Skocz do zawartości
ONE

Limbo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wielu, tak i ja miałem okazję zapoznać się z Limbo dzięki PS+. Dodam, że jest to gra (razem z Mortal Kombat), dzięki której zdecydowałem się na zakup abonamentu. Byłem na Limbo piekielnie (cóż za gra słów :D ) napalony, głównie po uprzednim ograniu demka. Wrażenia po skończeniu pełnej wersji? Lekki zawód. Do połowy gry grało mi się świetnie, a klimat trzymał poziom tego z demka. Później, jak dla mnie, coś poszło nie tak. Po krótkim zastanowieniu, już wiem, co dokładnie. Nie chciałbym zdradzać fabuły, bo wiem, że czytają to zapewne ludzie dopiero rozważający kupno tej gry, więc będę starał się wszelakie spoilery omijać. Powiem tylko małe co nieco o rodzaju przeszkadzajek na naszej drodze, więc jak ktoś jest wyczulony - nie czytać dalej. Tak więc, klimat jak dla mnie zaczął się zatracać wraz z pojawiającymi się wszędobylskimi maszynami. Limbo - czyli otchłań, twór metafizyczny - i zaawansowane technologicznie maszyny? Piły tnące? Generatory prądu? Działka maszynowe? Jakoś tego nie kupuje. W demku był pająk, później w pełnej wersji jeszcze było kilka fajnych smaczków, fajne urozmaicenie rozgrywki (np. białe, oślizgłe, mózgożrące), jak i fabularnych zagwozdek. Jednak od tej nieszczęsnej połowy wszystkiego tego zabrakło. Było jeszcze kilka urozmaicaczy, ale bazujących na maszynach i technologii, co jakoś nie współgrało mi z całością. Narzekam, narzekam, ale gra ogólnie mi się podobała :) Przeszedłem całą i nie żałuje czasu z nią spędzonego. Świetne udźwiękowienie, design etapów, ciekawe i czasem wymagające zagadki, a sama gra nawet trudna (ale głównie za pierwszym podejściem). Jednak - tak jak i moi przedmówcy - 47 zł bym na Limbo nie wydał. Za taką cenę można znaleźć produkcje starczające na dłużej, przy których poziom funu będzie porównywalny lub większy. Jak ktoś nie ma PS+, a pojawi się zniżka choćby na 36 zł - dopiero wtedy warto moim zdaniem rozważać zakup. A najlepiej czekać na jeszcze większą obniżkę. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest Limbo za 25 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra świetna. Niby popierdółka, ale bardzo wciągająca. Kupić bym nie kupił, ale fajnie, że mogłem zagrać dzięki ps+.

Szkoda tylko, że trofik za ukończenie gry mi nie wskoczył :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×