Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

to podrobka.

-pojemnosc powinna wynosic 300mA /zamiast 30mA

-Entertainment /zamiast ComputerEntert ainment

-MODEL NO. CECH powinien byc w innym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W A1 pojemność wynosi 500 mA, co nie zmienia faktu, że to ze zdjęcia to podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pady i na obu jest DC 5V 500mA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podalem pojemnosc jaka jest na moim padzie ktory byl wraz z konsola. Chodzilo mi o to ze 30 mA jest dowodem na to ze to podrabiany towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowodem jest cała ta śmieszna naklejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie taka nalepke? Tzn. że nie do końca wpasowuje się w ten prostokąt, widać czarny obwód.

19df6db2463f6e43gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejka identyczna. U mnie dopasowanie idealne, ale nie wiem w czym problem.

Gdzie i za ile kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki pad zamiennik, polecacie do ps3? Miałem oryginalnego pada grało mi się bardzo dobrze, ale w złości go zniszczyłem. Swego czasu kupiłem na allegro chińska podróbkę nie nadawał się za bardzo do gier które wymagały precyzji. Teraz chce kupić jakiś dobry (?) zamienni. Możecie polecić coś sprawdzonego?

Edytowane przez c.g.Thunder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sprawdzony oryginalny Dualshock 3? Na jakiejś stronie internetowej bądź allegro w przyzwoitej cenie? Nie mówię o 150 zł bo o tym zapomnijmy, ale coś w granicach 169-179 zł? Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka ostatnich stron, bo widzę, że nawet nie raczyłeś przejrzeć kilku ostatnich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi padami jest jakaś masakra , ostatnio kupiłem ten najnowszy model http://allegro.pl/du...3129517177.html i dość że gałki chodzą strzsznie ciężko to po dwóch dniach grania R3 przestał działać , tzn. działa ale trzeba przyciskać gałkę u góry pod kątem co w battlefieldzie jest nie do pomyślenia , rozkręciłem go a w środku masakra, płytka jak z pegazusa połączenia cienkim płaskim kablem zamiast taśmy , brak stelaża na silniczki , bateria owinięta jakąś niebieską folią . Rozkręciłem starego pada który był razem z konsolą i tam jest wszystko tak jak powinno , teraz naprawdę nie wiadomo gdzie kupić porządnego pada.

Edytowane przez artexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pisz do nich, że sprzedali Ci podróbe. Pady od Sony to mocna rzecz, więc od byle gówna nie padną. No chyba, że trafiłeś feler, ale jakoś wątpię.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy i niestety nie mogę sobie na to pozwolić.

Przebiłem się przez cały internet i chociaż znalazłem pada taniej o kilkanaście pln, to jednak zdecydowałem się na zakup od oficjalnego dystrybutora Sony.

169.90 pln + 30 dni abonamentu na Plusa

http://www.gram.pl/sklep/ps3/pad-sony-do-playstation-3-dual-shock-3-czarny

Otrzymałem najnowszy model Dualshocka w przyzwoitej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dopiero zamówiłem na gram.pl z wysyłką wyszło coś 183 zł z groszami. Pad oryginalny i dostawa na następny dzień od wysyłki, w niedziele zamówiłem we wtorek był u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi padami jest jakaś masakra , ostatnio kupiłem ten najnowszy model http://allegro.pl/du...3129517177.html i dość że gałki chodzą strzsznie ciężko to po dwóch dniach grania R3 przestał działać , tzn. działa ale trzeba przyciskać gałkę u góry pod kątem co w battlefieldzie jest nie do pomyślenia , rozkręciłem go a w środku masakra, płytka jak z pegazusa połączenia cienkim płaskim kablem zamiast taśmy , brak stelaża na silniczki , bateria owinięta jakąś niebieską folią . Rozkręciłem starego pada który był razem z konsolą i tam jest wszystko tak jak powinno , teraz naprawdę nie wiadomo gdzie kupić porządnego pada.

Na bank sprzedali Ci podróbę. I na przyszłość nie kupujcie takich gadżetów z nowych kont, tylko od sprawdzonych sprzedawców :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebiłem się przez cały internet i chociaż znalazłem pada taniej o kilkanaście pln, to jednak zdecydowałem się na zakup od oficjalnego dystrybutora Sony.

169.90 pln + 30 dni abonamentu na Plusa

http://www.gram.pl/s...-shock-3-czarny

Otrzymałem najnowszy model Dualshocka w przyzwoitej cenie.

Na pewno oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, podróba, ale prawie 200 PLN od oficjalnego dystrybutora to jak za darmo... gosh

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Euro.com.pl dualshock 3 kosztuje 209 i 219 pln zas w player games 175 pln.Skad taka rozbieznosc cen i czemu pady nie tanieja? Rok temu kupilem dualshocka 3 od zestawu z konsola za 100 pln(300p mAh pojemnosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zmowa cenowa albo Sony delikatnie sugeruje dolną granicę sprzedaży lub też na pady daje minimalną marże. Jednak pada kupujesz częściej niż konsole i zarobek musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mają na tym niezły zarobek. Do konsoli dają przeważnie jeden, teraz już częściej dwa z jakimiś grami w bundle. Większość chce mieć dwa pady żeby z kimś pograć, jeden pad się z czasem wyrobi lub zepsuje więc trzeba kupić kolejny. Kupujcie w polecanych sklepach za normalne ceny rynkowe, a nie podejrzane i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak się sprzedaje konsolę poniżej kosztów produkcji to trzeba na czymś zarobić. zarabiają na grach i na akcesoriach, głównie padach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamierzam zaopatrzyć się w dwa oryginalne pady dualshock2 od PS2 mam już kupioną przejściówkę na usb pod PS3, jednak chciałbym zapytać ile kosztuje nowy oryginalny pad do PS2, nie chcę kupić bubla.

Znalazłem takie 2 aukcje czy przedstawione na nich przedmioty są towerem oryginalnym?

http://allegro.pl/oryginalny-pad-sony-do-ps2-dualshock-2-3-kolory-i3153221824.html

http://allegro.pl/dualshock-2-ps2-pad-sony-blister-tanie-granie2012-i3175408817.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×