Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ładuję ak diody zaczynają migać, ponieważ nie chciałbym, by pad padł mi całkowicie podczas jakiegoś nerwowego momentu w grze, bo nie mógłbym wtedy zapauzować :P

O takie przypadki się nie martw/ Sony przewidziało taką sytuację, i po wyładowaniu pada gra automatycznie nam się pauzuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tym to nie wiedziałem, dzięki za informacje. Jeśli tak, to będę musiał zmienić swoje nawyki ładowaniowe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o porade. Chciałbym zakupić pada, nie chce wydawac 150 zł na DS3, ale znalazłem pad logitecha.

http://allegro.pl/pa...1192714457.html

moze ktos sprawdzic i opisac tego pada? czy dobrze sie grac bedzie itp.

dziekuje za pomoc.

Witaj.

Pady najlepiej "obmacać" w sklepie. [...] Ten niewielki, ale bardzo wygodny kontroler[...] Nie wiemy jakiej jest on wielkości. Może być za mały, chociaż wygląda na wygodny. Przejedź się do jakiegoś sklepu, popatrz na pady, i zdecyduj w którym Ci najwygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem, mianowicie chciałbym pograć sobie czasem na playstation 3 na większym telewizorze (46 cali lcd) lecz opóźnienia kontrolera na nim są nie do zniesienia i znacznie utrudniają grę i psują komfort. Natomiast w moim pokoju na telewizorze 27 cali lcd nie ma takiego problemu. Pad działa bez opóźnienia, wciskam i reaguje od razu.

Czy istnieje taka zależność, że czym większy ekran tym wolniejsza reakcja kontrolera? Jeżeli tak jestem bardzo zawiedziony, jeżeli nie, to proszę o pomoc, być może wystarczy jakaś prosta konfiguracja.

Dodam, że posiadam oryginalny pad Dualshock Sixaxis dołączony w zestawie do playstation 3.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie opoznienia kontrolera spowodowane wielkoscia tv? wtf?

input lag moze cos wiecej tu znaczyc. wylacz wszystkie polepszacze obrazu ( filtry, upscalingi itp ) w tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich....mam takie pytanie... czy może ktoś napisać jak prawidłowo powinny świecić się diody po podłączenie pada kiedy ładuje?...bo jeżeli podłączam go pod konsolę to najpierw zaświecają się wszystkie lampki na chwilę...po czym zaczyna mrugać jedna tak koło 3 minut i po tym czasie świeci się już stale bez migania......natomiast jeżeli podłączę do komputera to wszystkie lampki migają cały czas.....i ani w jednym ani w drugim wypadku nie wiem kiedy pad jest naładowany.....czy wtedy jak się właśnie zaświeci ta lampka jedna gdy ładuje się w konsoli.....czy wtedy kiedy zgasna wszystkie kiedy ładuje się przez kompa....i czy te objawy które napisałem są prawidłowe.....bardzo proszę o odpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich....mam takie pytanie... czy może ktoś napisać jak prawidłowo powinny świecić się diody po podłączenie pada kiedy ładuje?...bo jeżeli podłączam go pod konsolę to najpierw zaświecają się wszystkie lampki na chwilę...po czym zaczyna mrugać jedna tak koło 3 minut i po tym czasie świeci się już stale bez migania......natomiast jeżeli podłączę do komputera to wszystkie lampki migają cały czas.....i ani w jednym ani w drugim wypadku nie wiem kiedy pad jest naładowany.....czy wtedy jak się właśnie zaświeci ta lampka jedna gdy ładuje się w konsoli.....czy wtedy kiedy zgasna wszystkie kiedy ładuje się przez kompa....i czy te objawy które napisałem są prawidłowe.....bardzo proszę o odpowiedź..

Nie napiszę Ci jak powinny świecić prawidłowo, ale napiszę jak świecą u mnie. Jak podłączę pada do ps3 (zakładamy że pad jest włączony) to przez cały czas ładowania dioda miga. Jak pad się naładuje to zaświecają się wszystkie na moment a później jedna świeci się bez przerwy. Jak pad jest wyłączony to jak się ładuje to migają wszystkie na raz. Jak masz wątpliwości czy Ci się łąduje to w menu wciśnij i przyrzymaj przycisk PS na padzie. Zobaczysz czy się ładuje czy się naładował już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim padem dualshock3.

Mianowicie nie było mnie w domu przez pewien okres i konsola oraz pad leżały raczej nieużywane. Po powrocie zauważyłem, że lewy analog jakby troszkę się blokuje i nie działa tak jak powinien, czyli delikatnie się zacina. Podejrzewam, że mógł on spaść przypadkiem na podłogę i ulec uszkodzeniu i nie wiem co z tym fantem zrobić. Szczerze mówiąc nie chcę mi się przeglądać gąszczu postów w tym temacie dlatego pytam wprost czy miał ktoś podobny problem z analogiem i jak temu zaradzić? Najważniejsze - czy mogę to zrobić samemu, bo granie np. w fpsy na takim analogu troszkę przeszkadza. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda wymiana baterii w padzie? Nigdy nie rozkrecałem pada i na razie wole nie kombinować, ale z tego co widze po prostu wsadza sie na miejsce starej baterii i podłącza sie ten kabelek? Po wymianie baterii gwarancja na pada przestaje być ważna, czy na całą konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako rezerwowy pad wydaje sie ok, ale rewelacji w jakosci wykonania nie spodziewaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z padem a dokladniej z lewym analogiem.

obrazeke.jpg

Uploaded with ImageShack.us - Ta częsc analoga czyli " grzybek?" no nie wazne poluzowała sie czy cus i gdy trzymam palca na "grzybku" to grzybek sie obraca tzn "kreci sie" Mial ktos taki problem? Jak temu zaradzic ;s?

