Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno nie będzie pełnej polskiej wersji. Jeżeli już to tylko kinowa. Nie wyobrażam sobie aby gra na licencji UFC nie zawierała komentarza flagowych postaci tej federacji, Rogan i Goldberg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ktoś mówił o jakimś DLC w Pre - Orderze, jacy to by byli zawodnicy ?

Edit : dobra, już widzę :)

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już preorder na gram.pl

http://www.gram.pl/s...fc-undisputed-3

http://www.gram.pl/s...r-preorder-pack

Postaram się dowiedzieć co to ten "Rising star" preorder pack ( cyt:"zawiera DLC z dodatkowym zawodnikiem. ")

czyli co 1 zawodnik za 10 zł? Chyba że to Fedor to biorę biggrin.gif

Na oficjalnej stronie UFC 3 jest mowa o Contenders Pack

http://www.ufcundisp...ontenders_pack!

EDIT: A co do polskiej wersji to na gram.pl napisane, że pełna angielska i w to jestem w stanie uwierzyć

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie będzie pełnej polskiej wersji. Jeżeli już to tylko kinowa. Nie wyobrażam sobie aby gra na licencji UFC nie zawierała komentarza flagowych postaci tej federacji, Rogan i Goldberg.

a czy polska lokalizacja wyłącza możliwość angielskiego komentarza? w takiej np. fifie bez problemu można grać np. z polskimi napisami i rosyjskim komentarzem, a gdyby w grze nawijali Jurkowski i Janisz to byłoby ciekawe, pod warunkiem, że nie byłyby to teksty sucho odczytywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie z gram.pl

Rising Star Pack i Contenders Pack to to samo.

Czyli mamy 4 dodatkowych zawodników.

Nick Diaz, Phil Davis, Brian Stann, and Jason "Mayhem" Miller

Czy warto dopłacić 10 zł za tą czwórkę?

Diaz i Davis to absolutna czołówka.

Poczekam do walki Nicka Diaza. Jak zdobędzie pas interim w efektowym stylu to trzeba będzie dopłacić.

biggrin.gif

Diaz to prawdopodobnie najlepszy bokser w całej MMA , jak ktoś preferuje walkę w stójcę to może być najciekawsza opcja.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davisa czolowka to bym nie nazywal z racji obsady tej light heavy w ufc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakładamy jakiś gym w nowym ufc ? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy teraz lewy prosty będzie w stanie coś zdziałać, bo w UFC 2010 można tym lewym prostym było bić i bić i nic ;/ Dobrze że teraz kopnięciami nisko możemy coś zdziałać, tak wynika z filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiecie nowego o demku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej 75% pytań na oficjalnym forum i facebooku jest o demo.

Na razie żadnych nowych sprawdzonych informacji brak.

Pojawiają się różne plotki, przecieki i na 99% będzie to 25. I.

http://www.ufcundisputed.com/go/thread/view/136085/28849113/The_demo_will_be_released_the_24th_!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do walki Nicka Diaza. Jak zdobędzie pas interim w efektowym stylu to trzeba będzie dopłacić.

biggrin.gif

Diaz to prawdopodobnie najlepszy bokser w całej MMA , jak ktoś preferuje walkę w stójcę to może być najciekawsza opcja.

Oglądałem wczoraj walkę brata Nicka, Nate'a :D Świetny walczy ;) Nick Diaz na pewno też jest świetny, myślę, że warto wydać dyszke :)

PS. Jak chcesz obejrzeć walkę to masz tutaj: http://www.youtube.c...h?v=mT9yjoMASmE

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTssssssssssssss.....TIME!!!!

Mamy oficjalne potwierdzenie dema thumbsup.gif

Trzeba już tylko czekać na skład osobowy dema.

http://www.ufcundisputed.com/go/article/view/gameplay_news/252531/ufc_undisputed_3_demo_launches_this_tuesday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kończącego powiedzenia "Its over" to ufc nie byłoby takie same.

Jak juz, to "it´is all over":)

Co do polskiego komentarza, to gdyby byl w grze, to chyba bym sie pochlastal - nie ma na Ziemii gorszych komentatorow niz ci polscy.

