Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przeczyścić szmatką analogi od DS3 i nieświadomie odkleiłem od jednego z nich gumkę. Tzn. nie tak całkiem, po prostu puścił klej, czy co tam było. Nie jest ona stabilna, kręci się i trochę to przeszkadza w grze, ponieważ palec się ześlizguje :(

Da się to jakoś naprawić? Przykleić to klejem, czy jak? Co prawda mam zapasowe analogi od Sixaxisa, ale boję się rozkręcać kolejnego pada, ponieważ jednego właśnie już rozpierdzieliłem :/ Zresztą jakbym miał je przykleić to pewnie też musiałbym go rozkręcić...

Ile taka naprawa mogłaby kosztować w serwisie? Właściwie to potrzebuję tylko, żeby mi ktoś rozkręcił pada i najlepiej jeszcze złożył :P

No chyba najprościej klejem przykleić.... chyba że chcesz extra płaciś w serwisie za wymianę "gałek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym forumowiczem dlatego prószę o wyrozumiałość. Teraz przejdę do setna sprawy. Ostatnio grałem w GTA IV na moim PS3 na początku gry miałem przejechać motorem wykorzystując w padzie czujnik ruchu. Wyczystko poszło szybko i pięknie. Jednakże jak chce wykorzystać później ten czujnik ruch w padzie w jakim samochodzie lub na motorze to ruszanie padem nie działa. Czy coś robię nie tak, czy ewentualnie opcja wykorzystania czujnika ruchu dostępna była tylko w tej jednej misji?? Czy istniej możliwość wykorzystania czujnika ruchu w padzie np. do skręcenia i przyśpieszenia w grze Gran Turusmo 5 Prologue

W jakich grach można wykorzystywać czujnik ruchu?? I ewentualnie jak z nigo korzystać? Czy coś trzeba włączać w opcjach gry??

Pozdrawiam

' class="bbc_url">@Witam.

Jestem nowym forumowiczem dlatego prószę o wyrozumiałość. Teraz przejdę do setna sprawy. Ostatnio grałem w GTA IV na moim PS3 na początku gry miałem przejechać motorem wykorzystując w padzie czujnik ruchu. Wyczystko poszło szybko i pięknie. Jednakże jak chce wykorzystać później ten czujnik ruch w padzie w jakim samochodzie lub na motorze to ruszanie padem nie działa. Czy coś robię nie tak, czy ewentualnie opcja wykorzystania czujnika ruchu dostępna była tylko w tej jednej misji?? Czy istniej możliwość wykorzystania czujnika ruchu w padzie np. do skręcenia i przyśpieszenia w grze Gran Turusmo 5 Prologue

W jakich grach można wykorzystywać czujnik ruchu?? I ewentualnie jak z nigo korzystać? Czy coś trzeba włączać w opcjach gry??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak konsola sie zatnie w instrukcji jest napisane zeby najpierw odlaczyc takie kable jak USB ladujacy pada a potem nacisnac i przystrzymac przycisk zasilania przez conajmniej 15 sekund i wtedy konsolka sie wylaczy . bardzo mi zalezy na tym zeby sie dowiedziec co jaki to ma sens i po co trzeba odlaczyc kabel USB i co sie moze stac jezeli sie tego kabla nie odlaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak konsola sie zatnie w instrukcji jest napisane zeby najpierw odlaczyc takie kable jak USB ladujacy pada a potem nacisnac i przystrzymac przycisk zasilania przez conajmniej 15 sekund i wtedy konsolka sie wylaczy . bardzo mi zalezy na tym zeby sie dowiedziec co jaki to ma sens i po co trzeba odlaczyc kabel USB i co sie moze stac jezeli sie tego kabla nie odlaczy

Ja tego ostrzeżenia nigdzie nie widziałem, bo nie czytam instrukcji :)

Jak mi się zatnie to po prostu wyjmuję płytę albo wyłączam zwyczajnie naciskając przycisk zasilania. Na razie działa wszystko bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy na najnowszym firmware powinien działać pad logitech rumblepad 2 ? bo wcześniej działał mi bez problemu, a teraz już nie chce :( może trzeba coś zrobić ? Pomożecie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zasypany tekstami poszukaj lub coś w tym stylu.potrzebna jest pilna pomoc odnośnie przełączenia pada z analoga na cyfrowy może zle napisałem ale chodzi o grę na strzałkach a nie na gałce.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

kupilem niedawno nowego ps3 i w moim padzie zaczely sie dziac dziwne rzeczy, tj L2 dziala jako X, nie wiem zcy samemu czegos nie zmienilem, ale nie sadze bo gralem tylko w fife i uncharted... jakas solucja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to oryginalny pad (DS3 lub Sixaxis)?

Jeśli nie jest, to niestety takie rzeczy się zdarzają i raczej niewiele da się z tym zrobić.

Więcej o skali takiego przypadku znajdziesz na pewno w temacie o padach alternatywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest oryginalny dualshock 3, niedawno kupilem komplet z play 2104b model konsoli, chyba, ze sprzedawca podmienil pada? nie sadze, ale dla pewnosci czy sa dobre metody na sprawdzenie czy to oryginal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam PS3 Fat i pewnego razu nie grałem w ogóle przez pół roku, po tym czasie odpaliłem konsolę i pada ale pad się nie wlączał ani zadne kontrolki ani nic, 0 oznak życia ;) Więc podłaczylem do niego kabelek wcisnalem przycisk PS i jedyne co sie dzieje to co jakies 10 sekund przez 5 sekund wibruje i swieci sie lampka 3 i 4. ALe nie moge nim nic działać ani konsola go nie wynajduje. A i resetowałem pada ale nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nowy-oryginalny-pad-sony-promocja-wysylka-gratis-i1288040325.html

Czy to jakaś ściema ? Gościu mówi ze oryginalne i gwarancja ... co o tym sadzicie ? bo chetnie bym wziął sobie drugiego pada bo ten co mam już wyślizgany na maksa.

