Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

singstore korzysta z pieniędzy wpłaconych na konto PSN? czy trzeba dodatkowo oddzielnie wpłacać kasę na singstore? będę miał za parę dni obie części i zastanawiam się nad ściągnięciem paru piosenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
singstore korzysta z pieniędzy wpłaconych na konto PSN? czy trzeba dodatkowo oddzielnie wpłacać kasę na singstore? będę miał za parę dni obie części i zastanawiam się nad ściągnięciem paru piosenek

korzysta z portfela ktory masz na PSNid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge sie doczekac na singstar vol. 3

co do dzielenia sie muzyka , nie ma takiej mozliwosci

kazda pisoenka zakupiona przez signstar store jest powiazana z mac adresem karty sieciowej ps3

przeobilem to kiedy dostalem z serwisu nowa ps3 , i musialem czekac 9 dni na odblokowanie zakupionych wczensiej piosenek , chlopaki z ps network zresetowali ustawienia na wczesniej zakupionych utworach i moglem pobrac je ponownie

ale i tak teraz czekam na queen song pack , no i na singstar vol.3 ktora bedzie zawierac miedzy innymi:

* David Bowie - Space Oddity

* Gwen Stefani feat. Akon - The Sweet Escape

* Amy MacDonald - This is the Life

* Timbaland feat Keri Hilson - The Way I are

* Leo Sawyer - You make me feel like dancing

* Lionel Richie - All night long

* Timbaland feat OneRepublic - Apologize

* Kate Bush - Babooshka

* Fergie - Big Girls Don´t Cry

* Micheal Jackson - Billie Jean

* Deep Blue Something - Breakfast at Tiffany´s

* Barry Manilow - Copacabana

* Take That - Could it be Magic

* Aerosmith - Cryin´

* Dizzee Rascal feat. Calvin Harris & Chrome - Dance Wiv Me

* Paul McCartney & Stevie Wonder - Ebony And Ivory

* Queen - Killer Queen

* Sara Bareilles - Love Song

* Texas - Say What you want

* The Ting Tings - Shut Up and Let me Go

* Coldplay - Viva La Vida

szczegolnie timbaland'a i MJ

sasiedzi znow nie beda mogli spac

pozdr

Rush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując singstara można robić aktualizacje i ściągać piosenki przez kompa, a później na Ps??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma polskich piosenek. Piosenki kupuje sie ze sklepu singstara, nie mozna ich zgrac z kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od jakiegoś czasu myślę o zakupie Singstara. Mój model PS3 to wersja 60GB z wstęczną kompatybilnością i myślałem o zakupie, któregoś Singstara na PS2.  Mam w tej sprawie kilka pytań:

1. Czy będę mógł pograć w wersje Singstara przeznaczone na PS2?

2. Jeśli tak to czy płynnie chodzi gra?

3. Czy nie ma problemów podczas używania mikrofonów dołączonych w wersji PS2 do grania w Singstary z wersji na PS3?

Przyda się każda pomoc, lecz najchętniej dowiedziałbym sie czegoś od osób mających wersję PS3 ze wsteczną kompatybilnością, które próbowały bądź grają na nowej czarnuli w Singstary z PS2. 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,

od jakiegoś czasu myślę o zakupie Singstara. Mój model PS3 to wersja 60GB z wstęczną kompatybilnością i myślałem o zakupie, któregoś Singstara na PS2. Mam w tej sprawie kilka pytań:

1. Czy będę mógł pograć w wersje Singstara przeznaczone na PS2?

2. Jeśli tak to czy płynnie chodzi gra?

3. Czy nie ma problemów podczas używania mikrofonów dołączonych w wersji PS2 do grania w Singstary z wersji na PS3?

Przyda się każda pomoc, lecz najchętniej dowiedziałbym sie czegoś od osób mających wersję PS3 ze wsteczną kompatybilnością, które próbowały bądź grają na nowej czarnuli w Singstary z PS2.

Z góry dzięki za pomoc.

Z tego co sie orientuje (kiedys sie uszy obilo) to kazda wersja ps3 (nawet 40 i 80gb) umozliwiac ma "granie" we wczesniejsze wersje singstara, na zasadzie:

- odpalasz singstara na ps3 (nie wiem czy vol.1 i vol.2 czy tylko vol.2)

- wyjmujesz plyte i wkladasz ze starym singstarem

- i szalejesz

ale.... nie wiem czy to juz jest wprowadzone, czy ma byc wprowadzone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje (kiedys sie uszy obilo) to kazda wersja ps3 (nawet 40 i 80gb) umozliwiac ma "granie" we wczesniejsze wersje singstara, na zasadzie:

- odpalasz singstara na ps3 (nie wiem czy vol.1 i vol.2 czy tylko vol.2)

- wyjmujesz plyte i wkladasz ze starym singstarem

- i szalejesz

ale.... nie wiem czy to juz jest wprowadzone, czy ma byc wprowadzone...

Opcja ta bedzie dostepna dopiero na vol.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opcja ta bedzie dostepna dopiero na vol.3

Też o tym słyszałem. Premiera tej części podobno dopiero w listopadzie, a wolałbym pobawić się trochę wcześniej...

