Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanko ktory pad sony z allegro jest tak naprawde sony? jest ich masa rózne ceny, no i slyszałem o perfekcyjnych podróbkach (z Tajlandii chyba czy z kąs tam).

Mógłby ktoś mi wysłac link z padem 100% sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko ktory pad sony z allegro jest tak naprawde sony? jest ich masa rózne ceny, no i slyszałem o perfekcyjnych podróbkach (z Tajlandii chyba czy z kąs tam).

Mógłby ktoś mi wysłac link z padem 100% sony

Jak mamy Ci to zweryfikować? :) Kupuj u sprawdzonych Sprzedających z dobrą opinią na Allegro. Czytaj dokładnie opisy, jeżeli sprzedający przedstawia produkt jako oryginalny SONY to KUPUJ! Nie wystawiaj komentarza 5 min po odebraniu paczki od listonosza, sprawdź produkt, przetestuj nawet kilka dni i jeśli wszystko Gra - wystaw opinię.

Co najważniejsze: unikaj przesadnych okazji! Dzisiaj za darmo nawet w modre nie dostaniesz ;) Takie promocje to zazwyczaj same kłopoty

Jeśli chodzi o link to ten powinien być w porządku! Widziałem też na forum kilka pozytywnych opinii o sklepie Mad Games z Warszawy

Aha unikałbym też różnych kolorowych odmianek DS3, ale to już moja wyłącznie osobista porada :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak był podłączony to automatycznie się ładuje. Chyba że ja mam jakieś inne ps3.

Czy Twój pad ładuje się błyskawicznie tuż po podłączeniu? Nikt nie pisał na jak długo był podłączony. Jeżeli na chwilkę to nic to nie dało. No chyba, że ja mam innego pada i konsolę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale na to, żeby pada naładować to wpadłem :-). Batka pokazywała full. W każdym razie: Byłem w TESCO, trochę to zajęło ponieważ panowie najpierw robili to samo co ja (resetowali konsole, pada, wchodzili w tryb serwisowy itp.) po czym oświadczyli mi, że jest to problem z konsolą a nie padem (sprawdzali innego pada). Na początku trochę marudzili, że co najwyżej można tą konsolę wysłać do serwisu i czekać na odpowiedź ale w końcu się zgodzili i dostałem nową w pełni działającą konsolę. Dzięki wszystkim za chęć pomocy :-). Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o porade.

Czy oplaca sie kupic w swoim miescie na miejscu PS3 Slim 160GB za 1099?

(kompletny golas)

Prosze o odpowiedz.

Dzieki.

Edytowane przez pankarol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie bym nie wybrzydzal i bralbym :) (brak kosztow wysylki, z ewentualna gwarancja nie bedzie problemow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też posiadam problem z padem. Nie chce mi się pisać nowego tematu dlatego tu piszę. Posiadam pada Vakoss ( w zestawie był blootthut, kabel do łądowania i pad). wkładając bloothut do USB palą lampki i przy padzie też ale nie chce go przypisać mógł by kto mi wytłumaczyć co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też posiadam problem z padem. Nie chce mi się pisać nowego tematu dlatego tu piszę. Posiadam pada Vakoss ( w zestawie był blootthut, kabel do łądowania i pad). wkładając bloothut do USB palą lampki i przy padzie też ale nie chce go przypisać mógł by kto mi wytłumaczyć co mam zrobić?

A nie Masz instrukcji obsługi dołączonej do tego pada?

Postępuj według niej a jeśli nie pomoże możliwe że masz uszkodzonego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też posiadam problem z padem. Nie chce mi się pisać nowego tematu dlatego tu piszę. Posiadam pada Vakoss ( w zestawie był blootthut, kabel do łądowania i pad). wkładając bloothut do USB palą lampki i przy padzie też ale nie chce go przypisać mógł by kto mi wytłumaczyć co mam zrobić?

Sparuj go po kablu najpierw.

ps

a tak btw to faktycznie mozesz miec problem - przy sofcie 3.50 rozne rzeczy sie dzieja z nieoryginalnymi peryferiami.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie czy oferta nowa Slim 320GB + Move starter pack z gra Sport Champion +kabel HDMI za 1049 +przesylka 25 jest oplacalna?

