Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie małe pytanie dotyczące opakowań padów, jak co nie którzy zauważyli że pady są pakowane w różne opakowania np. jedno opakowanie jest czerwone a drugie czarne, jedno jest z logiem "PLAYSTATION 3" a inne "PS3", i stąd moje pytanie: czym się różnią te pady, czy jakość ich wykonania jest różna? czy to są po prostu nowsze serie wydawane w innych opakowaniach?

z góry dzięki!!!

bandyta14.png

Edytowane przez bandyta14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie małe pytanie dotyczące opakowań padów, jak co nie którzy zauważyli że pady są pakowane w różne opakowania np. jedno opakowanie jest czerwone a drugie czarne, jedno jest z logiem "PLAYSTATION 3" a inne "PS3", i stąd moje pytanie: czym się różnią te pady, czy jakość ich wykonania jest różna? czy to są po prostu nowsze serie wydawane w innych opakowaniach?

z góry dzięki!!!

No wiesz, skośnoocy tak szybko pakują te pady, że nie patrzą na opakowanie. Po prostu wypchają pada, rachu ciachu i już jest w drodze do europy heh.

A to że opakowania są różne to nie wiem dlaczego.... może pochodzą z różnych "źródeł" heh, albo po prostu SONY nie lubi jednolitych opakować heh :ninja:

A ja mam problem z analogiem, mianowicie zostaje on w miejscu, z lewej, prawej strony. 'Sticky analogs' - na YouTube. Wiecie jak to naprawić?

EEee ? Oddać do naprawy / naprawić samemu / oddać na gwarancję czy coś ? :geek:

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam takie pytanie z ciekawości mojej.czy coś znikła w moim życiu lub życiu pada ze ląduje go innym kablem niż tym od ps3. Ten od ps3 ma Na końcu ten walec. Co to jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ładować dowolnym pasującym kablem USB - nic złego sie nie stanie.

Ten jak to nazwałes "walec" to dławik ferrytowy, który zmniejsza zakłócenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie czy w przypadku jak mam konsole na gwarancji calkowicie sprawna, lecz pad zaczal szwankowac (przyciski same sie wduszaja, nie wiem czy to mozliwe ale praktycznie poltora miesiaca pad nie byl uzywany bo ciagle upalalem na kierze i ostatnio wracajac do BFBC2 w czasie grania sama mi sie bron wciskala, granaty lataly i kosy w powietrze lecialy) i w czy w takim wypadku moge zaniesc samego pada w celu oddania do naprawy w ramach gwarancji? W takim przypadku ciezko byloby mi go oddac razem z konsola, biorac pod uwage ze na konsoli posciagana zawartosc conamniej raz przekraczajaca wartosc pada ;)

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie czy w przypadku jak mam konsole na gwarancji calkowicie sprawna, lecz pad zaczal szwankowac (przyciski same sie wduszaja, nie wiem czy to mozliwe ale praktycznie poltora miesiaca pad nie byl uzywany bo ciagle upalalem na kierze i ostatnio wracajac do BFBC2 w czasie grania sama mi sie bron wciskala, granaty lataly i kosy w powietrze lecialy) i w czy w takim wypadku moge zaniesc samego pada w celu oddania do naprawy w ramach gwarancji? W takim przypadku ciezko byloby mi go oddac razem z konsola, biorac pod uwage ze na konsoli posciagana zawartosc conamniej raz przekraczajaca wartosc pada ;)

Zadzwoń do sklepu gdzie kupiłeś i poproś o wymianę - powinni się zgodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam oryginalny pad od konsoli. Wczoraj z własnej głupoty wsadziłem inny kabel USB żeby go podładować. Nie chciał za bardzo wejść to wcisnąłem go na wcisk. I chyba jakiś ząbek się wygiął. Nie mogę go naładować. Co radzicie zrobić? Czy serwis jest w stanie mi to naprawić? (Najprawdopodobniej trzeba wymienić gniazdo USB.) A może sam dam rady? Znalazłem coś takiego http://sklep.avt.pl/p/pl/484030/gniazdo+usb+b+mini+smd.html powiedzcie co byście zrobili i jakie szanse mam na naprawienie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam oryginalny pad od konsoli. Wczoraj z własnej głupoty wsadziłem inny kabel USB żeby go podładować. Nie chciał za bardzo wejść to wcisnąłem go na wcisk. I chyba jakiś ząbek się wygiął. Nie mogę go naładować. Co radzicie zrobić? Czy serwis jest w stanie mi to naprawić? (Najprawdopodobniej trzeba wymienić gniazdo USB.) A może sam dam rady? Znalazłem coś takiego http://sklep.avt.pl/...b+mini+smd.html powiedzcie co byście zrobili i jakie szanse mam na naprawienie tego?

