Skocz do zawartości
DaraS

Renegade Ops

Rekomendowane odpowiedzi

a tak btw do szkoda, że nigdzie na polskich serwisach growych nie napisali o tym, że bedzie cos takiego jak Festival Sale.

Ja tam jakoś wyczytałem, że będzie. Niestety nikt nie wiedział co będzie za wczasu. Dopiero na bieżąco pojawiały się promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem email...

Dziękujemy za zakup Renegade Ops™ na PlayStation®3 z PlayStation®Store. Pewnie zastanawiasz się, gdzie się podziewa dodatek do gry, który obiecaliśmy.

A więc napotkaliśmy kilka przeszkód, które spowodowały opóźnienie w wydaniu Renegade Ops Reinforcement Vehicle Pack, oferującego dwie nowe postacie, Blazemo i Crystal. Przepraszamy, że kazaliśmy Ci czekać.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że możesz pobrać dodatkowe materiały, realizując następujący kupon z kodem:

Aby pobrać nagrodę, udaj się do PlayStation Store z menu XMB™ systemu PS3™ i wybierz opcję „Realizacja kodów”. Następnie wprowadź 12-cyfrowy kod i wybierz „Kontynuuj”, aby uzyskać dostęp do materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to dostałem ale ja już miałem wykupione dlc bo to chyba dotyczy tych dwóch nowych postaci ?? czy to całkiem coś innego ??

Jak to samo to komuś mogę oddać kod na te postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Kod również dostałem, mimo że dodatek bez problemu w grudniu kupiłem... Jak ktoś chce kod na dwie postaci do gry, to pisać pw.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos wytlumaczyć czym rozni sie wersja Renegade Ops Complete Edition (bundle) 59 zł od Renegade Ops (Bundle) 47zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dodane w bundle dlc, jakie to juz Ci tego nie powiem bo nie interesowalem sie tak tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej grać na Hardcore (chociaż ja zrobiłem na Normalu). Nie jest takie trudne. Ja np. wcale nie planowałem zdobyć tego trofeum, wpadło samo. Zrobiłem je w ostatnim poziomie w tej wielkiej windzie jadącej do góry. Pakuj do wszystkiego co się rusza, aby jak najdłużej utrzymać ten licznik. We wspomnianym miejscu to nie problem, bo wrogowie atakują wielkimi grupami.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×