Co do braci Diaz - nienawidze tych ciuli, ale niestety sa dobzi - szczegolnie Nick. mam nadzieje ze GSP znieksztalci mu fachate tak jak Koscheckowi.

O demie bylo wiadomo przedwczoraj, ze pojawi sie 24. stycznia.

Podejrzewam, ze bedzie 4 zawodnikow - Shogun, Evans, Cain i Mir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu w końcu kupiję PS3, UFC będę mieć prawdopodobnie w dzień premiery lub kilka dni po więc chętnie pogram. Grałem sporo w multi w 2009 i 2010 na Xboxie (ponad 150h na miękko) więc i w UFC 3 jakies ustawki można porobić. Mam nadzieje, że za dużo w stójcę nie zmienili co do wyprowadzania ciosów itd. Widziałem tam na trailerach też, że za pierwszym razem można zmieniać pozycje w parterze jeśli przeciwnik nas nie trzyma więc to jest lepsze od 2010 bo tam trzeba było próbować po kilka razy nawet co trochę denerwowało, system poddań też wydaje się wygodniejszy, ale wizualizacja słaba. Za kilka dni demko będzie to jeszcze pogram na starym X'ie i za kilka dni się przenoszę. Mam nadzieje, że będzie warto. Założę PSN to dam ID jak będziecie chcieli ustaweczki jakieś pograć. Pozdrawiam.

P.S - UFC w Polskiej wersji językowej to byłaby porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski język mógłby być w menu, komentarz angielski, napisy na filmikach w karierze i byłoby git, każdy zadowolony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś o której jest aktualizacja PS Store ? Chciałbym sobie wreszcie pograć :D Ktoś pisał, że już ściąga, niech mówi swoje opinie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że koło godziny 17. Ale nie dam sobie ręki za to uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wrzucą wcześniej w EU trzeba użyć opcji szukam i nie trzeba czekać na oficjalną aktualizację(18-19). W US było ok 1,5 h wcześniej niż powinno być. Wrzucili koło 22.30 i masakra była chyba 2h się ściągało, jakbym miał internet 1MB.

Pewnie miliony amerykańców się na to rzuciło w jednej chwili.

Pograłem około 1,5h. Dziś przesiedzę całe popołudnie i wieczór.

- pierwsze co się rzuciło w oczy to słaba grafika, wszystkie trailery, filmiki były mocno przekłamane. Nie razi po oczach, ale mamy 2012 rok i mogliby się bardziej postarać.

- demo jest masakrycznie krótkie. Możemy powalczyć 1 rundę przyspieszoną x 2 czyli z 2,5min, więc nie ma możliwości przetestowania jakiejś taktyki, trzeba iść "na jana" na szybkie KO lub SUB

- brak tutoriala, trudno się odnaleźć, najlepiej pierwsze kilka walk pograć na najniższym poziomie trudności, aby wiedzieć "jak to się je"

- sama walka jest bardzo przyjemna, czuć "pierdolnięcie" w każdym ciosie, fajnie można skontrować

- znakomicie odwzorowano charakterystykę zawodników, mamy takie ciosy które stosuje dany zawodnik w realu. czyli np łokcie i kolana na korpus w parterze Jonesa czy front kick A.Silvy

- bardzo podoba mi się system poddań, jest bardzo przejrzysty. Daje bardzo dużo frajdy, szczególnie gilotyna W. Silvy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jak jest z ciosami typu lewy prosty, robią coś z twarzą ? Bo w UFC 2010 to mogłeś bić nim bić i nic :/ To samo tyczy się niskich kopnięć, powiedz co z nimi :)

Dzięki, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskie ciosy działają !!!!! Widziałem filmik w necie z dema gdzie W. Silva zrobiło to samo co Soko w pierwszej walce z Błachowiczem w KSW. Można zdemolować zawodnika samymi Low Kickami.

Ciosami lewy, prawy prosty też można znokautować przeciwnika a do tego ładnie obić mu facjatę. Krew i uszkodzenia wygląda fenomenalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dawać mi tu aktualizację ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×