Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Przejscie DXHR ma zajac az 25h!!!

http://www.computera...e.php?id=283769

Znajac zycie bedzie to jakies 60% z tych 25h, czyli ~15h, co i tak bedzie wynikiem ponad 2x lepszym niz 99% obecnie wydawanych gier ;)

Nieważne ile, ważne jak i ważne by było tyle możliwych dróg rozwiązania sprawy jak w pierwszym poziomie z oryginalnego Deus Ex'a.

Ważniejszą jednak informacją jest fakt, że Cenega zajmuje się spolszczeniem tej gry i wprost genialnie przetłumaczyła podtytuł Human Revolution na Bunt Ludzkości. Przepraszam, ale moje uszy krwawią, idę zamówić grę z kraju Jej Królewskiej Mości i nie być więcej raczony tego typu potworkami. I zapewne niedziałającymi DLC i trofeami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hands On o Deus Ex na Eurogamer. Właściwie opis pierwszego poziomu/tutoriala, który porównują do słynnego przejazdu pociągiem w pierwszym Half-Life'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, jak to jest z tą wersją wydawaną u nas? Posiadać będzie TYLKO polską wersję (napisy), czy jednak będzie możliwość zmiany na pełny angielski?

Niestety, ale z doświadczenia wiem, że tytuły multiplatformowe nigdy nie posiadają możliwości zmiany języka, jak na razie tylko w exclusivach mamy taką możliwość.

Co do samej gry to jak najbardziej dla fana cyberpunku (czyli również i mnie) obowiązkowa produkcja. Szczególnie dla kogoś kto grał w poprzednie części.

Jedynka z perspektywy czasu - klasyk. Dwójka mimo masy niedociągnięć, problemów z optymalizacją, to i tak potrafiła wciągnąć na długie godziny.

Trójką myślę nie zawiedzie, klimat po trailerach jak najbardziej pasuje. Ścieżka dźwiękowa również miła dla ucha.

Mam nadzieję, że tutaj nie będzie żadnych problemów, bugów, zwolnień i innych kwiatków.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, piorunującego wrażenia nie robią. Z drugiej strony nie zobaczyłem nic co by mnie zniechęciło do tego tytułu. Może to kwestia nagrania, ale wydawało mi się, że są pewne kłopoty z płynności. Zobaczymy co z tego ostatecznie wyjdzie. System walki wygląda nie najgorzej, skradanie też. Ja spokojnie czekam. Na mojej liście zakupów DE cały czas pozostaje na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzilem sie tylko w przekonaniu ze ta gra powinna byc w calosci z perspektywy trzeciej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzilem sie tylko w przekonaniu ze ta gra powinna byc w calosci z perspektywy trzeciej osoby.

Dokladnie, poza chodzeniem i paroma dorbnymi rzeczami wszystko odbywa sie w widoku TPP, to mogli juz cala gre tak pociagnac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Klimat, klimat, klimat Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dwie pierwsze części serii. Po ich ograniu zastanowię się nad kupnem najnowszej odsłony. Scenki przerywnikowe wyglądają świetnie, ale już sama gra nie robi takiego wrażenia. Nie to jednak jest najistotniejsze. Klimacik dobrego cyberpunka jest, a to najważniejsza sprawa.

EDIT:

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzisiaj na tvgry.pl ma byc material Della z Deus'a wiec jak ktos jeszcze sie nie przekonal przed premiera to zapraszam :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zaznajomiłem się trochę dzisiaj z tą grą i zapowiada się naprawdę wybitnie bo sam gameplay mi bardzo przypadł do gustu, te możliwości obrania ścieżki czy jak zamierzamy wypełnic to zadanie ogólnie jednakże nurtuje mnie pytanie. Czy osoba nie grająca w poprzednie części się odnajdzie? Tzn. Jest to kontynuacja przygód danej postaci czy jest to coś oddzielnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podobno to restart serii, ale na wszelki wypadek kupiłem sobie składankę z DE 1 i 2 (na płytce znajduje się też FPS pt. PROJECT: SNOWBLIND). W najnowszą odsłonę zagram po ukończeniu poprzedniczek.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zaznajomiłem się trochę dzisiaj z tą grą i zapowiada się naprawdę wybitnie bo sam gameplay mi bardzo przypadł do gustu, te możliwości obrania ścieżki czy jak zamierzamy wypełnic to zadanie ogólnie jednakże nurtuje mnie pytanie. Czy osoba nie grająca w poprzednie części się odnajdzie? Tzn. Jest to kontynuacja przygód danej postaci czy jest to coś oddzielnego?

To prequel do 1 i 2 (2 to nędza) więc można grać spokojnie. Wydarzenia dzieją się 25 lat przed 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonimowi włamali się na serwery EIDOSu i wykradli sporo danych (podobno także kod źródłowy samej gry)- LINK.

Pod tym samym linkiem znajdziecie też kilka obrazków. Np.:

z9589920X.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cenega robi polonizację nie wiem czy się śmiać czy płakać ech, daj bóg żeby to była tylko kinówka bo DE będzie zak....e. UP dlatego nie warto rejestrować się gdzie popadnie a potem masz 40 e-maili dziennie spamu + gorsze sprawy.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pre-order złożony - mam nadzieję, że gra nie zawiedzie. Strasznie spodobał mi się jej klimat, choć nie grałem w poprzednie części. Przypomina mi Splinter Cell'a. ;)

Edytowane przez karam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega robi polonizację nie wiem czy się śmiać czy płakać ech, daj bóg żeby to była tylko kinówka bo DE będzie zak....e. UP dlatego nie warto rejestrować się gdzie popadnie a potem masz 40 e-maili dziennie spamu + gorsze sprawy.

Ojjjj aż tak źle nie będzie. Z tego co patrzałem to ma być tylko wersja kinowa, tzn. same napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej zamówić pre-order? Na gram jest za 179 zl....znaleźliście jakąś lepszą ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej zamówić pre-order? Na gram jest za 179 zl....znaleźliście jakąś lepszą ofertę?

Na muve.pl z kodem zniżkowym 115zł + przesyłka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×