Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

...podlaczalem pod kompa NIC....

A próbowałeś podłączyć pod PS3?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś podłączyć pod PS3?

Pozdrawiam

umiesz czytac? juz z same slowa "parowałem" kieruje mysl , ze logiczne ze podlaczany byl do ps3. wgl co to za pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umiesz czytac? juz z same slowa "parowałem" kieruje mysl , ze logiczne ze podlaczany byl do ps3. wgl co to za pytanie?

Pytanie normalne - a sprawdzałeś na innym kablu

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  mam pytanko jak poprawnie zresetowac slimke jak sie zatnie podczas gry?jest napisane zeby najpierw odlaczyc takie kable jak USB ladujacy pada a potem nacisnac i przystrzymac przycisk zasilania przez conajmniej 15 sekund i wtedy konsolka sie wylaczy a co sie moze stać i dlaczego trzeba wyjmować te kable USB? mi sie kiedys zdarzylo podczas ladowania pada RDR sie zacielo na multi i nacisąlem wtedy przycisk zasilania , nie zadne 15 sekund tylko pyk...i sie konsola wylaczyla.  czyli co zle zrobilem ale prosze o wytlumaczenie co sie zlego dzieje jak po prostu nie wyjme kabla od ladowania i tylko nacisne przycisk zasilania

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukałem w jakim dziale to napisać ale nie znalazłem

Więc tak,taki artykuł się napisze

Jak nauczyć się grać na padzie nie mając konsoli.Gdy np. konsole kupujesz za tydzień z KillZone 2 i nie umiesz grać na padzie to czas się nauczyć.

Mam zamiar kupić konsole ale się boje z FPS.

Po prostu poćwicz.Gdy masz w domu dobrego pada to pograj nim na pc w FPS.

Ale nie każda (większość) FPS TPP nie działa na pc na pada, a nie będę kupował COD 4 tylko do nauki.:scare:

Zassaj program z neta który to np. prawego analoga przypisuje lewy ruch myszki albo np przycisk 3 na padzie to np.C czyli udajmy czołganie.

Oks,fajnie tylko skąd mam ten program pobrać i jaki to program ??

Np. stąd http://www.pobieraln...19-xpadder.html

A tutaj opis tego programu

Xpadder symuluje przyciski klawiatury na twoim padzie. Możesz do każdego przycisku na padzie przyporządkować dany ruch myszki, czy klawisz. Program jest przydatny, jeśli chcemy pograć w gry, które nie obsługują pada (np. z DOS Box, gry z Internetu)

No dobra co dalej jak mam go skonfigurować program z padem ?

Odpalasz program klikasz New w pasku na tym joysticku.Wyskakuje ci okno na dole masz zakładki, Start i Image omijamy i przechodzimy do Sticks klikamy Enabled i lewym analogiem w lewo potem do góry.Potem idziemy do stick 2 i robimy to samo z prawym analogiem.Następnie zakładka DPad, i znowu klikamy Enabled i krzyżakiem do góry na dól w lewo i w prawo (na ekranie powinno pisać).Potem zakładka buttons klikamy wszystkie przyciski czyli np. na padzie od ps3 (chodź nie można go podłączyć naciskamy x,o.kwadrat,trójkąt,l1,l2,r1,r2,start i select a na np padzie apollo przyciski 1,2,3,4,5,7,9,8,6,9,10 w skrócie wszystkie buttony.Następnie zakładkę triggers omijamy a w zakładce Finish dajemy Close.Potem wyskakują nam guziki.Naciskamy np lewy triger 1 okienko zaświeca się na zielono.Naciskamy to okno i dajemy na klawie np.Spacje (że np.w grze lewy triger 1 to spacja czyli skok).I tak sobie ustawiamy jak chcemy do każdego guzika:sweat:.

Potem włączamy grę i gramy trenujemy potem dostajemy PS3 i wymiatamy w KZ2:blush:

Za nie długo zrobię filmik jak ustawić wszystko, a jak ktoś nie rozumie pisać na pw.

Pozdro dla całego Ps3Site

Myśle że poradnik się przyda

EDIT:W opcjach gry można czułość myszki ustawić na maxa.