PS.

Jeśli złamałem regulamin to proszę mnie poprawić a nie zamykać tematu , albo dać znać na PW to na pewno się poprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nowy-oryginalny-pad-sony-promocja-wysylka-gratis-i1288040325.html

Czy to jakaś ściema ? Gościu mówi ze oryginalne i gwarancja ... co o tym sadzicie ? bo chetnie bym wziął sobie drugiego pada bo ten co mam już wyślizgany na maksa.

PS.

Jeśli złamałem regulamin to proszę mnie poprawić a nie zamykać tematu , albo dać znać na PW to na pewno się poprawie.

Chyba są oryginalne.

Ale tak dla pewności możesz napisać do pierwszych osób które już kupiły i dostały swoje pady z zapytaniem czy rzeczywiście są one oryginalne.

Po drugie to jako formę płatności wybrać płacę z Allegro.(troszkę większe chyba bezpieczeństwo)

1 pozytyw sprzedającego ;/ no ale każdy kiedyś zaczynał więc nie musi być oszustem :)

Zrobisz jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacij systemu ps3 do wersi 3.50 przestał działać pad obiaw jest taki że na kablu działa a gdy go rozłanczam to lipa co moze byc przyczyną prosze o pomoc aha bateria jest dobra bo przełożylem do innego pada z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w środę Dualshocka 3. Wszystko ok tylko jak trzymam za prawy uchwyt i zacznę potrząsać to coś stuka jak by lewy rotorek. Czy wie ktoś o co chodzi ? Nie upadł mi ani nic. Wibracje działają normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy posiadam dwie przejściówki umożliwiające podłączenia pada z PS2 takie jak na fotce.

Wczoraj chciałem zagrać w LBP i doopa. (czerwone diody analog świecą ale nic nie da się zrobić)

Czy te przejściówki przestały działać po wydaniu przez Sony firmware 3.50?

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dwie przejściówki nagle szlag trafił :|

post-20791-010960800 1288547316_thumb.jp

Edytowane przez Arturo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli juz bylo ... szukalem i znalazlem jedna wzmianke na ten temat, wiec che sie upewnic... Kontroler dokupiony do konsoli jako oryginalny nie laczy sie z konsola. Co ciekawe mozna nim wlaczyc konsole ale zeby sie podlaczyl jako pierwszy lub drugi jak konsola juz wstanie to juz nie bardzo. Da sie nim grac tylko na kablu. Drugi kontroler, ktory byl w pudle razem z konsola smiga jak trzeba. Jakis czas temu oba kontrolery dzialaly normalnie. Z tego co tu wczesniej wyczytalem to po upgradzie firmware do 3.5 wszystkie kontolery nie od sony maja takie objawy. Czy to znaczy ze musze go wyrzucic i kupic oryginalny czy jest szansa ze ten co kupilem jako oryginalny i najwyrazniej taki nie jest bedzie jeszcze dzizlal. Dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba są oryginalne.

Ale tak dla pewności możesz napisać do pierwszych osób które już kupiły i dostały swoje pady z zapytaniem czy rzeczywiście są one oryginalne.

Po drugie to jako formę płatności wybrać płacę z Allegro.(troszkę większe chyba bezpieczeństwo)

1 pozytyw sprzedającego ;/ no ale każdy kiedyś zaczynał więc nie musi być oszustem :)

Zrobisz jak chcesz.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1288040325

Czy ktoś z Was skorzystał z tej okazji? Wszystko czysto? Narazie koles ma dobre komenty...

Edytowane przez Tomo
Korekta linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sh...item=1288040325

Czy ktoś z Was skorzystał z tej okazji? Wszystko czysto? Narazie koles ma dobre komenty...

Też zwróciłem na to uwagę.. niepokoi mnie gościa nick "hacker5" co nie brzmi profesjonalnie jakoś :P no i wysyłka nie jest z Polski (Lokalizacja USA lub Hong Kong, United States)

przez co gość jest nieuchwytny..

Nie ma możliwości też kupna za pobraniem.

A co najważniejsze, piszecie że ma pozytywne komentarze, ale żaden z nim nie jest za tą aukcję czyli za pada.

Ja zrezygnowałem z zakupu. Przedstawiłem argumenty, ale decyzja należy do Was. Lepiej doplacic z 20-30 zł i mieć pewniaka.

Pozdrawiam/

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyzej, nie ryzykowalbym. komentarzy to za duzo tez nie ma. ewentualnie skontaktuj sie z kims kto u niego kupil pada i wybadaj co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..mam głupie pytanie,ale mnie frustrujące..po kilku cięzkich meczach łapy sie pocą i sixasis też,czego można użyć do czyszcenia ,by odtłuszczyć sixasis'a i jednoczenie go nie zepsuć?heh..Z góry dzięki za pomoc..:)..ps.Używałem wyszukiwarki tutaj na stronce jak i na google i nic nie znalazłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam nasączonych szmatek do czyszczenia ekranów lcd/plazma

Kupiłem kiedyś przy kasie w MM jakieś takie pudełko i nie chce się skończyć ;) czyszczę nimi wszystko, nawet paluchy na płytach. Nie rysują, szybko odparowują - coś pięknego i niedrogo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×