Skocz do zawartości
Say

Unearthed: Trail Of Ibn Battuta

Rekomendowane odpowiedzi

20110626232204_s.jpg

Aż dziw bierze, że tak mocarnie zapowiadająca się produkcja nie ma jeszcze własnego tematu. Trzeba przyznać, że animacja postaci prezentuje się niesamowicie realistycznie, otoczenie tonie w detalach i wysokiej jakości teksturach, a sam gameplay choć krótki, to jednak daje przedsmak niesamowitej przygody, która już niedługo nas czeka. Za developing odpowiada saudyjskie studio Semaphore, a gra ma ukazać się na większości platform, w tym oczywiście PS3.

Oczywiście żarty żartami - temat założony ku przestrodze, co by uświadomić mniej obeznanym graczom różnice między Uncharted, a Unearthed. W końcu chyba nikt nie łudzi się, że wyjdzie z tego coś więcej niż marna kopia serii Naughty Dog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za perfidne ksero... Mogli trochę bardziej się wysilić przy tytule :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Z natury jesteśmy opowiadaczami. Czujemy, że mamy wiele wspaniałych historii, opartych na autentycznych dziejach krajów regionu Bliskiego Wschodu i chcemy opowiedzieć je przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii" – podkreśla Ahmad Jadallah, dyrektor ds. produkcji w studiu Semaphore.

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając tytuł i bohaterów zerżniętych perfidnie od ND to muszę powiedzieć, że patrząc na te animacje i gameplay wstydziłbym się podpisywać pod czymś takim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to czekamy teraz na Pyramid Raider: Adventures of Klara Soft.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale naprawde szykuje się naprawde mocna konkurencja dla uncharted, a nie jakaś Lara croft. IMO MUST HAVE dla każdego gracza.

PS. mógłbyś dać w 1 poście jeszcze gameplay z multi, bo wygląda naprawde miodnie :)

utaj link ------->
Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podpisuję się pod opiniami, że gra po materiałach promocyjnych zapowiada jako pokraczny klon Uncharted. Z drugiej strony patrząc po naszym, rodzimym rynku widać, że nieraz mogą to być złe, dobrego początki. Przecież w czasach kiedy wychodziło "Polanie" nikt nawet nie spodziewał się, że polskie produkcje dogonią zachodnie - vide "Painkiller" czy "Wiedźmin". Zatem mimo oczywistej porażki Unearthed ciągle jeszcze daję kredyt zaufania dla programistów z Arabii :)

Jeszcze jest całkiem zabawna opcja, iż samo Naughty Dog zainicjowało szum wokół Unearthed w celu promocji trzeciej odsłony Uncharted..? ;> Przecież wspomniany gameplay z multi po prostu nie może być prawdziwy (chociażby ze względu na teksty w chacie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę sobie przypomnieć Bulletstorm i jego kampanię marketingową. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest? Ja sie pytam?? Kto dopuscil do stworzenia takiego chlamu?? Technicznie, to ta gra wyglada koszmarnie az strach grac :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jak dla mnie jest nawet ciekawa gra, jak będzie kosztować z 100 to kupie ^^. Przecierz jest to gra która korzysta z najnowszych technologii..., Fizyka i grafika jak z CS-a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest podane na dole oficjalnej strony gry, unchearthed wychodzi raczej na PSN i XBLA więc powinniśmy przenieść temat... A sama gra nawet jak na gre z PSNu prezentuje się fatalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda tak dlatego, że nie ogarniają tej kosmicznej technologii w jakiej jest wykonana. Pewnie to technologia Protean ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok teraz mam takie poważne pytanie

gdzie to mogę kupić bo nigdzie nie mogę znaleść??

czy premiera to już była??

aha i nie wiecie czy jest polska wersja językowa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to robi sie na zaliczenie w gimnazjum .... Qrwa ale syf i ta precyzja podczas celowanie hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemek Twój post autentycznie mnie rozśmieszył. Jedyne co mi po nim do głowy to "jaka gra - takie tłumaczenie" :D/

Widać ktoś nie wyczuł ironii i mnie zminusował. Szkoda, w końcu nawet najgłupszy tekst nie jest gorszy od tej gry :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dałem plusika bo takich komentarzy mi czasami brakuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anbeliwybel :D Ta gra to hit roku ! Fenomenalna grafika, zapierające dech w piersi tryby multi (pierdzenie jako ostrzały jest spox) mogę się mylić, ale chyba użyto tam najnowszy unreal engine 3, absolut must have ! A szczerze, ta gra wygląda jak jakaś lipna produkcja na kultowego i poczciwego dziadka PlayStation (1)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach zastanawiałem się nad tą produkcją lecz bałem się, że mogę wszystkiego nie zrozumieć ale teraz już jestem pewien MUST HAVE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok żarty żartami ale ja naprawdę chcę kupić tą grę

a kiedy premiera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×