Skocz do zawartości
Snafu

Backbreaker: Vengeance

Rekomendowane odpowiedzi

Gra niedawno ukazała się na PSN. Pograłem trochę w demko i wiem jedno, ta gra jest genialna. Jest to futbol amerykański(American Football) ale bardziej aracde'owy. Gra wykorzystuje silnik Euphoria i nVidia PhisX, więc starcia futbolistów są efektowne. Gra prezentuje się bardzo ładnie, a satysfakcja z grania jest ogromna. Gra ma całkiem fajny soundtrack(co przez chwilę będziecie mogli posłuchać w filmiku)Daję gameplay:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niedawno ukazała się na PSN. Pograłem trochę w demko i wiem jedno, ta gra jest genialna. Jest to futbol amerykański(American Football) ale bardziej aracde'owy. Gra wykorzystuje silnik Euphoria i nVidia PhisX, więc starcia futbolistów są efektowne. Gra prezentuje się bardzo ładnie, a satysfakcja z grania jest ogromna. Gra ma całkiem fajny soundtrack(co przez chwilę będziecie mogli posłuchać w filmiku)Daję gameplay:

Demka już chyba nie ma bo nie znalazłem :confused:

EDIT: Mam i polecam. bardzo fajna zabawa

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 minutach gry w demo, zakupiłem pełną. Gra jest genialna!

Jednak mam pytanie, jest to wersja Backbreaker: Vengance... gdzie można kupić grę Backbreaker, czyli wersję z możliwością rozgrywania meczy, itd. Znalazłem tylko na ebay'u, przesyłka ze Stanów, ewentualnie używki z Włoch, czy Niemiec... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 minutach gry w demo, zakupiłem pełną. Gra jest genialna!

Jednak mam pytanie, jest to wersja Backbreaker: Vengance... gdzie można kupić grę Backbreaker, czyli wersję z możliwością rozgrywania meczy, itd. Znalazłem tylko na ebay'u, przesyłka ze Stanów, ewentualnie używki z Włoch, czy Niemiec... :(

W Polsce raczej mało prawdopodobne jest jest dostanie. W Stanach już szanse są dużo większe. Możesz czaić się na allegro, w końcu może ktoś wystawi a tak, to chyba tylko ściągnięcie z USA zostanie.

Ja też właśnie wczoraj zakupiłem pełniaka, więc może jakiś on-line ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez obczajam triala fajno to :) ... 12 funciakow na "jukejowym storze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×