EDIT 2: Film jak skonfigurować pada http://www.youtube.com/watch?v=9CgCV22A9sk

Edytowane przez Ebi22
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za plusa :P sory za spam:thumbsup:

Pomogłem daj plusa xD

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma pytanie czy pad Logitech Cordless Precision™ for PS3 działa przy nowym firmwarze 3.50 od sony? Chciałem wcześniej zakupić przejściówkę do mojego dualschocka ale wyczytałem ze już nie działają a ten pad można dostać w rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grając na ps3, zauważyłem, że te tak jakby nasedeczki gumowe na analogi się powoli mi zdzierają.I tutaj pojawia się pytanie czy te nasadki gumowe na analogi( :l3::r3:) mają prawo się zużyć ? I czy jeśli jest taka możliwość, to można kupić takie coś na allegro?

Jeśli ktoś zna fachową nazwę na te gumeczki niech napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na samym początku chciałbym się przywitać na forum. Jestem Piotrek i PlayStation mam dopiero od dwóch dni. Nigdy wcześniej żadnej konsoli nie miałem, tylko pecet.

A teraz do rzeczy. PlayStation przywiozłem sobie z Anglii, razem z extra dokupionym padem. Po uruchomieniu konsoli w Polsce wszystko ładnie działało, aż w końcu chciałem pograć z bratem na dwa pady. Sparowałem drugiego pada z konsolą i funkcje zaczęły wariować, tak jakby był zwarty jeden przycisk kierunkowy. Wyłączyłem konsolę i zacząłem próbować wszystkiego. Sztuczki opisane tu na forum z podłączaniem pada przez usb i inne nie do końca działają. Otóż sam pad po sparowaniu w menu głównym nadaje się tylko do nawigacji. Działają przyciski kierunkowe plus L3. Dodatkowo zauważyłem, że zaraz po sparowaniu pada automatycznie wybiera się aktualnie zaznaczona opcja. Tak jakby zaraz po sparowaniu sam naciskał się X. Do tego jak nacisnę i przytrzymam przycisk PS konsola staje.. nic nie można z nią zrobić. Pozostaje restart.

Mam nadzieję, że nie jestem pierwszy z takim problemem i że jakoś mi pomożecie.

W każdym bądź razie z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Pozdraiwam, Piotrek (Tast).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na samym początku chciałbym się przywitać na forum. Jestem Piotrek i PlayStation mam dopiero od dwóch dni. Nigdy wcześniej żadnej konsoli nie miałem, tylko pecet.

A teraz do rzeczy. PlayStation przywiozłem sobie z Anglii, razem z extra dokupionym padem. Po uruchomieniu konsoli w Polsce wszystko ładnie działało, aż w końcu chciałem pograć z bratem na dwa pady. Sparowałem drugiego pada z konsolą i funkcje zaczęły wariować, tak jakby był zwarty jeden przycisk kierunkowy. Wyłączyłem konsolę i zacząłem próbować wszystkiego. Sztuczki opisane tu na forum z podłączaniem pada przez usb i inne nie do końca działają. Otóż sam pad po sparowaniu w menu głównym nadaje się tylko do nawigacji. Działają przyciski kierunkowe plus L3. Dodatkowo zauważyłem, że zaraz po sparowaniu pada automatycznie wybiera się aktualnie zaznaczona opcja. Tak jakby zaraz po sparowaniu sam naciskał się X. Do tego jak nacisnę i przytrzymam przycisk PS konsola staje.. nic nie można z nią zrobić. Pozostaje restart.

Mam nadzieję, że nie jestem pierwszy z takim problemem i że jakoś mi pomożecie.

W każdym bądź razie z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Pozdraiwam, Piotrek (Tast).

Jak rozumiem ten drugi pad jest oryginalny Sony? sixaxis czy Dualschock3???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są identyczne. Jeden był z konsolą, drugi dokupiłem oryginalny Dualshock3 .

I nie wiem, który to nawala, czy ten dokupiony czy ten z zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są identyczne. Jeden był z konsolą, drugi dokupiłem oryginalny Dualshock3 .

I nie wiem, który to nawala, czy ten dokupiony czy ten z zestawu.