Dodam, ze przesylka jest z Irlandii czyli towar kupiony jest tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up :

No, bardzo się opłaca :)

@2up :

Hm miałem przed chwilą podobną sytuację z oryginalnym padem, którego pożyczyłem koledze. Kiedy go odzyskałem, wcisnąłem PS button, mrugały lampki i nic. Poszedłem po drugiego (również od kolegi) i to samo. Dopiero właśnie to "sparowanie" po USB pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparuj go po kablu najpierw.

ps

a tak btw to faktycznie mozesz miec problem - przy sofcie 3.50 rozne rzeczy sie dzieja z nieoryginalnymi peryferiami.

Bzdura wszystko smiga jak ta lala. Jak ktos nie potrafi uruchomic prostego sprzetu to jest jego problem nie konsoli i softu 3.50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura wszystko smiga jak ta lala. Jak ktos nie potrafi uruchomic prostego sprzetu to jest jego problem nie konsoli i softu 3.50.

taaa masz racje - a ci z Sony to sie myla..

TU lub TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oznacza że pad jest rozwalony..... Będę musiał kupić n owego oryginalnego. Zamiast zrobić tak od razu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam bardzo dziwny problem poniewaz nigdzie nie moge znalesc na swoj problem odpowiedzi postanowilem zapytac was problem polega na tym .......

Od jakis 2 dni w trakcie kiedy gram w Fifa 2011 psp3 automatycznie zmienia mi sie klawisz i tak zwanym kwadratem wykonuje czynnosc kołka i tak na zmiane np.

gdy w ustawieniach mam ustawione ze kolkiem strzelam a kwadratem robie wżutke to po jakis paru minutach jest na odwrot wczesniej mi sie tak nigdy nie dzialo wiec jestem zalamany resetowalem pady a mam 3 resetowalem playstation i to dalej nic nie daje prosze pomozcie bo nie wiem czy playstation sie zepsola czy co czy cos moze zakłocac to jest to tak głupi problem

i juz wszystkiego probowalem......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORKI dla moderatorów ale po prostu muszę to zrobić bo nie daje mi to spokoju....

Przeglądałem allegro z ofertami konsol .. i wpadło mi w oko (a raczej ukuło)

Podróba DS 3 na allegro za niecałe 40zł .... i pytanie.. czy to coś się opłaca i/lub czy ktoś to kupił/testował ???

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem allegro z ofertami konsol .. i wpadło mi w oko (a raczej ukuło) TO .....

Podróba DS 3 .... i pytanie.. czy to coś się opłaca i/lub czy ktoś to kupił/testował ???

Miałem do czynienia z tym kontrolerem, znam osobę która go kupiła o 17zł taniej niż na tej aukcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia z tym kontrolerem, znam osobę która go kupiła o 17zł taniej niż na tej aukcji .

To niestety nie jest wystarczająca odpowiedź na moje pytanie. Czy ten pad trzyma jakiś "poziom" czy to tylko bubel co podziała mniej niż 30 dni... czy może "świetna kopia oryginały" ....

komentarze w stylu - "warto kupić / nie kupuj tego badziewia" też były by mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie badziewia, oryginalne pady nie są jakoś super/hiper drogie, a na pewno się nam odwdzięczą niezawodną pracą w grach.

Tandetne podróby są dla bogatych, co to nie muszą się szczypać z kupnem nowego pada co kilka miesięcy.

Zresztą, dotyczy to wszystkiego co kupujemy.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ktoś wie jak taki padzik "a'la ds3" się spisuje ... bo może bym kupił z 1-2 sztuki jakby jacyś kumple wpadli pogierkować w jakąś grę na więcej niż 2+ graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ktoś wie jak taki padzik "a'la ds3" się spisuje ... bo może bym kupił z 1-2 sztuki jakby jacyś kumple wpadli pogierkować w jakąś grę na więcej niż 2+ graczy

Został kupiony we wrześniu działa do tej pory, czas grania na owym padzie to 3-7godzin dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folks, nie wiecie gdzie warto kupic ladowarke do padow ds3? jakies aktualne promocje albo cus?

w saturnie i innych sieciowych to wydatek ok. 100zl

troche drogo, zwlaszcza ze na stronach .co.uk mozna taka zgarnac juz za 7 funciakow dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folks, nie wiecie gdzie warto kupic ladowarke do padow ds3? jakies aktualne promocje albo cus?

w saturnie i innych sieciowych to wydatek ok. 100zl

troche drogo, zwlaszcza ze na stronach .co.uk mozna taka zgarnac juz za 7 funciakow dry.gif

to kup za granicą i po problemie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×