Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

czy ten pad jest oryginalny  

http://allegro.pl/sony-dualshock-3-wysylka-z-polski-kolor-czarny-i3292710819.html ?  :) 

Na jakiej stronie można kupić tanio, oryginalnego pada ?  :biggrin:

Nie sądzę, kupiłem coś takiego i to była porażka. Opisałem to parę stron wcześniej. Pad to ważny element układanki, tylko ORYGINALNY. W pudełku to wydatek minimum 170-180 zł, niektórzy sprzedawcy na allegro sprzedają oryginały, ale wesje oem, czyli bez pudełka, za taki pewnie ok 160 zł trzeba zapłacić. Playergames ma po 169 zł, u nich można kupić, chyba że masz gdzieś bliżej siebie z odbiorem osobistym. Oryginał od podróby łatwo odróżnić numerem seryjnym na spodzie. Szczegóły na wcześniejszych stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, kupiłem coś takiego i to była porażka. Opisałem to parę stron wcześniej. Pad to ważny element układanki, tylko ORYGINALNY. W pudełku to wydatek minimum 170-180 zł, niektórzy sprzedawcy na allegro sprzedają oryginały, ale wesje oem, czyli bez pudełka, za taki pewnie ok 160 zł trzeba zapłacić. Playergames ma po 169 zł, u nich można kupić, chyba że masz gdzieś bliżej siebie z odbiorem osobistym. Oryginał od podróby łatwo odróżnić numerem seryjnym na spodzie. Szczegóły na wcześniejszych stronach.

Dzisiaj przyszedł mi orginalny pad za 110 zł na allegro tylko bez kabla, kolor czerwony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kupuje żadnych padów na allegro, wolę zapłacić kilka złotych więcej lub kupić w promocji w sklepie i mieć pewność że mam oryginał. już kiedyś pisałem, w euro agd czesto sa promocje że można dorwać takeigo za 135 zł, już 2 tak kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mi orginalny pad za 110 zł na allegro tylko bez kabla, kolor czerwony :)

 

Z całym szacunkiem, ale nikt mi nie wmówi że na allegro kupił nowego, powtarzam nowego oryginalnego pada do PS3 za taką cenę. Każdy nowy pad kupowany bez konsoli jest bez kabla. Ja jak wziąłem to badziewie do ręki od razu widziałem że to nie jest oryginał, jakość wykonania plus tandetni materiał. Ewentualnie może być to jakaś powystawówka, a ja takie rzeczy jak pady, hs kupuję tylko nowe w blistrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nikt mi nie wmówi że na allegro kupił nowego, powtarzam nowego oryginalnego pada do PS3 za taką cenę. 

Z całym szacunkiem, ale około 2 miesięcy temu kupiłem na allegro nowego oryginalnego pada, na dodatek w blistrze za 119zł, także jest to możliwe ;) . Pozdrawiam :thumbsup:

Edytowane przez Prezmaczek1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale kupiłeś podróbę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kupuje żadnych padów na allegro, wolę zapłacić kilka złotych więcej lub kupić w promocji w sklepie i mieć pewność że mam oryginał. już kiedyś pisałem, w euro agd czesto sa promocje że można dorwać takeigo za 135 zł, już 2 tak kupiłem

 

Dobrze prawisz, Euro AGD warto nawiedzać od czasu do czasu. Kupowanie "oryginalnych" akcesoriów z Allegro mija się z celem. Jak już się popełni ten błąd to zazwyczaj można to już ocenić po blistrze, lub naklejce na spodzie pada, a jeżeli nadal nie ma się pewności to najlepiej zrobić test zasięgu :) Orginalny dodany do konsoli i świeżo zakupiony. Jak zasięg tego drugiego jest znacznie mniejszy, to jest to kupiasta podróbka.

 

Po prostu cudów nie ma, jeżeli ktoś oferuje coś dużo taniej niż wynosi cena rynkowa, to jest tutaj na bank haczyk. Gorzej jak ktoś nieświadomy kupi podróbkę w cenie oryginału, dlatego lepiej dołożyć parę złotych i kupić z oficjalnej dystrybucji. Takie jest moje zdanie, którego nikomu nie narzucam. Podróbki są naprawdę dużo gorsze w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale kupiłeś podróbę

Kolego a widziałeś, miałeś go w ręku? Nie. Więc oceniasz tylko po cenie? To trochę dziwne. Pad wygląda tak samo (także jego wnętrzności), waży tyle samo, ma taki sam zasięg, bateria trzyma tyle samo i działa tak samo jak pad, który był dołączony do konsoli, więc dla mnie jest to oryginał. ;)  Miałem w ręku i grałem już podrabianymi padami, więc wiem co nieco o tym jak je rozróżnić. Nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać, ale moim zdaniem jak najbardziej da się kupić w tej cenie oryginał tylko na pewno nie z polskiej dystrybucji. Po prostu trzeba trafić na okazję. Peace :thumbsup:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CECHZC2E to podróbka nie sadze...

