Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem radę za 3 razem, dokładnie też stałem koło bramy, tylko że gram krasnoludem, wyłapywałem to wszystko co głupki przepuściły.

Kluczem było właśnie to aby oni żyli i pomagali.

Teraz tylko wbić to onlinowe trophy i będzie platyna, może są dwie chętne osoby na wbicie tego pucharka?

jakie online trophy??

my z szyman54 jesteśmy chętni to w trójkę byśmy zrobili

masz headset?? przydał by się thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zapisałem po zawaleniu góry i zaraz uderzam do Mirkwood, trzymać kciuki by się nie wykrzaczyło! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zapisałem po zawaleniu góry i zaraz uderzam do Mirkwood, trzymać kciuki by się nie wykrzaczyło! :)

Czyli tak: nie wychodz do menu gry, nie gin i uwolnij elfa, a daje głowę że będzie ok.

Wszystko przejdź na raz. i potem polecam iść do Rivendel na zakupy.

P.S. Platyna wpadła, chłopaki z postu wyżej do jutra wam mogę pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie na heroicu jest trudniej zginąć niż na normalu bo wybuchowy strzał Farina zadaje ponad 33k obrażeń. Nawet trole padają na dwa strzały.

E: Skończyłem Heroica, teraz tylko Legendary i 3 inne trophy.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie na heroicu jest trudniej zginąć niż na normalu bo wybuchowy strzał Farina zadaje ponad 33k obrażeń. Nawet trole padają na dwa strzały.

E: Skończyłem Heroica, teraz tylko Legendary i 3 inne trophy.

Dokładnie, ten strzał krasnoluda jest przegięty (u mnie zabierał od 55k do 80k :/ ). Właśnie Farinem przechodziłem na legendarnym- później żałowałem. Nawet nie zginąłem ani razu. Ostatni boss pada po 2-3 strzałach.

Generalnie gierka podoba mi się. Do tego banalna platynka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i plat, super gierka, naprawdę szkoda że tak mało popularna.

ja od popularności wolał bym mniejszy współczynnik bugów thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby była popularna to pewnie studio musiałoby wydać patch'a, a tak olali sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to i jak jakiś przełom jeśli chodzi o gry w klimatach Władcy Pierścieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jako osoba, która nie miała żadnych przykrych doświadczeń z grą, nie jestem czysto obiektywny (hehehe), ale dla mnie to jak do tej pory najlepsza gra z uniwersum Tolkiena na PS3. "Podbój" był grywalny, ale całkowicie pozbawiony klimatu, natomiast "Wyprawa Aragorna" była jak dla mnie zbyt bajkowa i przez to mocno ucierpiała na popularności (targetem były chyba w tym wypadku dzieci do lat 3). Po cichutku liczę na jakieś DLC w niedalekiej przyszłości, ponieważ na mapie Śródziemia w grze jest tyle pozaznaczanych lokacji do których nie można dotrzeć, że jak nic zrobione jest to pod przyszłe rozszerzenia. Chociaż sprzedaż gry idzie mizernie i obawiam się, że może skończyć jak Enslaved - z jednym, bądź nawet z żadnym DLC :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał drugą część niż DLC. Oczywiście bardziej dopracowaną i dłuższą. Chociaż fabularnie raczej nie może być po wydarzeniach z War in the North

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał drugą część niż DLC. Oczywiście bardziej dopracowaną i dłuższą. Chociaż fabularnie raczej nie może być po wydarzeniach z War in the North

wszystko da się zrobić thumbsup.gif

ja tam czekam na kolejną część od panów ze snowblind

może wreszcie zrobią porządną grę na podstawie filmu Władca Pierścieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi brakuje LEGO Władca Pierścieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi brakuje LEGO Władca Pierścieni :)

