Skocz do zawartości
kill

Beyond Good & Evil Hd

Rekomendowane odpowiedzi

banner.png

Oto znak naszych czasów. Gra plasująca się w pierwszej 20-tce najlepszych gier wszech czasów nie ma swojego tematu ;)

Gdyby ktoś jednak miał ochotę pogadać o tym ociekającym zajebistością tytule to zapraszam.

Oficjalna strona (warto w tym miejscu zaznaczyć, że na stronie można sprawdzić swój postęp w grze na PS3 i ewentualnie dostać się do bonusowej gry w Dark Room, gdzie zdobywa się specjalny kod do otwarcia skrzyni w barze Akuda)

Walkthrough And FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś? Ja ściągnełem ale jeszcze nie kupiłem pełnej, ale kupie, bo obok mnie leży na polce oryginał na PC po ograniu którego stwierdziłem że to jedna z najlepszych gier w jakie grałem... Jedna z niewielu gier które przeszedłem ochnaście razy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pytania zadajesz. Większość tych tutaj, którzy się uważają za "graczy" na 100% grała bo kodeks gracza tego wymaga. W niektóre gry musimy grać. :)

Btw. Jade ma fajny aparat, chyba Canon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z tych, którzy wcześniej w te grę nie grali, ale jej kultowość zmusiła mnie do sprawdzenia o czym w ogóle mowa. Tak więc ściągnąłem demo, spodziewałem się oczywiście przepaści graficznej pomiędzy BG&E a obecnymi tytułami, ale okazało się, że tak wcale gra źle nie wygląda i szybko idzie się przyzwyczaić. Niestety trial bardzo krótki, ale mimo wszystko zachęcił mnie do zakupu. Gra ma fajny klimat, duża interakcja ze środowiskiem, ogólnie wszystko na plus. Polecam obadać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×