Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

że tak spytam co to znaczy sparować?? bo za bardzo się na tym nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pada za pomocą kabla i naciśnij przycisk home. Po odłączeniu powinno hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w konsoli nie padlo bluetooth... skoro dwa pady nie mogą się skomunikować ze sprzętem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy możesz podłączyć słuchawkę bezprzewodową. Jeśli nie, najprawdopodobniej bluetooth...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od Bluetootha nie jest ten sam moduł co od Wi-fi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz podłączone jeszcze jakieś urządzenia na bluetooth... podłączone np: klawiaturę lub coś innego

lub sprawdź czy inne urządzenie w koło konsoli mogą zakłócać pracę konsoli

poza tym na padzie masz reset sprawdź czy jak go zrobisz to dalej będzie problem

lub jeśli nie masz na konsoli gierek lub demek na których ci zależy wykonaj następujące czynności

1. Wyłącz PlayStation 3.

2. Przytrzymaj przycisk zasilania; System ponownie włączy i wyłączy się.

3. Kiedy system został zamknięty, ponownie naciśnij przycisk włączenia, aż usłyszysz 2 kolejne sygnały.

4. Po usłyszeniu dwóch sygnałów, zdejmij palec z przycisku włączenia.

5. Będziesz poproszony o podłączenie kontrolera przez USB, następnie naciśnij przycisk PS.

6. Pojawi się Recovery Menu.

jak już tam będziesz to >>>>>>>>>>>>>>>

- Restart System: Ponowne uruchomienie systemu PLAYSTATION 3.

- Restore Default Settings: Resetuj wszystkie ustawienia systemu - powrót do ustawień domyślnych.

- Restore File System: Sprawdza uszkodzone/brakujące pliki systemowe.

w ostateczności to

- Restore PS3 System: Usuwa wszystko i zaczyna od zera

Powodzenia i daj znać czy coś się zmieniło jeśli żadna z tych rzeczy nie zadziała zostaje ci SERWIS !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem kilka rzeczy i teraz 1 pad działa bezprzewodowo ale tylko jak ps3 jest włączony a 2 pad działa tylko za pomocą kabla;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu mój pad zaczął się dziwnie zachowywać.

Po włączeniu klika sam z siebie "x" ">" potem nie może się zdecydować "v" czy " ^ " a potem zupełnie się wyłącza tzn lampka świeci ale nie da się nic kliknąć.

Wie ktoś może jaka jest przyczyna?

Z góry dziękuje za trafne i szybkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Problem dotyczy pada sony sixasis...

mianowicie problem pojawił się praktycznie z nikąd, generalnie na ps3 gram tylko w pro evolution i podczas grania ostatnio nie działa mi jak należy przycisk X, wydaje mi się że ta usterka dotyczy oprogramowania tego pada (jeśli w ogóle jest takowe?)bo czasami działa prawidłowo. Usterka wygląda w ten sposób, że niby działa ten przycisk ,ale nie do końca (jak się ma piłkę to po naciśnięciu podaje zawodnik,ale gdy już jej nie ma a wciska się X to zawodnik powinien biec do piłki a tu nic),jak Panowie myślicie jest jakiś ratunek dla tego padzika jeszcze?- aha rozkręciłem go wyjąłem akumulator na jakięś 15min ,ale objawy nie ustąpiły..

Pozdrawiam.

Edytowane przez jareckigdansk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś moze jak naprawić R2 ? pdał mi upadł i jakos wsadziłem ten przycisk na miejsce, ale zauwazyłem ze guma pod spodem (czyli przycisk) jest zerwana i jest tak jakby wcisnieta zawsze, czyli w grach mi to się objawia ze gosc albo sam jedzie albo sam strzela (np. mafia2 demo)

dodam ze pad ma 4 lata, kupiłem z konsola , zadbane wszystko tylko mi upadl z 60-70cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Z padem. Otóż grając, po jakich 30 minutach, powyżej tego kółka z logiem Sony, poniżej napisu Sony. Pojawia mi się tak jakby para(wygląda jakby było wilgotne). Wiecie o co Mi chodzi? Miał ktoś kiedyś tak?

Poniżej zamieszczam zdjęcie:(wiem, niewyraźne zdjęcie, ale widać tą plamkę)

20100824200125.jpg

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś baterię ? Możliwe, że z nią jest coś nie tak  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakbyś zamoczył pada, pograł nim i w skutek nagrzania woda zaczęła parować i skropliła się na obudowie pada. Sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie rozkręcenie i sprawdzenie co jest nie tak  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad na 100% nie jest zalany. Co może być z baterią? Rozkręcając chyba tracę gwarancję. Czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie utracisz, ale na 100% pewny nie jestem, zobacz w książeczce. A jeśli nie ma poczekaj, może ktoś bedzie pewny. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ladujecie pada ? Gdy wam totalnie padnie lub gdy zacznie migac czerwona dioda ? Jak powinnosie wlasciwie ? Bo ja laduje dopiero jak mi total padnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ladujecie pada ? Gdy wam totalnie padnie lub gdy zacznie migac czerwona dioda ? Jak powinnosie wlasciwie ? Bo ja laduje dopiero jak mi total padnie...

Ja również, jak to ładnie stwierdziłeś :), ładuję wtedy kiedy "padnie". Jest to chyba najlepszy sposób, który nie skraca czasu działania baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ładuję ak diody zaczynają migać, ponieważ nie chciałbym, by pad padł mi całkowicie podczas jakiegoś nerwowego momentu w grze, bo nie mógłbym wtedy zapauzować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×