Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy pad ktory mozna kupić na allegro jest bezprzewodowy i bedzie dobrze dzialać czy nie? Oto link http://allegro.pl/pa...1380498016.html . Dziękuje z góry za informacje.

sieron94.png

Wystarczy kolego że byś przeczytał opis na Allegro, jest tam wszytko napisane iż ten pad jest przewodowy, za taką cenę nie znajdziesz bezprzewodowego.

Co do działania to powinien działać ale różnie to bywa z tego typu tanimi zastępczymi kontrolerami.

Zawsze możesz zwrócić zakupiony towar o ile jest nie zniszczony w ciągu 10dni od zakupu bez podania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum.

Mam małe pytanie. Kupiłem sobie na gwiazdke ps3 320 gb z jednym padem w zestawie i od razu co rzuciło mi sie w oczy to jego gówniane wykonanie, wszystko skrzypi jak w taniej klawiaturze do komutera a szpare na środku to ma tak wielką ze można paznokcia tam włożyć. W tej szparze osadza sie brud i kiepsko to wygląda. Czy wy tez takie macie ? Czy pady kupione oddzielnie za te 150 zł na allegro są lepiej wykonane czy tak samo ? Proszę o odpowiedz

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum.

Mam małe pytanie. Kupiłem sobie na gwiazdke ps3 320 gb z jednym padem w zestawie i od razu co rzuciło mi sie w oczy to jego gówniane wykonanie, wszystko skrzypi jak w taniej klawiaturze do komutera a szpare na środku to ma tak wielką ze można paznokcia tam włożyć. W tej szparze osadza sie brud i kiepsko to wygląda. Czy wy tez takie macie ? Czy pady kupione oddzielnie za te 150 zł na allegro są lepiej wykonane czy tak samo ? Proszę o odpowiedz

Pozdrawiam

na gwarancje i tyle ... wyciągasz wadliwy produkt z pudełka - zwracasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalne kolory to: czarny, niebieski, czerwony i bialy (jak sa inne to niech mnie ktos poprawi). wiec moim zdaniem zielony jest nieoryginalny

Metallic Blue

Stain Silver

Deep Red

Candy Pink

Classic White

Jungle Green

MB11 The Show Edition

no i czarny ofc ; ]

http://us.playstation.com/ps3/accessories/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z padem, mam 2 pady, jeden działa bez zarzutów (oba oryginalne)

Problem z tym jednym padem polega na tym iż on nie chce działać bez kabla, jak jest bezprzewodowo i klikne psn by odpalic pada to caly czas migaja 4 diody na padzie, migaja wolniej niz te ktore migaja po odpaleniu pada ktory dziala (migaja z 3razy i ustawia sie slot dla pada), niedzialajacy poprawnie pad jest naladowany, nie wiem w czym problem, nie upadl mi ani nic, wylaczylem konsole, odpalam ja za pomoca zepsutego pada klikajac przycisk PS i konsola sie odpala ale po chwili pad sie sam wylacza... pomocy

mam ten sam problem, ps3 troche stalo,bylo calkowicie odlaczone od pradu, pada uzywalem pod pc za pomoca kabla,bezprzewodowo nie dziala,objawy jak u kolegi wyzej,podlaczylem ps3 pod wifi,zaktualizowalem oprogramowanie,na nic, w opcjach znalazlem taka zakladke "zarzadzaj urzadzeniami Bluetooth" wlaczylem wyszukiwanie ale nawet po 30minutach 0efektu, wie ktos jak temu zaradzic? Dodam ze brat takze ma ps3 i tam pad dziala bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Usnitax za poprawienie mnie :)

ten Jungle Green taki troche zielony jest (tylko gora pada)

post-9364-0-43735800-1294066237_thumb.jp

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, analogi w moim padzie [six Axis] wariują. Tzn. nie odskakują, powiedzcie mi czy da radę samemu to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziło mi o to czy wasze pady też sa takie... kiepskie (?) tzn. skrzypią i mają tą szpare

