Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychol

Ale zeby dali regulacje wibry ;) bo rece bola od nich a delikatna wibra to nawet pomaga i rece odpoczywja wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest długość przewodu USB w Sixaxis (chodzi mie o te co są razem z konsolą) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Zbyt krótka, z 1-1.5 metra góra.

Witam, a można dokupić większy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devom

No w sumie to on jest dobry bo czym dluzszy tym coraz gorsza jakosc przesylu... wiec pow. 3m. to on juz chyba nie laduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pad z wibracjami

Że niby jak ma być interesuje mnie tylko 1 rzecz czy będą wymieniać sixaxisa na nowego czy trzeba będzie kupić  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

No wlasnie xD ale moze byc taka akcja ze przyniesiesz sixa i dostaniesz np. 100 znizki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbyś  ::) spadam idę popykać w motorstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No w sumie to on jest dobry bo czym dluzszy tym coraz gorsza jakosc przesylu... wiec pow. 3m. to on juz chyba nie laduje :)

Uwierz mi na pewno ładuje nawet jak będzie miał 10m to na ładuje ci pada. Uwierz mi znam się :)

// Na długości kabli USB może się znasz ale na języku polskich to już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupię DS3. Nie dość że oszukali ludzi dając kilka miesięcy po premierze Starter Pack to teraz jeszcze nowy pad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest max. dlugosc kabla mozna rozstrzygac przy pomocy wielu kryteriow, np specyfikacji interfejsu USB :) (http://pl.wikipedia.org/wiki/USB).  W tabelce po prawej wyraznie napisane ze 3m lub 5m. Podejrzewam ze 5m z kablem ekranowanym. Jednak to sa wymagania minimalne ktore urzadzenia z tym interfejsem MUSZA spelniac i jest szansa ze pociagnie na dalsze odleglosci. Problem stanowia tu nie linie zasilajace (+ i masa) bo taki prad poplynie bez wiekszych problemow i na dluzsze odleglosci. Gorzej jest z liniami przesylajacymi informacje, co i jak mocno naciskamy/wyhylamy. Jak ktos chce sie jeszcze bardziej wglebic w temat polecam google-->"linia dluga".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie kupię DS3. Nie dość że oszukali ludzi dając kilka miesięcy po premierze Starter Pack to teraz jeszcze nowy pad...
No Sixaxis to byla jakas wersja beta Duala 3 zeby Sony sie wyrobilo w marcu 2007 na Europejska premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Ktos tam ma racje ze sony robi nas w Hooooooya od samego poczatku :/ Mi tam brak wibry nie przeszkadza chociaz nie twierdze ze nie kupie Duala3 ;) To wkoncu on bedzie mial ten kosmiczny system wibracji punktowych czy zwykle silniczki jak Dual2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marudzicie a i tak każdy go kupi  ;)
moze i marudze ale duala 3 kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Ja się trochę zdenerwowałem, kupiłem 4 sixaxisy razem z tym w zestawie, a teraz będę musiał kupić następne 2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak się pojawią DS3 to będzie pełno używanych siaxisów na allegro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę jeszcze raz :) Nie kupię DS3 :D Z prostego powodu: wibracje nie są dla mnie niezbędne, a to, że SA jest taki leciutki to dla mnie WIELKI plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja powtórzę jeszcze raz :) Nie kupię DS3 :D Z prostego powodu: wibracje nie są dla mnie niezbędne, a to, że SA jest taki leciutki to dla mnie WIELKI plus.

Cze.

Zgadza się,nie są niezbędne.Dość często zapominałem jeszcze na PS2 je po prostu włączyć.Nie w każdym gatunku gier są potrzebne,jedyny mus jak dla mnie, to gry o czterech kółkach.Ale tutaj bardziej brakuje kierownicy ładnie wyrywającej się z rąk niż wibracji w padzie <tak>.Waga SIXA jest wielkim plusem,którego nie mam zamiaru psuć <nie>Choć zarzekał się nie będę ;)Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×