Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wczoraj w pracy na psstore patrzyłem jak to cenowo wygląda ;) tylko najpierw trzeba doładować konto czego nigdy nie robiłem  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten temat, ale w czym problem? Najszybciej będzie kupić zdrapkę o wartości 100 zł na allegro (wyrwiesz pewnie taniej). Otrzymany kod wklepujesz do PSS na głównym ekranie i kupujesz za 100 zł. Powinno akurat wystarczyć na te 3 DLC (lub braknie niewiele :) ). Druga opcja, do dodajesz dane karty - debetowej, przedpłaconej lub kredytowej - i wtedy nie przejmujesz się, że Ci parę złoty zabraknie. Całość trwa dwie minuty, tylko pamiętaj o ustawieniu sobie limitów transakcyjnych. Sorry wszystkim za mały off-topic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki bardzo ;)

 

Co do Deusa - mimo, że grałem w angielską wersję jęz. to zawsze zatrzymywałem się aby przeczytać maile - jeden był prześwietny mówiący o kodzie do pokoju dla jednego ze strażników :D

Teraz tak sobie czytam ogólnie pewien poradnik i widzę, że mimo lizania ścian i tak bardzo dużo rzeczy pominąłem - trzeba będzie wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: co kolejnego mogę wyrwać właśnie w takich klimatach skradankowych? Ograne Dishonored  ;)

 

Oprócz tego co kovacs wymienił, zainteresuj się też Splinter Cell Blacklist oraz Splinter Cell Trilogy HD. Znakomite skradanki, jedne z najlepszych gier w tym gatunku.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×