Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak sądzicie, czy po premierze PS4, konsole PS3 jak i akcesoria, np. oryginalne pady, potanieją zauważalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Podobna sytuacja była z ps2 po wejsciu ps3. Co prawda nie stało to się nagle , ale stopniowo ceny spadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie PS3 maniacy. Zakupiłem pierwszą w życiu konsolę PS3 przez net by było taniej niż w sklepie stacjonarnym i to co dostałem razem z Super Slim 500GB to jakaś masakra. Odpakowałem z otwartego woreczka i jak wziąłem do ręki owy kontroler byłem w szoku bo górna i dolna połowa były tak źle spasowane, że aż trzeczały jak lekko ściskałem pada. Dosłownie ruch około 1 mm widoczny gołym okiem i słyszalny, a do tego wszystko nie takie jak zapamiętałem. Szwagier ma 2 oryginalne pady i PS3 Slim 320GB. Wszystko to było w pudle z grą GT5 jak kupował półtora roku temu. Mój pad przypomina w działaniu pady, które kupił do Fify na allegro za około 50 złotych dla kumpli jak przyjdą od czasu do czasu. Napisałem od razu po odpakowaniu do gości od których kupiłem bo nie musiałem nawet podłączać by przeczuwać, że coś jest nie tak. Po tygodniowych testach załamałem się zupełnie. Czekam na reakcję sklepu. Silnik wibruje na maxa cały czas, krzyżak czasem się zacina, a bateria trzyma max 4-4,5h (warto wspomnieć, że ma podane DC 5V - 610 mA) Nic dziwnego skoro silniczek napiernicza maxymalne wibracje przy byle okazji i wszystko hałasuje jak jakaś trzepaczka. Gram jedynie w GTA V, które przyszło razem z konsolą i tam ma co potrząsnąć padem. Ponieważ pudło nie było w żaden sposób zapieczętowane, każdy mógł podmienić pad na wyglądający niby legit na pierwszy rzut oka, ale wszystko począwszy od dotyku przez działanie to jakiś horror. Analogowe joye są mega sztywne i przy maxymalnym odgięciu nie da się ich wcisnąć, do tego dead zone jest spory. Pad w ciągu tygodnia 3 razy sam się rozłączył z konsolą mimo tego, że miał jeszcze energię w baterii. Fotkę dodam byście mieli świadomość co można wyciągnąć z pudła z konsolą Super Slim 500GB, NOWĄ!!! nie używką. Nalepka z tyłu niby świadczy o oryginalności. Obejrzyjcie fotki i sami powiedzcie co myślicie.

 

http://www.aukcjoner.pl/gallery/014783331-1.html#I1

 

Szukając tematów w necie, znalazłem zdjęcie pada o identycznym! numerze seryjnym (biały pad na tej stronie):

 

http://forum.polygamia.pl/playstation-3/czy-dualshock-3-dolaczany-do-slimow-jest-inny-niz-ten-od-fatow/

 

Czy te fakty nie stanowią dla mnie 100% dowodu, że zostałem oszukany i należy mi się wymiana pada na oficjlany legit from SONY ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej należy Ci się wymiana, w przypadku gdy opis towaru nie zawierał jakiś haczyków. Dualshock jakiego dostałeś w zestawie to zwyczajna podróbka o żadnej wartości. Naklejka także na to wskazuje, model (CECH) jest napisany grubszą czcionką aniżeli w przypadku oryginału, tak samo jak odstępy pomiędzy Sony Computer Entertainment są zbyt duże. Potwierdzeniem faktu jest charakterystyka którą opisałeś. Marna bateria, lichej jakości analogi, przyciski o krótkim skoku i spasowanie obudowy a raczej jego brak. Domagaj się wymiany pada, jeżeli napotkasz odmowę próbowałbym nawet oddać cały zestaw ze względu na niezgodność towaru z umową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie same przemyślenia. Napisałem, że mam prawo oddać całość w ciągu 10 dni, a decyduję się jedynie na odesłanie pada bo konsola mimo luźnego portu wtyku zasilania jest o.k. Nie mam zastrzeżeń, ale pad to totalna masakra. Odechciało mi się grać po kilku dniach męczarni. Takim padem nie da się normalnie sterować! To prawie jak klikanie na klawiaturze zamiast analoga.

