Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przesunąłem sobie ten pierwszy materiał i widzę tą głowę gościa i już mnie strach ogarnął, że zrobili z Deus-Ex'a TPP.

Ale na szczęście to tylko kogoś innego głowa XD

A co do samego Deus-Ex'a to w końcu powraca. Ta gra to są moje klimaty po prostu.

Grałem w obie części. Druga mimo problemów ze stabilnością jakoś zmęczyłem.

Także czekam z niecierpliwością na ten hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunęli, ale to co zobaczyłem na tą chwile wgniotło mnie w fotel. Nie ważne czy to leciało z PC czy konsoli tak jak to wygląda......... i nie chodzi tu o pierdyrialdy polygonów, ale klimat jaki grafika tworzy. A akcje jakie odchodzą te płynne przejścia z FPP do Tpp abyśmy mogli po prostu "podziwiać" naszego głównego bohatera miód spływa z ekranu a pozostało jeszcze tyle czasu do premiery. Jestem pod takim wrażeniem, że nie wiem co napisać bo mi odjęło mowę. shok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze usłyszałem w drugiej części bohater nie mógł zhakować wieżyczek i robotów bo nie miał dostatecznych skilli. Jeżeli to prawda to moja dusza RPGowca śpiewa i tańczy. Niech teraz pokażą tego pełną wersję w HD, a najlepiej niech dadzą te dwa kawałki jako demo do ściągnięcia.

Gra już jest dla mnie must have'em i pewnie zakupię ją w dniu premiery, albo nawet wysupłam coś na edycję kolekcjonerską jeżeli będzie. Takie małe pytanie mam. Kto w Polsce wydaje gry wydawane przez Squar Enix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JibrilPL: ja też mam dusze RPGowca (od 15 lat) i wiem, że nie ma czegoś takiego jak RPG na komputerze/konsoli. RPG to grupa ludzi/MG i kartka papieru. Koniec. Kropka.

Ale tak ja Ty czekam na ten tytuł, bo liczę że nie zawiodę się na porządnym fpp w konwencji cyberpunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JibrilPL: ja też mam dusze RPGowca (od 15 lat) i wiem, że nie ma czegoś takiego jak RPG na komputerze/konsoli. RPG to grupa ludzi/MG i kartka papieru. Koniec. Kropka.

Semantyka i nic więcej. A nie będę dodawał literki "c" na oznaczenie konsol/komputerów przed każdym wyrazem RPG bo jest to głupotą i nadgorliwością. Każdy powinien wiedzieć, że skoro jest na forum o grach na konsole i rozmawia się o grach RPG to chodzi tu o gry cRPG. Ale tak jak pisałem wcześniej - semantyka i nic więcej.
Ale tak ja Ty czekam na ten tytuł, bo liczę że nie zawiodę się na porządnym fpp w konwencji cyberpunku.
A ja liczę na porządnego cRPGa dotrzymującego kroku pierwowzorowi jakim był Deus Ex.

Opis prawie minuty po minucie zaprezentowanego dema na PC Gamerze.

Trzy różne wywiady z ludźmi odpowiedzialnymi za nowego Deus Ex'a: design, the art, the writing.

I coś w stylu podcasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie te materiały i gameplay - ŁADNE, i oprócz starych DE przyszedł mi na myśl jeszcze System Shock, też dobry FPS.

Jibril, semantyka owszem. Czekamy i będziemy grac w tą samę grę, jedynie nasze oczekiwania wobec nie będa różne. Dla mnie fakt grania postacią, która ma współczynniki i się leveluje nie czyni z gry RPGa, to pewnie przez stare nawyki znad kartki papieru:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piosenka z trailera ( z newsa na głównej stronie naszego portalu )

Dzięki temu czytam newsy na ps3site - nigdzie indziej nie widziałem informacji o tym, że soundtrack został udostępniony. Bardzo klimatyczna nuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwór jest świetny, wkręca w klimat.

Ciekawe czy lepiej będzie grać na konsoli czy PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na PC będzie lepsza grafika, ale gameplay - różnic być nie powinno. A w końcu w DE grafika nie jest najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na PC będzie lepsza grafika, ale gameplay - różnic być nie powinno. A w końcu w DE grafika nie jest najważniejsza.

Prawda. Bo jak wiadomo:

37349_1383583481259_1582167501_895444_1956182_n.jpg

:tongue:

[sorry za offtop'a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że nigdy nie grałem w Deus Ex... Po obejrzeniu trailera, szczęka mi opadła z wrażenia. Szykuje się wielki hit. Czekam z niecierpliwością. Fajnie jakby pojawił się w najbliższym czasie gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj wieczorem pisać, że coś się cicho zrobiło o DE.

Świetny trailer, muzyka idealnie dopasowana do klimatów cyberpunku. I ten bot na samym końcu, od razu przypomniało mi się "Ghost in the shell"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny trailer (choć część zawartego w nim materiału już jest nam znana) i całkiem smakowa paczka screenów. Ładne lokacje, w szczególności ten biało-szary salon.

Coś mi mówi, że kupię ten tytuł w okolicy premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desing zdecydowanie mi odpowiada - jest mrocznie i futurystycznie. Co do samej rozgrywki, boję się nieco elementów skradankowych. Po filmiku do którego link zapodał Jibril, skradanie to nie jedyne wyjście z opresji, krwawa jadka included. Mam jednak nadzieje, że balans pomiędzy tymi jakże odmiennymi taktykami będzie sensownie rozłożony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona firmy Sarif Industries dla której będziemy pracowali w grze. Fajnie wykonana i po jakimś czasie daje nam dostęp do minigierki o hackowaniu. Poza tym strona jest wykonana naprawdę porządnie.

@limitka. Chciałbym wiedzieć czy Augmented Edition będzie zawierało wszystkie dodatki (obie misje dodatkowe, wszystkie bronie i gadżety i kasę) czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kurna ostatni pre-order jaki zrobilem down.gif a tak czekalem na poczatek roku i zabawe w DE:HR i ME2..

@ONE

No i na taka wlasnie okolicznosc wymyslono kawe i wyrozumialych szefow biggrin.gif

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej, bo początek roku zapowiada się masakrycznie (LBP3, KZ3, MS3, Bulletstorm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×