Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

NBA 2k12>> nadchodzi! Premiera juz 4 października. Poniżej trailer, oł je! będzie się działo.

Czekamy i gramy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Wygląda to niesamowicie. Mój rozbrat z NBA jest baaardzo długi, ale możliwe, że ta gra przekona mnie do zmiany decyzji. Nie omieszkam przetestować demo gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni to robią ale co roku ta gra jest lepsza. Nigdy nie zwiodłem się na tej serii. Mam nadzieję że lockout w NBA się skończy inaczej nie będzie w tym sezonie zarywania nocek oglądając moich Sixers i pozostanie tylko granie w NBA 2K12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oczywiście znowu będzie świetna, ale..... to będzie taka Fifa. Skok nastąpił po NBA 2k10. 2k11 była znacznie lepszą, bardziej dopracowaną produkcją. Widzieliśmy filmiki choćby z E3 i rozgrywka nie zmieni się już znacząco. Będzie za to dużo lepsze wykorzystanie Move'a, którego i tak nie posiadam. Do tego mamy lockout. Dlatego NBA 2k12, to znów pozycja obowiązkowa, ale dla mnie dopiero wtedy gdy gracze wrócą na parkiety. Wciąż myślę ciepło o NBA 2k11, grając wprawdzie w inne tytuły, ale niebawem pewnie do niej wrócę. Dla mnie zakup tej gry będzie miał sens pod koniec roku. Stanieje pewnie, będą aktualne składy, same plusy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo prawdopodobnie tydzień przed premierą, patrząc na ostatnie wydawane dema przez studio 2K.

Napewno zakupuję grę w dniu premiery i zaczynam pełen sezon jak co roku:) Każdą kolejna część jest coraz lepszą grą, więc i tym razem można smiało kupować w ciemno. Czytałem nawet, że są plany aby w kolejnych latach dodać WNBA i rozgrywki europejskie, Jeżeli tak się stanie to będzie to basket wszech czasów.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post do usunięcia..

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam liczę na poprawiony multiplayer. crew pozostawia wiele do życzenia. a 2k raczej nic z tym nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeśli nie dojdzie do zakończenia lockoutu nie będzie w grze tegorocznych debiutantów <_<

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X360 grałem w 2K11, w dzień premiery kupuję 2K12 tyle że na PS3. Uwielbiam tą grę ! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X360 grałem w 2K11, w dzień premiery kupuję 2K12 tyle że na PS3. Uwielbiam tą grę ! :smile:

Ja też cały sezon przeleciałem na X'ie, poźniej zagrałem w demo na PS3 i kurde troche wizualnie odstaje. Nie czepiam sie bo mi to, aż tak bardzo nie przeszkadza..... ale jednak. Ja odpuszczam sobie kupno gry w dniu premiery, poczekam trochę, chłopaki przetestują uistawienia, wyjdą pewnie dodatkowe patche i wtedy sobie sprawię 2k12... i jazda cały sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie wyglądać opcja grania sezonu live? W NBA jest lock-out i trochę śmiesznie się złożyło. Prawdziwy sezon może trwać w momencie gdy będzie czas na wydanie 2K13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2K12 będzie wypatroszona z tych wszystkich smaczków związanych z aktualnymi składami, kontuzjami,rozgrywania tych samych meczy co w rzeczywistości itp, dlatego sens kupowania nowej wersji jest wątpliwy. Nowa edycja skupia się na historycznych zespołach, na które idzie w tym momencie cały marketingowy szum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2K12 będzie wypatroszona z tych wszystkich smaczków związanych z aktualnymi składami, kontuzjami,rozgrywania tych samych meczy co w rzeczywistości itp, dlatego sens kupowania nowej wersji jest wątpliwy. Nowa edycja skupia się na historycznych zespołach, na które idzie w tym momencie cały marketingowy szum.