Dodatkowa masakra to fakt, że właśnie po to kupowałem nowy zestaw by mieć pewność i spokój, że nie będzie niespodzianki tego czy innego typu, a tu takie rozczarowanie. Lipa na maxa! Jutro odsyłam i będę domagał się otrzymania... napisałem do nich coś takiego jako ostatni mail.

 

"Abstrahując od wszelkich anomalii i różnic jakościowych otrzymanego w zestawie z konsolą pada, poszukałem w sieci i widzę, że nie tylko ja trafiłem na taki przykry przypadek. Z tyłu mojego pada jest podane DC 5V - 610 mA, a to już oznacza kłopoty z oryginalnością.

Odsyłam więc kontroler z wydrukiem faktury na adres Państwa sklepu firmowego i proszę o przysłanie mi oficjalnego pada SONY serii CECHZC2E z DC 5V - 500 mA lub starszego 3,7V - 300 mA czyli faktycznych parametrów licencjonowanych padów. "

 

Człowiek kupuje nowy zestaw ze sklepu, a tu taki numer!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja bym Ci proponował odesłać im ten cały zestaw jeśli masz taką okazję. Luźny port zasilania dobrze nie wróży. Chyba trafiłeś na jakichś cwaniaków. Oddaj sprzęt, dodaj stówkę czy dwie i kup u kogoś z dobrą renomą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostales niezly szajs,jak w nowej konsoli moglabyc podrobka pada?Sciema jak nic,oddaj to poki masz okazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pady z allegro są bardzo często podrabiane, osobiście nie polecam kupowania padów z nieznanych źródeł, a tym bardziej internetowych. Podejrzewam, że oba pady z podanych przez Ciebie linków mogą być podrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem boli? 3lder sugeruję byś dopłacił do pada i kupił ze sprawdzonego źródła m.in. sklepy stacjonarne takie jak MM, Saturn, Empik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, a o tym jesteś w stanie cos powiedzieć?

http://allegro.pl/oryginalny-pad-dualshock-3-ps3-playstation-3-p04-i3648031502.html

Używany za 84pln myślę, że oryginalny (tak jak podpisane).

Co to tych dwóch linków ewidentna lipa sam taki kupiłem rozkręciłem i klęska... kompletnie inne komponenty. Najgorsze analogi bo mają mega deadzon i chodzą jak przyklejone w efekcie grac się nie da.

Zobacz na ten opis:

Przedmiotem aukcji jest nowy, fabrycznie zapakowany w blister, bezprzewodowy pad do SONY PS3 dzięki któremu przeniesiesz się w wirtualny świat gier. Pad posiada wiele funkcji dzięki którym stajesz się integralną częścią gry

Nigdzie nie napisał, że pad jest oryginalny bo nie jest. Więc tak naprawdę nie możesz go oskarżyć, że cię oszukał bo produkt jest zgodny z opisem. Ja jak to gówienko kupiłem to rozkręciłem i napisałem mu maila ze zdjęciem co w tym gównie siedzi. Odesłałem i kasę zwrócił ale szkoda zabawy bo trzeba odesłać itp. :biggrin: liczą na lenistwo ludzi i kręcą biznes. Jak chcesz mieć 100% pewności idź do sklepu i kup oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nabyłem pady z odbiorem osobistym. Za każdego zapłaciłem 100zł i wiecie co... Myślę, że to najlepsze klony na świecie albo po prostu oryginały :D

Nowy w blistrze z allegro za 100zł. NIE DZIĘKUJĘ! Używka za te pieniądze może, a nawet bardzo prawdopodobne, że jest orygianłem.

Sami oceńcie czy dobrze zrobiłem kupując te 2 sztuki, które leżały u właściciela praktycznie cały czas w szafie od zakupu. Ich stan jest taki jakby były użyte do jednej gry.