Jeżeli dojście do tego nie jest problemem powinieneś sobie poradzić. Moi kumple co chwila coś grzebią w padach i jakoś nie sprawia im to kłopotu, mimo że na takich rzeczach się nie znają, ale mówią, że czasami jakaś pierdółka potrafi wyskoczyć i potem pół dnia się męczą żeby to wsadzić na pierwotne miejsce. Tak więc oceń sytuacje i się zdecyduj. thumbsup.gif

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z konfiguracją pada w grze Soul Calibur 4. Na PS2 w SC3 można było atakować używając prawego analoga/gałki/grzybka (jak kto woli) a w SC4 nie można tego robić i w ustawieniach nie ma tez takiej opcji... Wie ktoś może jak to skonfigurować ? Z tego co sie orientuję to prawy analog w zalezności od kierunku "wygięcia" opowiadał któremuś z przycisków (O,X itp). Pytam bo w SC3 łatwiej mi bylo analogiem wykonywać kombosy a obecnie mam problem z pokonaniem (i jednocześnie odblokowaniem) Apprentice'a/Star killer'a Darth vaderem w Arcade mode.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/du...1398477593.html

Możecie ocenić tego pada? Sprzedawca twierdzi, że pady są 100% oryginalne, ale cena troszkę niska jak na oryginał.

------------------------

Znalazłem jeszcze kilka aukcji z dość tanimi padami. Wszyscy piszą, że 100% oryginały.

http://allegro.pl/nowy-oryginalny-pad-sony-promocja-wysylka-gratis-i1393594817.html

http://allegro.pl/orginalny-pad-sony-ps3-dualshock3-kolory-do-wyboru-i1394419702.html

http://allegro.pl/sony-playstation-dualshock-3-ps3-pad-i1392031477.html

Edytowane przez kaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś o tym już było

prawdopodobnie są to oryginalne pady, chyba że jedna z tych aukcji jest tak jakby podstawiona, ale nie sądzę

zobacz na lokalizację, większość to Chiny więc dlatego niska cena wysyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym nie raz. PRAWDOPODOBNIE są to oryginalne pady z chin .... a dodatkowo więcej osób na allegro je już sprzedaje w cenie od 90 do 115 zł przeciętnie. Wysyłka z kraju producenta, czyli prawdopodobnie z chin... i czas oczekiwania od 10-20 dni .... bo w końcu musi dopłynąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można takiego prawie bez obaw brać , tak ? Bo też sie nad nim zastanawiam. A ja to się ma z jakością ? Ma to ktoś już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, może niech ktoś wypowie się o jakości tych padów. Ja z chęcią poczekam ten miesiąc na przesyłkę, a zawsze z 50 zł zostanie w kieszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, może niech ktoś wypowie się o jakości tych padów. Ja z chęcią poczekam ten miesiąc na przesyłkę, a zawsze z 50 zł zostanie w kieszeni :)

Jakieś 5-6msc temu, kupiłem na ebayu chyba 5 sztuk plus wysyłka kurierem (2 pady dla mnie i 3 dla ziomków) wyszło nas chyba po 108zł z wysyłką/pady były po 5 dniach roboczych tj wysłane w poniedziałek, tydzień później były u mnie. Tu macie pocztę 20dni roboczych tj cały miesiąc praktycznie wyłączając soboty i niedziele. Co do padów, to działają bez zarzutu, sam często rozkręcałem pady i w sumie te też tak z ciekawości były rozbierane, wszystko wygląda tak samo, służą mi już tak jak mówiłem 5-6 msc, a lekko nie mają bo często siepię na BC2. Nie jest to jakaś podejrzana sprawa, bo już od dawna gdybyście spojrzeli na ceny na ebayu właśnie takich rzeczy jak pady itd, to nie było by w tym nic dziwnego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reklamacją tych padów to nie będzie tak jak na tej aukcji ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1345813852

i moje pytanko :

Jak kupie move z allegro od kogoś np. ze Szczecina , to gdyby padł kontroler to muszę reklamować w tym sklepie co był kupiony w Szczecinie ?

Edytowane przez Baryl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zamówiłem pada 100% oryginal dualshock 3 sixaxis, za 10-20 dni zdam dokładne relacje co do pada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak to jest z przypisaniem pada do konsoli? Bo mam w zestawie jedną sztukę, przyszedł znajomy ze swoim padem i na mojej konsoli go nie wykrywa. Tak samo będę chciał pożyczyć jednej osobie kontroler move i nie wiem czy nie będzie to samo co z padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak to jest z przypisaniem pada do konsoli? Bo mam w zestawie jedną sztukę, przyszedł znajomy ze swoim padem i na mojej konsoli go nie wykrywa. Tak samo będę chciał pożyczyć jednej osobie kontroler move i nie wiem czy nie będzie to samo co z padem.

przez kabel do ładowania ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, o tym nie pomyślałem :whistling::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby sparować pada z konsolą należy go najpierw podłączyć kablem USB do konsoli i wtedy już wystarczy tylko po ponownym/kolejnym włączeniu konsoli wcisnąć przycisk "PS" na padzie.

EDIT : A zna ktoś odpowiedź na moje pytanie które zadałem kilka postów wcześniej ?

Edytowane przez erystr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie daje mozliwosci konfigurowania pada wiec nic nie zdzialasz

ps. to o parowaniu pada z konsolom poprzez kabel napisal juz wczesniej Dragio

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy wcześniej o to pytaliście, ale zaryzykuję.

Czy jeśli podłącze pada do kabla usb, gdy konsola jest wyłączona, to pad się ładuje ? Nic się nie świeci itp.

Z góry thx, pzdr, delta3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie nie laduje. zawsze mozesz z kompa ladowac.

loos, pzdr, m0rph biggrin.gif

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×