Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tyłu pada pisze Dual Shock 3 a pod tym Sixaxis więc trudno orzec. Mnie to raczej wszystko jedno - i tak nowego pada nie kupię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pewien problem. Mój sixaxis trzeszczy przy każdym dotyku (b. mało użytkowany bo nie mam czasu na granie).Dokręcanie śrubek nic nie dało ponieważ były już dokręcone do końca.  Drugi sixaxis i ds2 nie trzeszczą. W tym felernym padzie także r2 działa jakby skokowo a sprężynka pod przyciskiem strasznie hałasuje (tak jak w starych długopisach a nawet gorzej). Mimo nie częstego użytkowania w/w wady bardzo mnie irytują. Czy powinienem go reklamować? Pad był w starter packu. (Może powinienem używać drugiego ale nie po to wydałem 2,4k aby mi pad trzeszczał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszkasz w pobliżu Centrum Sony to zanieś do nich, niech powiedzą co z nim jest. Jeśli to wada produktu to reklamuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy Rozbierał już ktoś kiedyś tego pada ?? od pewnego czasu prawy analog ciężko mi chodzi w prawą stronę, więc chciałem rozebrać, sprawdzić no i wyeliminować to zjawisko ale dochodzę do momentu, gdzie mam już zdjęte wszystkie śrubki ale górna obudowa na czymś się jeszcze trzyma... a oczywiście nie chce na siłę  :/ to co może mi ktoś pomóc... dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem kiedyś uszkodzonego DS2 i dolna część obudowy odchodziła normalnie, trzeba było tylko troszkę mocniej pociągnąć. Ale nie polecam samodzielnej naprawy - chyba że masz w tym doświadczenie, bo wnętrze DS2 było dosyć proste, ale w Sixaxis nadajnik, czujniki ruchu - jest pewnie więcej rzeczy w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też rozbierałem DS2 ale w sixaxis-ie jest plomba  :/ a nie chce stracić gwarancji, więc oddam do serwisu... aha wie ktoś może gdzie jest takowy w Poznaniu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też rozbierałem DS2 ale w sixaxis-ie jest plomba  :/ a nie chce stracić gwarancji, więc oddam do serwisu... aha wie ktoś może gdzie jest takowy w Poznaniu ??

Salon sony jest na ul. Powstańców Wielkopolskich 4

(Nie mieszkam w Poznaniu ale mam gazetkę sony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

DualShock 3 będzie Sixaxisem z wibrą ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale cos mi sie wydaje że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń części manualnych tj. w tym przypadku pada...

Mogę się mylić ale wyraźnie jest to okreslone przy zakupie np osobno padów innych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, równo rok po premierze konsola japońskiego giganta doczekała się pada wyposażonego w wibrację. Od wczoraj Dual Shock 3 oficjalnie dostępny jest na japońśkim rynku. Jak donosi serwis IGN, w dzień premiery nie było problemu z zakupem nawet siedmiu kontrolerów (w przypadku tak "gorących" towarów zdarza się, że jeden klient może kupić ograniczoną liczbę sztuk), które kosztowały po 5 000 jenów. DS3 sprzedawany jest bez kabla zasilającego, jednak, zdaniem redaktorów owego, zagranicznego serwisu, doznania z gry w pełni ten brak rekompensują.

Podczas sesji w Uncharted odczuwalny jest dosłownie każdy skok, strzał, uderzenie. Pad w sposób perfekcyjne oddaje wszystkie te elementy. Trochę gorzej sprawa wygląda przy nowej odsłonie przygód Ratcheta i Clancka - w tym przypadku kontroler oddaje oczekiwanego efektu podczas strzelania. Z pośród dostępnych na PlayStation 3 gier, numerem jeden, jeśli chodzi o wibrację, okazało się demo Gran Turismo 5. Autorzy testu zgodnie stwierdzają, że wraz z Dual Shockiem tytuł oferuje zupełnie nowe doznania. Kontroler dostępny jest w dwóch kolorach - białym i czarnym, współpracuje również z grami z PlayStation One oraz 2. My na naszą wersję musimy poczekać do przyszłego roku, ale jak udowadniają pierwsze opinie - warto!

Źródło : http://giery.eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Bogu dzięki!! Powiem szczerze że granie spustami w sixaxis w Tekken 5 DR Online rozwala mi grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I Bogu dzięki!! Powiem szczerze że granie spustami w sixaxis w Tekken 5 DR Online rozwala mi grę...

Jeśl mam dobre żródła to w dual shocku 3 też są spusty [ja tam nic do spustów nie mam, może dlatego że bijatyki mnie nie kręcą]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapłacę 160zł za coś, co powinienem mieć od samego początku. Niech Sony sobie wsadzi te wibracje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam jak stanieje do ok 70zł to może wtedy kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja poczekam jak stanieje do ok 70zł to może wtedy kupię

No to se jeszce poczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sixaxis mi wystarczy nie wiem po co mi wibracje teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawuss

jakby ktos znalazl jakas dobra oferte na ebay-u czy gdzies, skad mozna kupic stuff do Polski, piszcie ja bardzo chetnie sprawie sobie DS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie układa po mojej myśli... Miałem nadzieję, że gdy kupię konsolę w grudniu to już w Starter Pack'u dostane DS3, a tu lipa. Nie chciałbym mieć dwóch padów w domu z których jeden wibruje a drugi nie...

Drgania uważam za duży atut PlayStation i sixaxisy trochę mnie rozczarowały.

DS3 na eBay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje przydają się w grach samochodowych, a jak ktoś jest fanem racerów to zainwestuje w kierownice. Ja lubię czasem pyknąc w Motorstorma 2, czy GT HD, ale jakoś specjalnym miłośnikiem nie jestem. No i jeszcze FPSy, ale już mogę sie pogodzić z brakiem wibracji przy strzelaniu . Pewnie kupię DS3, ale to dopiero jak jeden z moich obecnych padów się dostatecznie wysłuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam czekam aż sie pojawi u nas i kupuje mam narazie jednego pada i drugi by sie przydał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja tam czekam aż sie pojawi u nas i kupuje mam narazie jednego pada i drugi by sie przydał

A ja mam już dwa SIX'y i kupię sobie DS3 jak będzie w rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię czasem pyknąc w Motorstorma 2,

MotorStorm 2??? Jeszcze go NIE ma. Sorry za DoublePost. Proszę o złączenie w 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szajbz

albo kupujesz PS3 i tolerujesz wybryki Sony albo nie

samo życie

wrazie czego Wii czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie w Polsce ten nowy Dual Shock????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szajbz

marzec 2008

cena pewnie koło powyżej 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×