A jeśli są osobno tzn. nie grasz na 2 pady to wszystko jest Ok.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko z tym Padem. Czy jest używany jako drugi, czy jako jedyny kontroler. Wydaje mi się, że jakoś mechanicznie zwarty jest przycisk X, dlatego zaraz po włączeniu pada wybiera co zaznaczone i później nie reaguje na inne przyciski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 witam jak konsola sie zatnie  w instrukcji jest napisane zeby najpierw odlaczyc takie kable jak USB ladujacy pada a potem nacisnac i przystrzymac przycisk zasilania przez conajmniej 15 sekund i wtedy konsolka sie wylaczy . bardzo mi zalezy na tym zeby sie dowiedziec co jaki to ma sens i po co trzeba odlaczyc kabel USB  i co sie moze stac jezeli sie tego kabla nie odlaczy

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam 3 pady do playstation3, każdy jest pod innym numerkiem przypisany i zawsze losowo chwytam za pilocik żeby grać... W menu PS3 wszystko elegancko, nie ważne czy pilot jest przypisany jako 1 czy 2 czy 3, ale problem pojawia się przy włączaniu gry (nie wiem jak z innymi grami, na razie pyta kw COD MW2) nie mogę nic zrobić, muszę przytrzymać przycisk PS i zmienić numer pada na 1 i dopiero grać.

Da się jakoś ustawić, aby gry reagowały na pady bez względu jaki numer mają? W Xboxie nie mam tego problemu :/

Mam 3 pady i nie bede ciagle rozpoznawac ktory ostatnio używałem... ;]

Z góry dziękuję za pomoc.:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko:

Co lepiej kupić? Dualshock3+sixasix czy sixasic czy dualshock3? Mam dylemat bo nie wiem czy warto przepłacać za sixasix+duala3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko:

Co lepiej kupić? Dualshock3+sixasix czy sixasic czy dualshock3? Mam dylemat bo nie wiem czy warto przepłacać za sixasix+duala3

Nie wiem ile padów chcesz kupić tak namieszałeś albo nie potrafię przeczytać

jak 1 to nie oszczędzaj tylko bierz DS3

jak 2 tu pojawia się dylemat - jak nie brakuje Ci wibracji to możesz oszczędzić

Przepłacać nie przepłacisz - coś za coś

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,a ja z kolei mam taki problem że moj pad (sixaxis) nie reaguje w niektorych sytuacjach(nie moge wlaczyc konsoli poprzez przycisk ps button,grac bez kabelka usb) ma ktos jakis pomysl co moglo sie z nim stac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu pada masz małą dziurkę, zresetuj go. Wiesz o tym, że po wyłączeniu konsoli przyciskiem z tyłu, włączanie z pada nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o tym, że po wyłączeniu konsoli przyciskiem z tyłu, włączanie z pada nie działa.

pierwszy raz o tym slysze. u mnie normalnie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to akurat wiem że jak nacisne guzik z tylu to nie wlacze konsoli poprzez pada...

Ale jak myslicie Bluetooth w ps3 czy w joyu ? miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

parę dni temu kupiłem konsole ps3.. wszystko jest cudownie nie żałuje zakupu, jednak mam mały problem z padem i nie wiem o co chodzi:(

dokładniej podłączyłem pada pod konsole kablem USB żeby się naładował i niestety nie chce;/

gdy pad jest podłaczony kablem pokazuje mi ze bateria sie ładuje po chwili (jakiejs minucie) pokazuje ze pad jest naładowany wszytskie kreski sa na tej bateri na ekranie ładowania jednka po tym znowu zaczyna sie ładowac od zera i po minucie znowu pokazuje ze jest naładowany i tak w kółko cały czas ile bym nie ładował pada ;/ Gdy odłaczam pada od konsoli on wogole nie reaguje

o co chodzi ? z czym to moze byc zwiazane ? moze na przykład być stara aktualizacja konsoli dlatego tak się dzieje ? czy moze awaria pada ?

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeczyścić szmatką analogi od DS3 i nieświadomie odkleiłem od jednego z nich gumkę. Tzn. nie tak całkiem, po prostu puścił klej, czy co tam było. Nie jest ona stabilna, kręci się i trochę to przeszkadza w grze, ponieważ palec się ześlizguje :(

Da się to jakoś naprawić? Przykleić to klejem, czy jak? Co prawda mam zapasowe analogi od Sixaxisa, ale boję się rozkręcać kolejnego pada, ponieważ jednego właśnie już rozpierdzieliłem :/ Zresztą jakbym miał je przykleić to pewnie też musiałbym go rozkręcić...

Ile taka naprawa mogłaby kosztować w serwisie? Właściwie to potrzebuję tylko, żeby mi ktoś rozkręcił pada i najlepiej jeszcze złożył :P

Edytowane przez juventino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×