Skocz do zawartości
saintgb1972

Assassins Creed : Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogos kto by mi zrobil trofea w multi. W ogole mi się nie podoba i nie mam ochoty grac w multi a platynka by sie przydala :) gg 169909

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupuję drugie DLC - Travelers Map i mam zamiar wbić trofea z obu DLC (nie licząc Lost Archives).

Jeśli ktoś jest chętny na boost to zapraszam.

Z tego co czytałem można większość wbić w 2 osoby w meczu prywatnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jutro dochodzi mi wlasnie assasin mam pytanie dobry multi jest? i czy troche polakow tam znajde? xD prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multi to jest lepiej niż w brotherhood. Jednak sam nie przepadam za multi w asasynie. Single spokojnie by mi wystarczył. Teraz tylko wbijam 20 lvl aby nabić trofeum i kończę z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multi to jest lepiej niż w brotherhood. Jednak sam nie przepadam za multi w asasynie. Single spokojnie by mi wystarczył. Teraz tylko wbijam 20 lvl aby nabić trofeum i kończę z tym :)

Wg mnie jest gorszy niż w Brotherhoodzie (nie licząc trudniejszych trophy w AC:B ) Dodane zostały tylko jakieś bzdety do personalizacji wyglądu postaci i kosmetyczne poprawki. Może mam negatywne zdanie, bo już od początku multi w Asasynie to był dla mnie zbędny wynalazek. Gram teraz, żeby dobić 100% za DLC.

EDIT: BTW nadal szukam chętnych na boost trofeów z DLC Ancestors i Travelers Map Pack (lub też normalną grę i przy okazji wbicie).

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupuję drugie DLC - Travelers Map i mam zamiar wbić trofea z obu DLC (nie licząc Lost Archives).

Jeśli ktoś jest chętny na boost to zapraszam.

Z tego co czytałem można większość wbić w 2 osoby w meczu prywatnym.

cześć, zarejestrowałem się tutaj dzisiaj dlatego dopiero pisze, tez kupiłem nie dawno 2 DLC do AC:R, jeśli jest ktoś chętny na wbijanie trofeów to zapraszam, ewentualnie AC:B ale tam grałem chwile:)

lukasz726.png

Edytowane przez lukasz726

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś wie ile kosztuje online pass do AC:R?

+/- 10$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa chetni do ustawki zeby szybko wbic lvl ?? ew. wspolna gra, samemu nudno a multi w ACR jakoś mnie nie bawi...

Psn : robertps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek 15.06 organizuje ustawke na boost. chetni pisac na PSN adasQ1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do zrobienia trofików z DLC ;) oraz tych z podstawowej edycji gry

PSN: OloPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie mam ps3 i assassin's revelation i chce grac w multi zarejestrowalem sie na uPlay i na Sony Entertainment Network i nic Co mam zrobic?????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, potrzebowałbym pomocy z trofeami z DLC.

Ktoś chętny do pomocy? Jeśli komuś brakuje jakiegoś oczywiście sam chętnie pomogę :)

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram w multi czekam na zaproszenia mój PSN id to Pastor11 jeśli planujecie jakąś ustawkę na boost to tez jestem chętny i na pozostałe trofea z multi też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Poszukuje osób chętnych na bosting w multi Assassins Creed Revelations żeby zrobić 20lvl i zdobyć za to trophies. Nie musiałbym robić tego bostingu gdybym kupił AC:R z niewykorzystanym online passem,więc mogę wykorzystać wersję trial na 3dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Poszukuje osób chętnych na bosting w multi Assassins Creed Revelations żeby zrobić 20lvl i zdobyć za to trophies. Nie musiałbym robić tego bostingu gdybym kupił AC:R z niewykorzystanym online passem,więc mogę wykorzystać wersję trial na 3dni.

Mi z online zostało tylko nabicie 20lvla i ukończenie każdego typu gry, trofea z singla to juz banał. Najgorsze że multi w tej grze nie cieszy się już zainteresowaniem i nie idzie platyny przez to zrobić:/ Jakby ktoś chciał powbijać trofea online z podstawki to zapraszam PSN:Radzio19871. Tylko szybko bo nie wiem kiedy będe musiał gre koledze oddać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra wracam do niewbitych trofeów w multi z DLC. Niestety chyba nie ma zbyt wielu grających jeszcze w multi AC:R a zwłaszcza postaciami i na mapach z DLC. Jeśli ktoś jeszcze w to gra (przed premierą AC3) i ma DLC to chętnie zboostowałbym trophy: Wild Rage [Dzika wściekłość], Restrained Violence [Powściągliwość] i The Spice of Life [smak życia]

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas aby temat ożył. Czy ktoś jeszcze pogrywa w multi Revelations? Jeżeli tak proszę wysłać mi zaproszenie na PSN Ranker532.

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×