 

Jeśli ma ten numer to oryginał. Jak inny to podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a widziałeś, miałeś go w ręku? Nie. Więc oceniasz tylko po cenie? To trochę dziwne. Pad wygląda tak samo (także jego wnętrzności), waży tyle samo, ma taki sam zasięg, bateria trzyma tyle samo i działa tak samo jak pad, który był dołączony do konsoli, więc dla mnie jest to oryginał. ;)  Miałem w ręku i grałem już podrabianymi padami, więc wiem co nieco o tym jak je rozróżnić. Nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać, ale moim zdaniem jak najbardziej da się kupić w tej cenie oryginał tylko na pewno nie z polskiej dystrybucji. Po prostu trzeba trafić na okazję. Peace :thumbsup:

 

To miałeś szczęście, że trafiłeś na taniego oryginała. Pewnie był to drugi dołączony do PS3, bo raczej nie w blistrze. Na Allegro wyrwałeś? To podaj numer aukcji, sprawdzę w archiwum, bo wczoraj rozwaliłem kolejnego pada. Niefortunnie stanąłem na nim i lewa gałka wbiła się do przodu. Dwa miesiące wcześniej pieprznąłem o podłogę (Fifa 13) padem od konsoli. Ten w zestawie to ma mocny plastik, bardziej czarny i błyszczący. Te wszystkie A1 to jednak jedno wielkie g... Musiałem ściągnąć też gumkę z gałki i użyć kropelki, bo cholerstwo się ściągnęło.

Znowu trzeba kupić trzeciego pada w tym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś szczęście, że trafiłeś na taniego oryginała. Pewnie był to drugi dołączony do PS3, bo raczej nie w blistrze. Na Allegro wyrwałeś? 

 

Był normalnie w blistrze na dodatek tym najnowszym niebieskim  :yes:  z tego co zrozumiałem, gościu sprowadził kilka sztuk, chyba z UK i każdy wystawił na licytacji od 1zł i udało się wylicytować za dobrą sumę. Z tego co pamiętam drugi poszedł za 129zł czy coś podobnego, bo też brałem udział w aukcji ;) (3101658638)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licytuję tylko zawsze biorę kup teraz. Nie mam czasu na czekanie :) Trzeba będzie znowu płacić 180 pln za pada. Jak ktoś trafi na promocję to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licytuję tylko zawsze biorę kup teraz. Nie mam czasu na czekanie :) Trzeba będzie znowu płacić 180 pln za pada. Jak ktoś trafi na promocję to pisać.

 

Może na nerwy coś sobie kup (to apropo pada i fify) :) Na dłuższą metę wyjdzie taniej niż kupowanie padów. Mi osobiście się wyłamał plastik przy lewym analogu od gwałtownych ruchów, ale to już ze zmęczenia materiału i zużył w drugiem padzie lewy grzybek analoga (guma sie rozszczepiła i kręciła się w kółko, no ale już wymieniona jest).  Ogolnie pady to jak buty, każdy używa nieco inaczej i inaczej zużywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwy tak, ale na zrypany net z UPC, przez którego mam lagi w Fifie. Nie zamierzam kupować 14. Szkoda pada :)

Drugi to rozwalił 20- miesięczny dzieciak, kiedy sobie po nim chodził. Własnie też rozwaliła się gumka z lewego analoga. Zrobiło się wybrzuszenie na samym środku. Musiałem ściągnąć gumkę i okazało się, zę jest takie małe kólko, które wchodzi w metal i to cholerstwo wyszło. Wystarczyło włożyć do środka, potraktować kropelką i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio uzywana konsole. Podpielem pada kablem do konsoli i zero reakcji :( resetowalem go malym przyciskiem z tylu i dalej nic. Miga chwile na czerwono i potem gasnie. Pomyslalem ze moze jest zepsuty i kupilem nowego w sklepie za 200 zl ale dokladnie to samo sie dzieje. Dziala mi jedynie kierownica ale jak bede chcial pograc w cos innego niz gt 5 to bede mial problem :/ Ma ktos jakis pomysl co jeszcze moge zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego też podłączyłeś najpierw kablem i dopiero wtedy wcisnąłeś przycisk PS, jak pad był jeszcze na kablu?? Ew. zerknij tutaj --> http://www.ps3site.pl/forum/topic/27004-sparowanie-pad-pomocy/ Tam masz dokładnie opisane.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś było zepsute, to na kablu kierownica też nie powinna działać (bo piszesz, że pady na kablu też nie działają). Może zadzwoń do serwisu, jak trafisz na kogoś fajnego to Ci doradzi bez przynoszenia konsoli do serwisu.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam taki problem że moja lewa gałka od Pada. Zaczeła już od niedawna wariować pad jest nowy i orginalny.Lewa gałka na początku lekko przesuwała się do góry dzisiaj jednak już zaczeła mocniej się podnosić do góry (co przeszkadza :mellow: ) Ale też w BF3 Zaczeła sama kucać,leżeć,używać sprinta,zatrzymywać go i wgl. Dajcie pomysły jak to naprawić. :ohmy: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema potrzebuje jakiś zamiennik pada na tydzień/dwa bo mi się zepsuł (raczej bateria ale i tak cały już zniszczony) i idzie na gwarancje do sklepu, a na miejscu pewnie nie wymienią na nowy. 

Więc warto kupić takiego: http://allegro.pl/ak147b-pad-do-sony-playstation-3-ps3-przewodowy-i3267622882.html albo: żeby móc zagrać tylko w Fife/Bf'a3? 

 

No i czy ktoś dawał pada na gwarancje? Chce im się bawić z tym w sklepie czy na nowy wymieniają? Bo mi powiedzieli w PIHu że Sony może i daje 12 miesięcy ale sklep ma przyjąć przez 24 miesiące i naprawiać (pad ma 18 miesięcy, a sklep to Media Markt). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×