi mnie sparawa SingStar vol.2, bo gra juz wyszla dosc dawno w Wielkiej Brytani, ostatnio pojawila sie w Niemczech i we Wloszech i w kazdym kraju troszke roznia sie utwory. tzn we Wloszech jest pare wloskich utworow, a w Niemczech niemieckich. U nas gra pokazac ma sie w sierpniu, ale informacji co do tego czy polskie piosenki sie tam znajda nie znalazlem, wiec pytam na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sa juz jakies polskie piosenki ?

do zeszlego piatku (update'y sa co dwa tygodnie w piatek) nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo kiedy mozna sie ich spodziewac? I czy bede one dostepne tylko z polskiego konta czy np z amerykanskiego tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze w sierpniu jak wejdzie do Polski SingStar vol.2 beda tam polskie piosenki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×