Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

no z amazona zamowiony ds3 szedl 4 dni mimo sniezycy, wiec zastanawiam sie nad tym

problem tylko taki, ze wolalbym ladowarke do gniazdka (nie usb), a z UK musialbym jeszcze przejsciowke kupic (nie jakis wielki problem w sumie tongue.gif)

nic, w polandii niestety wszystko najdrozej confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Pad działał cały czas ok. Podłączyłem go do kompa i odpaliłem motionjoy. Wszystko śmiga ok przez kabel. Chciałem potem pograć na padzie na ps3, patrzę... nie da się połączyć przez BT. Po podłączeniu kabel da się grać, ale nie jest pokazany stan baterii i dalej nie działa BT, a gra "przewodowym" DS3 to nie jest. Próbowałem nacisnąć ten przycisk z tyłu pada i podłączyć ale dalej nic... Jakieś pomysły??

Jestem pewien że BT działa. Bo jak tylko włącze "test wibracji" to mi się konsola włącza...

Edytowane przez Manix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem... Konsole mam od kilku dni wszystko działało ok do czasu aż pojawił się komunikat o słabej baterii pada, a więc podłączam  pada i się nie ładuje, świeci tylko pierwsza dioda, mogę normalnie obsługiwać konsole. Ale po odłączeniu kabla pad w ogóle nie działa wygląda na całkiem rozładowanego. Reset nie pomógł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow Ps3

Czy pad w tej konsoli podlacza sie pod port USB czy na jakiej zasadzie?, jestem ciekaw ponieważ potrzebuje dwóch portow usb konsoli a jesli pad podlacza sie wlasnie pod port USB to zostanie mi tylko jedno niewykorzystane wejscie USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow Ps3

Czy pad w tej konsoli podlacza sie pod port USB czy na jakiej zasadzie?, jestem ciekaw ponieważ potrzebuje dwóch portow usb konsoli a jesli pad podlacza sie wlasnie pod port USB to zostanie mi tylko jedno niewykorzystane wejscie USB.

Po pierwsze to podlanczasz pod usb tylko na czas parowania/ladowania (ladowac mozesz z pc)

Po drugie - jakis czas temu wymyslono takie cus, jak hub usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem... Konsole mam od kilku dni wszystko działało ok do czasu aż pojawił się komunikat o słabej baterii pada, a więc podłączam pada i się nie ładuje, świeci tylko pierwsza dioda, mogę normalnie obsługiwać konsole. Ale po odłączeniu kabla pad w ogóle nie działa wygląda na całkiem rozładowanego. Reset nie pomógł.

Dziwna sprawa problemem okazał się kabel... Zakup nowego rozwiązał problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konsolę w Euro RTV/AGD w tej promocji za 950 zł w ostatni weekend. Dzisiejszego dnia padł klawisz L2, gdy zanieśliśmy go do Euro powiedzieli, że muszą wysłać całą konsolę do Sony, nie da rady jakoś szybciej uzyskać naprawy/nowego pada bez tracenia gwarancji i wysyłania całego sprzętu do Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka procedura niestety choć chora ale jest

znajomy miał taki kłopot właśnie i oddawał do sony center też komplet z konsolą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam od paru dni ps3 i mam pytanie skąd mam wiedzieć ze mój pad jest w pełni naładowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam od paru dni ps3 i mam pytanie skąd mam wiedzieć ze mój pad jest w pełni naładowany?

1 opcja. Jak masz podłączonego pada kablem do konsoli, to dioda oznaczająca pada nie mruga.

2 opcja. Naciśnij przycisk PS i zobacz stan baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem zwolennikiem padów Sixaxis bez wibracji, które w tej chwili są praktycznie nie do dostania. Wczoraj nagle pojawił się problem z lewym analogiem, strony działają natomiast przód tył nie bardzo, jak działa przód nie działa tył i tak na zmianę, myślałem ze analog może popsuć się tylko mechanicznie, ta usterka wygląda na elektroniczną, gałka rusza się normalnie. Spotkał się ktoś z czymś takim ? Rozkręcić i sprawdzić połączenia ? Czy dać sobie spokój, wywalić, ewentualnie kupić uszkodzony i przełożyć analog ?

Proszę o pomoc

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc znalazłeś odpowiedz na twój problem mam to samo od kilku dni pad działa po restarcie ale 4 przyciski po prawej nie daj znac w razie czego masz mojego maila Maciek366@op.pl pozdr. z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakie jest najrozsądniejsze wyjście z takiej sytuacji:

1)Mam jednego pada, bateria zbliża się ku końcowi, nagle całkowicie pada, a ja akurat jestem w samym centrum akcji w grze. Podłączam pada pod ładowarkę i gram między czasie ładując pada, czy może "zdrowiej" jest zrobić stopkę i bez żadnego grania naładować pada?