Musi być ktoś na tym forum, kto gra w singstary przeznaczone dla posiadaczy PS2, odpalając je na PS3 ze wsteczną kompatybilnością. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś napisałby jakieś konkrety na ten temat.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też o tym słyszałem. Premiera tej części podobno dopiero w listopadzie, a wolałbym pobawić się trochę wcześniej...

Musi być ktoś na tym forum, kto gra w singstary przeznaczone dla posiadaczy PS2, odpalając je na PS3 ze wsteczną kompatybilnością. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś napisałby jakieś konkrety na ten temat.

Pozdrawiam

dziala bez najmniejszych problemow.

edit:

zarowno wersje z PS2 dzialaja z mikrofonami przeznaczonymi do wersji PS2, jak i SingStar na PS3 dziala z nimi - w koncu to ten sam model mikrofonow. w SingStar PS2 mozna zmieniac plyty na inne SIngStarowe z wersji PS2 - czyli majac np. SingStar 80's mozesz w trakcie gry zmienic plyte na np. SingStar Party czy SingStar Anthems czy co tam masz. z wersja na PS3 to na razie nie dziala - ale po wydaniu vol.3 odpowiedni patch ma to zalatwic.

aha - z SingStarem na PS2 nie dziala kamerka PSEye (ta od PS3), za to z obiema wersjami dziala kamerka od PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź jontr, rozwiałeś wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do premiery vol.3 to gra wychodzi 31 grudnia, przynajmniej tak na IGN pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl patch do singstara, pozwalajacy na zmiane plyty w grze, narazie tylko dla wersji z ps3, ale zawsze to cos.

Zrodlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dziwne bo ja mam singstary oba prawie od miesiąca i od pierwszego dnia zmieniałem płyty z vol 2 na vol1 używając opcji swap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wczoraj zamowilem sobie Singstara vol.1.Bo jak czytałem to w vol.2 dla tych ktorzy nie mieli v.1 to sa zmiany niezauwazalne niemalze;) Wiec kupilem V.1:) a pytanie mam jeeszcze 1:) Ile kosztuje 1 sciagnieta piosenka;)?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

5 zł. Jest tam pare fajnych piosenek jak blur - song 2, offspring - self esteem, R.E.M - everybody hurts, Maximo Park - apply some pressure czy gorillaz - 19-2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze 2 pytania;) doszedl juz singstar:) Ale czy mozna zakupic piosenke James Blunta- u are beautiful?Bo na you tube widzialem jak koles te piosenke spiewal;) A po 2 co jaki czas jest aktualizacja pisonek- DODAWANIE NOWYCH DO SKLEPIKU i jakei tam dochodza?? jakies nowe czy starsze;) ?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze 2 pytania;) doszedl juz singstar:) Ale czy mozna zakupic piosenke James Blunta- u are beautiful?Bo na you tube widzialem jak koles te piosenke spiewal;) A po 2 co jaki czas jest aktualizacja pisonek- DODAWANIE NOWYCH DO SKLEPIKU i jakei tam dochodza?? jakies nowe czy starsze;) ?? Pozdrawiam

Jezeli nie ma jej na SingStore to jej nie kupisz, a nie ma zapewne byla w jakies wersji singstar dla innego kraju.

Aktualizacja piosenek odbywa sie co 2tyg.

Piosenki zazwyczaj sa stare, ale czasem zdarza sie ze dodaja cos z 2008r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/paczki-queen-w-singstore#comments

Piosenki Queen w Singstarze !!!!!!!!! Spodziewaliśmy się przecież, że to nie będą genialne kawałki jak The March Of The Black Queen czy Flick Of The Wirst, ale dobre i to. Same hity, które łatwo zaśpiewać i łatwo w padają w ucho. Ehhh.... gdybym tylko miał Singstara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha chciałbym jeszcze dodać, że czekamy na więcej. Im więcej Queen tym lepiej dla potencjalnych kupców (W tym mnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

jak jest w kocu z tymi singstarami?? dziala kazdy singstar z ps2 na kazdym ps3??

slyszalem ze mieli zrobic taki update

posiadam singstara abbe i chce dokupic jakies sigstary z polskimi piosenkami jeszcze z ps2 a nie chce tego robic w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam singstar eska i wakacyjna impreza z ps2 i działaja bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jak można płacić za piosenki do singstara??

Płacisz tak jak w PS Store, czyli za pomocą karty.

mam pytanie:

jak jest w kocu z tymi singstarami?? dziala kazdy singstar z ps2 na kazdym ps3??

slyszalem ze mieli zrobic taki update

posiadam singstara abbe i chce dokupic jakies sigstary z polskimi piosenkami jeszcze z ps2 a nie chce tego robic w ciemno

Działają wszystkie Singstary z PS2, oczywiście pod warunkiem że się posiada jakiegoś na PS3.

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos wylaczyc wokal tak zeby leciala sama muzyka?

bo jak znam dobrze jakas piosenke to wokal juz nie potrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×