Wiecie co? Jakby to trzymało poziom takiego Lego Harry Pottera (mimo wszystko, to była dobra gra :)) to... kupiłbym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się na jednym etapie gry i nie wiem jak go przejść. Odbyłem podróż do jamy smoka, tam zawarłem z nim pakt. I jedziemy dalej, dostaje wieści, że Norimbad, czy coś takiego, ta cała siedziba krasnoludów w górach jest atakowana. Udaje się tam by pomóc, przechodzę wszystko po kolei i muszę bronić bramy, żeby nie została zniszczona. Wpieprzają mi się dwa trolle i lecą do bramy, towarzysze zamiast lecieć do trolli są zajęci walką z orkami a sam dwóch trolli nie dam rady pokonać, z tego co widziałem, kilka strzałów w bramę i koniec gry. Wiecie co zrobić z tym problemem, jak to przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się na jednym etapie gry i nie wiem jak go przejść. Odbyłem podróż do jamy smoka, tam zawarłem z nim pakt. I jedziemy dalej, dostaje wieści, że Norimbad, czy coś takiego, ta cała siedziba krasnoludów w górach jest atakowana. Udaje się tam by pomóc, przechodzę wszystko po kolei i muszę bronić bramy, żeby nie została zniszczona. Wpieprzają mi się dwa trolle i lecą do bramy, towarzysze zamiast lecieć do trolli są zajęci walką z orkami a sam dwóch trolli nie dam rady pokonać, z tego co widziałem, kilka strzałów w bramę i koniec gry. Wiecie co zrobić z tym problemem, jak to przejść.

Też miałem z tym problem grając nie krasnoludem. Jak trolle idą do bramy, strzelaj im w plecy. W większości przypadku skutkuje to tym, że troll zaczyna interesować się nie bramą, a Twoją postacią.

Jak to nie pomoże to proponuje zagrać krasnalem (nawet dając najwyższy poziom nie będziesz mieć z tym problemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jeszcze tym krasnoludem nie grałem a z opinii wnioskuję że jest dobry

btw czemu ten temat nie jest w dziale RPG??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jeszcze tym krasnoludem nie grałem a z opinii wnioskuję że jest dobry

btw czemu ten temat nie jest w dziale RPG??

Bo to chyba nie jest rpg...tylko zwykła wyrzynka z ubrankami i levelami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba nie jest rpg...tylko zwykła wyrzynka z ubrankami i levelami

Dlaczego nie? Masz wątek główny, questy poboczne, expienie, punkty rozwoju, drzewko umiejętności, zbieranie ekwipunku po poległych...

Podstawowe cechy RPG są zachowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na najwyższym poziomie taki troll pada na dwa wybuchowe strzały.

Gram właśnie krasnoludem, ale nie jestem sam w stanie zatrzymać dwóch opancerzonych trolli. Strzelam jednemu w plecy, walczę z nim a drugi rozwala bramę. Wołam drużynę do ataku a oni są zajęci innymi i nie odpowiadają na moje polecania. A właśnie jak zrobić te wybuchowe strzały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok no to przeniesie ktoś ten temat do działu RPG ??

kurde muszę się wziąć za tą grę i wbić platynkę bo trudna nie jest

problem w tym że się wessałem w Two Worlds 2 a w piątek dołączy do kolekcji Final Fantasy XIII-2

oj ciężki żywot Władca Pierścieni ma

co by nie było że piszę bez sensu to pytanko zadam

to trofeum za zabicie wspólnie z 2 innymi graczami jednego przeciwnika to muszę wbić z dwoma znajomymi??

bo jak grałem z szymanem54 i jakimś przypadkowym kolesiem który dołączył zabiliśmy razem trola i trofek nie wpadł ( ja byłem hostem )

czy żeby to wbić potrzebuję zagrać z dwoma graczami z listy znajomych czy coś innego źle zrobiłem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą to być znajomi i nie musisz zabić. Musicie go uderzyć w tym samym czasie gdy ma żółty trójkącik nad głową czyli zrobić criticala . Wtedy dostaniesz bodajże bonus Fellowship ...coś tam(albo group, nie pamiętam, któryś z nich jest wtedy gdy w dwójkę uderzycie, a któryś gdy w trójkę). ja to zrobiłem w trakcie challange w Lorien.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×