Edytowane przez Rizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem konsole ps3 w angli i mam następujący problem . Klawisze X jest zamieniony z klawiszem O . Jak nalezy to zamienic ,gdyż juz troche spedzilem czasu na szukaniu tego w internecie i w opcjach ps3 i nie wiem jak to zrobic. Dziekuje z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem konsole ps3 w angli i mam następujący problem . Klawisze X jest zamieniony z klawiszem O . Jak nalezy to zamienic ,gdyż juz troche spedzilem czasu na szukaniu tego w internecie i w opcjach ps3 i nie wiem jak to zrobic. Dziekuje z góry

PAD masz oryginalny od Sony Dualshock3? Jeżeli nie, to taka sytuacja to normalka i musisz w opcjach gier zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy i nie mam nawet własnej PS3. Mimo to, jako, że widzimy wątek o PS3, a za nic nie mogę znaleźć nic o padzie, spytam - jak się Wam na nim gra i czy jest możliwość dokupienia ciężarków, lub chociaż innego, cięższego pada, bo dla mnie jest zwyczajnie za lekki. Jak zabawka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Dual Shockiem 3. Od dwóch dni (nie pamiętam kiedy go ostatnio używałem wcześniej) próbuję podłączyć pada do PS3. Na kablu wszystko śmiga jak trzeba, ale gdy tylko go odłączę wszystkie 4 diody migają i nie udaje mu się połączyć z PS3. Robiłem reset pada, przy podłączeniu kablem odłączałem go wiele razy ale nic to nie pomaga.

Dla wyjaśnienia, mam PS3 Slim 250GB, mam też drugiego pada (z oryginalnego zestawu z konsolą - on służy mi jak podstawowy do grania), który działa bez zarzutu cały czas.

Dwa dni temu pojawiła się nowa aktualizacja 3.50 dla PS3 i pojawiły się informacje że oryginalne pady nie chcą działać. Ten pad, który mi nie chce teraz działać został kupiony na allegro, ale za cenę bardzo podobna do sklepowych, porównywałem wygląd z oryginałem i niczym się nie różnią. Nie wiem zatem czy jest aby na pewno oryginalny. W przypadku gdyby nie był oryginalny to możliwe żeby przez tą aktualizację przestał mi działać? zaznaczam, że na kablu działa prawidłowo. Dlatego nie wiem czy taka możliwość istnieje.

Drugie co do głowy mi przychodzi to padnięty akumulatorek. Na ten temat niestety nie mam pojęcia (jak rozpoznać padnięty aku, czy da się go wymienić, jak go wymienić).

Proszę o jakieś sugestie/podpowiedzi/rady, bo nie wiem co to może być.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na to jakaś rada? pad oczywiście nie podlega żadnej gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzić z kupnem pada? Chodzi mi o działającego na Firmware 3.50. Oczywiście tani, aby działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware nie ma tu nic do padów, chyba że Sony specjalnie coś by chciało zrobić, ale wątpię.

Pad jeżeli tani, nie od Sony to jakiś firmowy np. Logitech, gdyż tania chińszczyzna z Allegro długo nie podziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware nie ma tu nic do padów, chyba że Sony specjalnie coś by chciało zrobić, ale wątpię.

Pad jeżeli tani, nie od Sony to jakiś firmowy np. Logitech, gdyż tania chińszczyzna z Allegro długo nie podziała.

Jak Frimware nie ma nic do padów jak wczoraj włączam sobie konsole pad działa więc zaczynam aktualizację 3.50. Dobra zaktualizowało się ale pad nie działa, aby migają lampki z cyferkami. Logitech chodzą po tyle co DS3 więc wole tanią chińszczyznę, tylko sprawdzoną która działa po tym Firmware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten firmware nie tylko to popsuł, podobno filmy AVCHD źle chodzą. Mam nadzieje że to naprawią.

Logitech tyle co DS3?

DS3 kosztuję 150-160 zł, a Logitech 60 zł, więc jak dla mnie po tyle samo nie chodzą.

Nie wiem jak wy, ale ja się tylko mogę bać następnych firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak. konsole kupilem uzywana. wszystko dzialalo, az do czasu kiedy rozladowal mi sie pad, - kiedy zostal rozladowany to juz nie chcial sie ladowa, nie bylo zadnego sposobu, parowalem,resetowalem,podlaczalem pod kompa NIC! Tak wiec ostatnio kupilem nowa baterie do pada, wymienilem,wszystko dziala, zreszta jak podlaczylem odrazu pada to bateria nowa zaczela sie troszke podladowywac. ale dzisiaj kiedy nowa bateria jest juz na 1 kreske , znow nic sie nie laduje. o co kaman? pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×