I mam drugie pytanie, czy ten pad jest oryginalny ?

http://allegro.pl/no...1393594817.html

Pozdrawiam

1. nie są takie

2. wszystko poza ceną się dla mnie zgadza ... może to te z ostatniej wielkiej kradzieży huh ? : >

@@Edit: hmm ale czy to nie jest starsza wersja bez wibracji ? jeśli tak to może to jest powodem niskiej ceny

mam ten sam problem, ps3 troche stalo,bylo calkowicie odlaczone od pradu, pada uzywalem pod pc za pomoca kabla,bezprzewodowo nie dziala,objawy jak u kolegi wyzej,podlaczylem ps3 pod wifi,zaktualizowalem oprogramowanie,na nic, w opcjach znalazlem taka zakladke "zarzadzaj urzadzeniami Bluetooth" wlaczylem wyszukiwanie ale nawet po 30minutach 0efektu, wie ktos jak temu zaradzic? Dodam ze brat takze ma ps3 i tam pad dziala bez problemu

hmm reset pada ; ] magiczny przycisk na odwrocie o tutaj:

sixaxis_memory_ps3.jpg

przyciśnij długopisem przez 5sekund

Edytowane przez Usnitax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usnitax umiesz czytać?! Opis aukcji jak i na zdjęciach przedstawiających realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu wskazuje na to że to są pady dualshock 3 sony, więc są z wibracjami i są oryginalne, a do tej szpary jeżeli chodzi to o tą szparę na łączeniu wokół pada która jest i u mnie na tym padzie z zestawu z ps3 jak i kupionego oddzielnie na alledrogo za jakieś 180 zł, ale te szpary są ale oczywiście nie są one na wylot!!!

i co jeszcze do skrzypienia, to ten z zestawu z ps3 mi skrzypi a ten z allegro już nie tak bardzo, ale wydaje mi sie że z czasem to się po prostu dzieje z każdym

Edytowane przez bandyta14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem ? Od razu po wyjeciu z pudełka :D

Myślałem że wyższa jakość tego jest, konsola ładnie spasowana, pilot do konsolki też jest super wykonany a to takie badziewie. No nic, trzeba sie pogodzić.

Czyli mówicie że można śmiało brać tego pada z aukcji ?

A i jeszcze jedno pytanie: Pada mogę ładować tylko przy konsoli i gdy jest włączona, tak ? Nie moge go podłączyć np. do ładowarki podpinanej w gniazdko sieciowe, ponieważ mam taką ładowarke od Motoroli S9 to mógłbym ją wykorzystać

Dzięki za pomoc z odnalezieniu się laika w świecie konsol i myślę ze będziecie jeszcze pomagać.

P.S. Wpadłem na chwile, zostałem na dłużej, a teraz jestem userem PS3SITE.PL :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada mogę ładować tylko przy konsoli i gdy jest włączona, tak ?

Zgadza się.

Nie moge go podłączyć np. do ładowarki podpinanej w gniazdko sieciowe, ponieważ mam taką ładowarke od Motoroli S9 to mógłbym ją wykorzystać

Mam podobną ładowarkę, w moim przypadku pad się nie ładował. Po podłączeniu do kompa raz mi się naładował, później (kolejne ładowanie) już coś nie szło, od tamtej pory pada ładuję tylko poprzez konsolę (pad się ładuje, w tle ściągają się dema, trailery, a tv wyłączam) - godzinka / półtorej i padzinka naładowana.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną ładowarkę, w moim przypadku pad się nie ładował. Po podłączeniu do kompa raz mi się naładował, później (kolejne ładowanie) już coś nie szło, od tamtej pory pada ładuję tylko poprzez konsolę (pad się ładuje, w tle ściągają się dema, trailery, a tv wyłączam) - godzinka / półtorej i padzinka naładowana.

ja ładuję prawie ciągle na PC, nie wiem dlaczego masz problem

dodatkowo zawsze można ładować w czasie gry i przypomnieć sobie stare czasy kiedy to pad bezprzewodowy był nie realny do konstrukcji ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ładuję prawie ciągle na PC, nie wiem dlaczego masz problem

dodatkowo zawsze można ładować w czasie gry i przypomnieć sobie stare czasy kiedy to pad bezprzewodowy był nie realny do konstrukcji ; ]

Może jeszcze kiedyś spróbuję.

