Skocz do zawartości
Say

Lollipop Chainsaw

Rekomendowane odpowiedzi

fTfHV1HQu1tegHrSgL9v8MoU.jpg

Czyli kolejna niezwykle ciekawie zapowiadająca się produkcja prosto od teamu Grasshopper Manufacture (Shadows of the Damned). W Lollipop Chainsaw przyjdzie nam wcielić się w postać młodziutkiej cheerleaderki o imieniu Juliet, która za pomocą piły mechanicznej odpiera atak krwiożerczych zombie atakujących jej szkołę....gulp. Biorąc pod uwagę sztab ludzi zajmujących się grą (a przede wszystkim głowę całego projektu - czyli Sudę 51), spokojnie można założyć, że nie zabraknie zbzikowanego humoru, sporej dawki brutalności oraz wielu oryginalnych pomysłów na rozgrywkę. Za oprawę dźwiękową odpowiada natomiast Akira Yamaoka, znany szerzej jako twórca muzyki do serii Silent Hill. Pomimo, że z uwagi na swoją dziwaczność istnieje spore ryzyko, że tytuł może nie przyjąć się poza granicami Japonii, to deweloper i tak planuje wydać ją zarówno w Ameryce, jak i w Europie. Premiera planowana jest na 2012 rok (dokładnej daty póki co niestety brak), a fani twórczości Sudy już zacierają ręce.

yUTwHl44Dny0bio2Q4uDwt7Il.jpg

EEj2R6Wuuz6e66657FUtyH6XS.jpg

AUXva9c126nB4suLeFzGFEgnG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham stricte japonskie produkcje, ale to, obok SotD zapowiada sie na kolejna kiczowata kiche wypchana po brzegi humorem dla niedorozwojow (jedyny plus taki ze te gry sie sprzedadza slabo, co oznacza, ze wkrotce nikt nie bedzie chcial na produkcje tego typu gier kasy wykladac - amen za to).

Pas.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Shadows of the Damned mogło się nie spodobać - gra ma swoje wady, a przede wszystkim jest bardzo specyficzna - jednak, żeby zaraz pisać, że jest kichą? Gruba przesada i jednocześnie dosyć niesprawiedliwy osąd. Lollipop Chainsaw z kolei zapowiada się na tytuł równie (jak nie bardziej) zwariowany i z pewnością też wyłącznie dla bardzo wąskiej grupy odbiorców. Na poważną fabułę czy inteligentny humor w tym przypadku raczej nie ma co liczyć, ale przecież takie lekkie i głupawe gry też potrafią dać masę frajdy. Pomijając już samą fabułę - zawsze jeszcze pozostaje gameplay, a ten w produkcjach Sudy zawsze stoi na co najmniej przyzwoitym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje jakby d*pa protagonistki była głównym motorem napędzającym produkcje wyżej wymienioną. Padł pomysł - "Zróbmy grę z d*pą" - i tak oto powstała fabuła. Ktoś rzucił hasło - "Dodajmy coś do dupy" - ale co? hmm..Z czym kojarzy sie d*pa? hmm...ze rżnięciem...hmm, hmm...Piła! Piła mechaniczna! i tak powstał cały koncept gry :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna teoria, być może nawet częściowo trafna :happy: . Pytanie tylko czy fabuła oparta na dupie głównej bohaterki, a rozgrywka na rżnięciu piłą od razu wykluczają dobrą zabawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wykluczają. ;) W pewnym momencie o TR można było powiedzieć to samo, a jednak gry były przyzwoite, do tego miały zazwyczaj ciekawą fabułę.

Sama gierka nie interesuje mnie specjalnie (zombie), ale pomysł ciekawy. W tym szaleństwie jest metoda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna teoria, być może nawet częściowo trafna :happy: . Pytanie tylko czy fabuła oparta na dupie głównej bohaterki, a rozgrywka na rżnięciu piłą od razu wykluczają dobrą zabawę?

Pewnie nie. Jednakowoż już sam tytuł który tak sprytnie też rozszyfrowałem - LOLLI-ta POP-kultura zapowiada coś tak kiczowatego, że mój mózg sobie z tym nie poradzi mimo nawet przyzwoitego gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast krwi różowa mgiełka i serduszka :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak absurdalna, że aż śmieszna - mnie zaciekawiła, zrobiło się o niej głośno i o to chyba chodziło twórcom. Prawdopodobnie zagram, o ile gra nie okaże się kompletnym crapem, bo wbrew pozorom może się okazać całkiem fajną rozrywkową produkcją.

ps. Wyżynania zombie nigdy dość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po weekendzie "obkupię" się (future soldier i własnie lolipop) więc co nieco powiem na dniach :) zapowiada się bardzo "Sudowo" :biggrin:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zavvi byl dzisiaj lolipop za 25 funtow :o tez mnie ciekawi ta gra, ale na pewno nie za pelna cene:p

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupi się za 199 w jeden dzień przejdzie, wymieni za 159 i git :D (za 30 zł w tym wypadku można skończyć :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nowej nie kupie zamówiłem już The Ratchet & Clank Trilogy HD , tak więc muszę poczekać do początku lipca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię jak stanieje do ok 80 zł, bo jak się okaże fajna to nie sprzedam jej, a szkoda mi trzymać grę za 200 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lolipop chainsaw nie jest grą o zombie... Jest to tytuł Sudy51 i nie da się tego porównać do niczego innego (polecam no more heroes 1 i 2 aby zrozumieć na czym polega geniusz tego jegomościa/ sam na ps3 poszukuję NMH paradise!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NMH: Paradise widziałem na allegro...ogólnie gierka genialna tylko szkoda że nie miała premiery PL przez co kosztowała jak kiedyś patrzyłem 180zł nawet w 2lata po premierze...wczoraj widziałem filmik jak grali w Lolipopa i powiem że to wszystko takie japońsko fajne :) inne niż dotychczasowe gry o zombie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wii zostawiłem tylko dlatego że mam na półce 7 gier z czego 2 to właśnie NMH1 i 2, reszta to: okami, zelda twilight princess, zelda skyward sword, silent hill shattered memories oraz fatal frame 3.

Suda mnie zawiódł póki co jedynie shadow of the damned któy był jedynie dobry...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No More Heroes jest na amerykańskim Amazonie za 25$. Za przesyłkę jest podobno 4$ + jeszcze podatek, także nie wiem ile to może wyjść maksymalnie.

Jakby ktoś brał to niech da znać ile go to wyszło w końcowej cenie i jak długo idzie przesyłka. Wg zapewnień na stronie do Polski powinna iść od 15 do 26 dni.

Nie wiem jeszcze jak sprawa z cłem wygląda. Najlepiej jakby się ktoś wypowiedział, kto już zamawiał gry z amerykańskiego amazonu.

Poluje na NMH oraz na 3D DOT HEREOS. Jestem w trakcie przeprowadzki, ale jak się uspokoi (tak do dwóch tygodni), to zamówię z amerykańskiego te dwie gry.

No chyba, że naprawdę doliczą ostry podatek do tego, to wtedy odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×