Marketingowy szum skupia sie na starych meczach i skladach poniewaz jak wiadomo jest lockout i nie mona mowic o NBA poniewaz jej nie ma...zawodnicy nie moga sie konsultowac z klubami bo sa aktualnie od nich kompletnie niezalezni, co wiecej nie naleza do zadnego z klubow do konca trwania lockautu...pewnie w dniu kiedy NBA ruszy na nowo bedzie jeden wielku update z transferami i cala reszta a poki co trzeba pompowac informacje o graczach ktorzy nie naleza do "bierzacego NBA" w koncu za urzycie ich nazwisk tez wywalili troszke kasy a gra chce sprzedac przeciez nie wstrzymaja premiery do momentu az zawodnicy dogadaja sie z liga ???

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2K12 będzie wypatroszona z tych wszystkich smaczków związanych z aktualnymi składami, kontuzjami,rozgrywania tych samych meczy co w rzeczywistości itp, dlatego sens kupowania nowej wersji jest wątpliwy. Nowa edycja skupia się na historycznych zespołach, na które idzie w tym momencie cały marketingowy szum.

I z tego powodu wlasnie sie skusze by kolejny raz kupic NBA od 2k. Sam silnik gry wiele sie nie zmieni w porownaniu do 2k11. Nie jestem zwolennikiem, by co roku kupowac kolejna odslone tej samej gry - jesli faktycznie nie wprowadzono tam jakis rewolucji. Mialem odpuscic 2k na starcie i zakupic pozniej za nizsza cene. Jednak im wiecej czytam o zmianach w MyPlayer i tych historycznych skladach, to juz mam ochote usiasc i grac.

To jest dobry kierunek rozwoju, powrot do korzeni :) dla mnie bomba. Czegos takiego nigdy wczesniej nie bylo.

No i nowa opcja ze w trybie kariery zawodnika mozna bedzie wybrac kogos kto juz jest w lidze i lepiej poprowadzic jego kariere.

A widzieliscie te opcje treningu na sali ? Jak Kobicz z Majkiem oraz Hakeem z Dwightem beda nam pokazywali zagrywki ? Cienka masakra bedzie :D juz sie jaram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jest rozbudowane i wymaga nauczenia, ale w grach symulacyjnych nie wyobrażam sobie innego. Mamy pełen wachlarz zagrań w obronie i w ataku, wiec kombinacji przycisków jest sporo. Podstawy szybko się opanowuje, ale jak chce się wykonać jakąś ciekawą akcję lub grać na zaawansowanym poziomie trudności to trzeba poćwiczyć.

Są sportowe gry arcade gdzie grasz gałka + 2 przyciski ale seria NBA 2k zdecydowanie do nich nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej części zostanie dodany tryb (nazwę go efektywnej praktyki). Będzie można przećwiczyć każde zagranie, pewnie będą za to jakieś punkty, trofea etc. W poprzednich częściach podpowiedzi kończyły się na suchym tekście. Teraz to pewnie będzie lepiej rozwiązane. Wciąż jednak uważam, że nie warto łapać gry, jeśli posiada się NBA 2k11. Przez lockout nieaktualne składy. Pewnie tak jak w 2k11 będą liczne bugi, które przez pierwsze tygodnie po premierze będą ostro utrudniać zabawę. Ja świetnie bawiąc się w 2k9, nie kupiłem 2k10. Pewnie zrobię tak teraz z 2k12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xklocka juz demko do sciagniecia jest, Dallas-Miami, 1-4min kwarta, brak zagrywek. Mozna grac tylko Dallas (takie ulatwienie wyboru :P)

A kiedy na PS3? Podobno jutro. Tylko nie wiem czy samo USA czy my tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Polygamii jest napisane że demko na PSN jest już dostępne. Prawdopodobnie na US. Lecę sprawdzić :tongue:

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na europie jutro, jak mniemam ? Po aktualce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie późnym popołudniem

Ściągaj z US będziesz miał szybciej, w EU i tak nie będziesz miał np. PL :tongue: - " Hej, Hej, Hej tu NBA" jak mówił kiedyś Ryszard Łabędź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×