Stare czasy sobie przypominam jak naparzam z dziewczyną w bombermana - ona zawsze musi mieć bezprzewodowca, a ja muszę grać na przejściówce podłączonej do pada od ps2 :D aczkolwiek kabel od ładowania pada ps3 jest o wiele krótszy niż ten stosowany w ps2 na stałe :) - ale "nie dziwota"

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy temat na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie.

Konsolę ps32 zakupiłem kilka dni temu, więc powiedzmy, że jestem totalnie zielony z tej tematyki i mam pytanko.

Mam problem z grą R&C: Tools Of Destruction. (chociaż pewnie to mi się przyda do wszystkich gier).

Otóż nie ma nigdzie w opcjach konfiguracji kontrolera. A chciałbym wyłączyć gałkę lewą i sterować tylko kierunkami po lewo na padzie. Jest taka możliwość? (w padach ps2 wystaczyło tylko wyłączyć analog, tu nie znalazłem czegoś takiego :()

Po prostu moja dziewczyna nie potrafi się przestawić na takie sterowanie i chciała by grać tylko na klawiszach. Nie da rady namówić na próbę zmiany podejścia ;).

PS. Pad nazywa się SIXAXIS jeśli to coś ważnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyżaki przeszły do lamusa i o ile się orientuje to nie możesz przestawić z gałki na krzyżak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaję że jest w ustawieniach takie coś do zrobienia, oczywiście w ustawieniach w grze i tam poszukać konfigurowanie pada itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa , krzyżak .... sam się na tym czasami łapie jak gierkam w fife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wejść jakoś w XMB za pomocą pada od PSX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam huba, więc pad działa. Ale nie ma przycisku z logiem PS przecież ;). Czy jest jakaś kombinacja pozwalająca wejść do XMB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalnego pada dualshock 2 i jak wielu mam problem z poprzestawianym sterowaniem (np. x to o, a [] to trojkat) niegdzie nie znalazlem jak to naprawic choc slyszalem ze to moze byc wina przejscowki. Czy wiecie cos tym modelu http://allegro.pl/pc016-adapter-przejsciowka-usb-na-2-pady-z-psx-ps2-i1391891462.html (ja mam inna, ale moza ta by zadzialala i pozwala na podpiecie dwoch dualshockow) Bardzo prosze o pomoc. Sixaxis jest drogi, a ja posiadam 2 pady o ps2, z ktorych moglbym zrobic uzytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z analogiem, mianowicie zostaje on w miejscu, z lewej, prawej strony. 'Sticky analogs' - na YouTube. Wiecie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalnego pada dualshock 2 i jak wielu mam problem z poprzestawianym sterowaniem (np. x to o, a [] to trojkat) niegdzie nie znalazlem jak to naprawic choc slyszalem ze to moze byc wina przejscowki. Czy wiecie cos tym modelu http://allegro.pl/pc...1391891462.html (ja mam inna, ale moza ta by zadzialala i pozwala na podpiecie dwoch dualshockow) Bardzo prosze o pomoc. Sixaxis jest drogi, a ja posiadam 2 pady o ps2, z ktorych moglbym zrobic uzytek

Ja kupiłem taką przejściówkę :

http://allegro.pl/no...1312391026.html

świetnie z nią działa dualshock od ps2 i od ps1 też, na niej :x: to :x:, :cicle: to :cicle:, :triangle: to :triangle: a :square: to :square: (super są te emotki ;) )

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×