Pracują o lata świetlne lepiej od odesłanego dzisiaj badziewia do sklepu, w którym nabyłem konsolę z padem. Tamten właściwie można by nazwać bazarowym szrotem. Tutaj nawet bez grania aż miło poruszać analogami :) Wszystko pracuje inaczej, inna klasa. Co prawda są wyczuwalne różnice między nimi, ale to seria A1 i B1, więc mają prawo jakieś być. Trochę inaczej brzmi wciskanie analogów, w B1 bardziej ostry dźwięk tych klików i gałki mają w A1 lepsze amortyzowanie puszczenia przy pełnym odgięciu. Tak jakby pad sam tłumił powrót do zerowej pozycji. Co by nie było wydałem 2 stówki na super fajne kontrolery, a jak mi tamci goście uznają reklamację, niech spróbuja nie uznać! to będę miał już 3 piękne sztuki. Nic tylko zacząć grać w Fifę ze znajomymi. Żartuję, chyba wtedy sprzedam jeden albo dwa. Zobaczymy. Na razie jestem zachwycony, po tych fatalnych dniach z koszmarną podróbą!

 

Oto fotki moich zdobyczy:

 

http://www.aukcjoner.pl/hosting/edit/14792731/?tab=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duale juz nie są sprzedawane w takich pudełkach. Sam kupilem pada miesiąc tego orginalnego w euro rtv agd i był w niebieskim pudełku z białym napisem dualshock 3

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troszke z innej beczki.

Jak gracie to też tworzy sie wokoło przycisków (trojkat , kolko, kwadrat , krzyzyk) takie biale cos?

Podejrzewam że przez to krzyżak cięzko mi chodzi.

A jesli nie to ? co moze byc przyczyna? Co mam zrobic? , nie umiem tak grac. 

Gwarancja? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mój problem polega na tym, że posiadam oryginalnego pada sony który przez długi okres działał bez zarzutów dopiero niedawno jak chciałem włączyć konsole przyciskiem :psbutton:  na padzie pojawił się problem, a mianowicie żadna dioda się nie zapaliła, a gdy podłączam pod usb to świecą się wszystkie cztery i migają, nie mogę go włączyć ani nic stad moje pytanie: czy to wina taśmy, przycisku czy może to jeszcze coś innego? Proszę o szybka pomoc.  :thanks: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie kupić oryginalnego dualshocka 3 za 150 zł+ koszty przesyłki? Jakaś polecana i znana strona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy pady pakowane w kartonowe pudelko czarne roznia sie czyms od tych pakowanych w to niebieskie najnowsze?? zakupilem dualshocka w empiku, pudelko kartonowe czarne, budowy takiej jak to niebieskie :p pad oryginalny i nie wiem czy pluc sobie w twarz za to, ze nie poczekalem z zakupem, aby nabyc pada w niebieskim pudelku :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pluj sobie w twarz, tylko odpowiedz sobie na pytanie : Grasz padem czy pudełkiem? Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mój problem polega na tym, że posiadam oryginalnego pada sony który przez długi okres działał bez zarzutów dopiero niedawno jak chciałem włączyć konsole przyciskiem  :psbutton:  na padzie pojawił się problem, a mianowicie żadna dioda się nie zapaliła, a gdy podłączam pod usb to świecą się wszystkie cztery i migają, nie mogę go włączyć ani nic stad moje pytanie: czy to wina taśmy, przycisku czy może to jeszcze coś innego? Proszę o szybka pomoc.   :thanks: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset pada spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset pada spróbuj.

Zapomniałem wspomnieć pad był resetowany, diody się świecą tylko po podłączeniu do kabla( wszystkie migają ) niestety dalej nie mogę go włączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć pad był resetowany, diody się świecą tylko po podłączeniu do kabla( wszystkie migają ) niestety dalej nie mogę go włączyć

Pewnie bateria padła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bateria padła.

Osobiście się na tym nie znam, ale gdyby padła bateria to chyba pad działałby przez kabel, a przynajmniej się włączył będąc stale podłączony do źródła prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×