Skocz do zawartości
saintgb1972

Assassins Creed : Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Chętni do boostowania 20lvl niech wyślą zapa PSN ID: rikpl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni do boostowania 20lvl niech wyślą zapa PSN ID: rikpl.

20 lvl jest do wbicia w bardzo krótkim czasie.

W AC:R akurat nie ma z tym żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 3 osób do wykonania pucharka Explorer / Badacz czyli rozegrac mecz w każdym trybie. Nie było nic w tym dziwnego że w 2 trybach NIKT NIE GRA i uzbieranie 4 osób graniczy z cudem.

Będę w godzinach 14-18 na psn od poniedzialku do piątku,w soboty to różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ustalicie z ustawką to dajcie znać. Będę niedługo miał Rev znowu u siebie to mogę pomóc. Mam wszystkie DLC i trofea wbite.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 3 osób do wykonania pucharka Explorer / Badacz czyli rozegrac mecz w każdym trybie. Nie było nic w tym dziwnego że w 2 trybach NIKT NIE GRA i uzbieranie 4 osób graniczy z cudem.

Będę w godzinach 14-18 na psn od poniedzialku do piątku,w soboty to różnie

Lionel jak ustalicie termin dajcie znać :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel jak ustalicie termin dajcie znać :)

Też byłbym chętny ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam grupki ludzi chętnych do gry w Multi dla trofków. Osobiście sam potrzebuję trofeum Badacza. Brakuje mi zaledwie dwóch, góra trzech trybów do jego zdobycia. Chętni do stworzenia ustawek pod trofea dodajcie mnie do znajomych na PSN (termin ustalimy grupowo).

Ranker532

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,też się piszę na ustawkę w celu wbicia trofików?

Czy mogę zacząć grę od multi,nie przechodząc prawie wogóle trybu fabularnego?

Grają ludzie jeszcze w AC:R online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętny ktoś na trofea z dlc? nikt nie gra na tych mapach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z multi w AC:R? Planuję kupić oba "dodatki" do dwójki i raczej w Brothehooda nie zabawię długo w multi(do tego nie ma tam raczej ludzi), ale w Revalations bym trochę pobuszował jeśli w ogóle ktoś w to gra. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ludzie grają i z wbiciem platyny nie ma problemu. Ale mapy z dodatków to porażka. Nie zagrałem ani razu na nich :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z multi w AC:R? Planuję kupić oba "dodatki" do dwójki i raczej w Brothehooda nie zabawię długo w multi(do tego nie ma tam raczej ludzi), ale w Revalations bym trochę pobuszował jeśli w ogóle ktoś w to gra. :x

Platyna prosta i co ważne przyjemna. Multi rzecz jasna ma się dobrze. Jeśli Twój NAT jest zielony to bez trudu znajdziesz sesję. Przy żółtym nawet nie ma z tym większych problemów.

ogólnie ludzie grają i z wbiciem platyny nie ma problemu. Ale mapy z dodatków to porażka. Nie zagrałem ani razu na nich :o

Polecam Ci kolego poszukać sobie chętnych na zagranicznych forach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za into. Do tego drugi mój problem rozwiązany, bo zastanawiałem się nad jakąś edycją z dodatkami, ale jeśli na mapkach z DLC nikt nie gra to taka akcja mija się z celem. :/

A co ustawek polecam polskie trophieshunters, bo tam sporo "łowców" siedzi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci kolego poszukać sobie chętnych na zagranicznych forach ;]

aż tak mi nie zależy ;)

Kupiłem edycję Ottoman to było w zestawie. Zrobiłem co się da i tyle. Jak ktoś się trafi kto będzie chciał zagrać to grę "odkurzę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam chętnych do gry w multi.  Mój nick OKSPBZL.

Edytowane przez okspbzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chętnie zrobiłbym trofea z map packa. jeśli ktoś jest chętny na wspólne wbijanie tych trofek to proszę pisać PSN - Javor_87



Kiedyś robiłem już ustawkę tutaj w AC Brotherhood i wtedy Skype bardzo ułatwił nam wbicie platyny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na srode do wbicia dlc? Javor sie zdeklarował do pomocy wiec chyba trzeba tylko jedną osobe. PSN: Q-Naro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na srode do wbicia dlc? Javor sie zdeklarował do pomocy wiec chyba trzeba tylko jedną osobe. PSN: Q-Naro

 

Ja bardzo chętnie, ale w środę mogę pograć w dzień, do 17 bo mam nockę. :( Więc jak ktoś chętny na dzienne granie to ja się piszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, szkoda, że przegapiłam. Chętnie z Wami Panowie zagram, o ile się jeszcze spotkacie :/ Zostały mi tylko trofea z map z dlc i chciałabym je zdobyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrbiliśmy DLC character pack, a w przyszłym tygodniu bedziemy robić Mapy wiec jest jeszcze szansa. Wyslijcie zaproszenia to sie ugadamy na te mapy i zagramy po weekendzie. Wstępnie zrobimy ustawke na 28.08 Sroda godziny już dogadamy na ps3. Przy okazji można zrobić Character pack jeżeli jeszcze ktoś nie ma.

Edytowane przez Q-Naro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jedynie trofeów z dlc z mapami. Trofea z character packa mam. Bardzo chętnie 28-go z Wami zagram :) Godziny wieczorne, wcześniej będę w pracy.

Pozdrawiam, 

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym (ponownie) podziękować koledze Q-Naro, który pomimo tego, że zdobył wszystkie trofea przede mną, nie odmówił mi pomocy. Przy trofeum "karnawał" sam odszukał zagranicznych graczy, z którymi udało mi się je zdobyć. To miłe, zważywszy na fakt, że zdarzają się gracze, którzy ignorują innych po zdobyciu 100% trofeów. 

 

Jeszcze raz dziękuję, Q-Naro. Jeżeli ktoś potrzebowałby pomocy w zdobyciu trofeów w tej grze to proszę pisać, a chętnie pomogę.

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze online?jak tak to pisać mój psn bero1910 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×