2)A tak w ogóle, to kiedy najzdrowiej ładować pada? Czekać aż bateria w padzie padnie całkowicie, pokaże się pierwszy komunikat o słabej baterii, czy może są one na tyle zaawansowane i dobre, że w niczym nie będzie przeszkadzało ładowanie po skończonej sesji, kiedy stan baterii to np. jakieś 50%?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiece może jak założyć gumki na anologi ? verymad.gif Zdjąłem z jednego i jak założe to on się ślizga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiece może jak założyć gumki na anologi ? verymad.gif Zdjąłem z jednego i jak założe to on się ślizga...

Po co ściągałeś?

Przyklej "kropelką"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otoz mam jeden popsuty PAD PS3 na zbyciu i chcialbym zadzwonic na obsluge techniczna PS3, i mam pytanie odnosnie przebiegu.

Ost. jak dzwonilem do obslugi technicznej Microsoftu w sprawie zepsutego PADA Xbox'a 360, wyjasnilem sytuacje ze galka mi sie nie kreci to oni zaproponowali mi NOWY controller a stary wyzucic do kosza. Po paru dniach do domku puka kurier z paczuszka zawierajaca nowy "wireless controller".

Czy PS3 takze okaze mi taka wyrozumialosc? Wole wiedziec to teraz niz do nich dzwonic i rejestrowac niepotrzebnie swoja konsole..

Opinie innych uzytkownikow bardzo mile widziane,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otoz mam jeden popsuty PAD PS3 na zbyciu i chcialbym zadzwonic na obsluge techniczna PS3, i mam pytanie odnosnie przebiegu.

Ost. jak dzwonilem do obslugi technicznej Microsoftu w sprawie zepsutego PADA Xbox'a 360, wyjasnilem sytuacje ze galka mi sie nie kreci to oni zaproponowali mi NOWY controller a stary wyzucic do kosza. Po paru dniach do domku puka kurier z paczuszka zawierajaca nowy "wireless controller".

Czy PS3 takze okaze mi taka wyrozumialosc? Wole wiedziec to teraz niz do nich dzwonic i rejestrowac niepotrzebnie swoja konsole..

Opinie innych uzytkownikow bardzo mile widziane,

Pozdrawiam.

Zarejestrowanie konsoli zajeloby Ci tyle czasu co napisanie tego postu nie mowiac juz o zarajestrowaniu sie na na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowanie konsoli zajeloby Ci tyle czasu co napisanie tego postu nie mowiac juz o zarajestrowaniu sie na na forum :)

Tak jak juz napisalem, mam powody nie rejestrowania konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy zielone pady są dostępne od sony?(tzn. czy zielony pad jest orginalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalne kolory to: czarny, niebieski, czerwony i bialy (jak sa inne to niech mnie ktos poprawi). wiec moim zdaniem zielony jest nieoryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z padem, mam 2 pady, jeden działa bez zarzutów (oba oryginalne)

Problem z tym jednym padem polega na tym iż on nie chce działać bez kabla, jak jest bezprzewodowo i klikne psn by odpalic pada to caly czas migaja 4 diody na padzie, migaja wolniej niz te ktore migaja po odpaleniu pada ktory dziala (migaja z 3razy i ustawia sie slot dla pada), niedzialajacy poprawnie pad jest naladowany, nie wiem w czym problem, nie upadl mi ani nic, wylaczylem konsole, odpalam ja za pomoca zepsutego pada klikajac przycisk PS i konsola sie odpala ale po chwili pad sie sam wylacza... pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio podwiesza mi się klawisz trójkąta w padzie dualshock 3. Czy kto ma jakiś namiar na sklep z częściami do niego. Najprawdopodobniej zużył mi się ten plastik odbijający pod klawiszem.

pozdrawiam Forowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie odlamal kawalek obudowy przy lewej galce. Chce kupic cala obudowe albo najlepiej tylko gorny panel - moze byc uzywany. W ostatecznosci kupie jakiegos uszkodzonego duala, byle mial ten panel caly. Macie jakies namiary na sklep czy cus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio podwiesza mi się klawisz trójkąta w padzie dualshock 3. Czy kto ma jakiś namiar na sklep z częściami do niego. Najprawdopodobniej zużył mi się ten plastik odbijający pod klawiszem.

pozdrawiam Forowiczów

miałem podobny problem, okazało się że klawisz był po prostu brudny : ) rozkręciłem, wyczyściłem w środku i wszystko działa.

Jeśli Ci nie pomoże to szukaj (wraz z kolegą z postu wyżej :] ) na allegro uszkodzonych padów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×