Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Grę nabyłem wczoraj. Jeśli nie jesteście maniakami NBA (ja jestem) i posiadacie 2k11 to można sobie tą pozycje darować albo kupić jak będzie w platynie. Sama rozgrywka nie różni się jakoś bardzo od 2k11. Bardzo podoba mi się opcja NBA's Greatest gdzie mamy klasyczne drużyny z dawnych lat i żeby je odblokować trzeba wygrać mecz. Plus dla producentów, że zawodnicy klasyczni są wreszcie podobni do siebie a nie jak w poprzedniej części na ławce siedzi 3 łysych białych, którzy wyglądają tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś z Was czy można wyłączyć to koło pod zawodnikiem??? Chciałbym,aby była możliwość grania zawodnikami oznaczonymi tylko swoim nazwiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, bo nei jestem obeznany za bardzo.

O co chodzi że gdy klikam już nie pamiętam jaki klawisz nad zawodnikami pojawiają się znaczki X, O, trójkąt, L2 itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zawodnik ma przypisany do siebie znak. Jeżeli włączysz znaczki nad głowami to moŻesz podać bezpośrednio do zawodnika używając wcześniej wspomnianych znaczków które widnieją nad głową. Jeżel Wade ma O to wciskając kółko podasz do niego.

a ja mam pytanie, bo nei jestem obeznany za bardzo.

O co chodzi że gdy klikam już nie pamiętam jaki klawisz nad zawodnikami pojawiają się znaczki X, O, trójkąt, L2 itd

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobraaa panowie... Pare screenów ode mnie póki co. Postaram się jeszcze coś wrzucić i dodać od siebie. Skupiam się tylko My Player który jak dla mnie jest o wiele bardzie usprawniony i lepszy.

http://imageshack.us/g/97/nba2k122011100515285962.jpg/

To prawda, że szybciej idzie? Ja mając średnio czasu zrobiłem tylko jeden sezon z 12 minutową kwartą, 82 mecze w My Player i odpuściłem. I tak zajęło mi to rok :-)

Podobno punkty w My Player idą szybciej? w Sumie ze screena na to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad nową odsłoną NBA 2k i mam pytanie czy wiadomo coś o jakimś patchu, bo słyszałem, że podobno jest pare rzeczy do poprawienia np: system trade, jakiś freeze po wygraniu finałów i pare innych.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że szybciej idzie? Ja mając średnio czasu zrobiłem tylko jeden sezon z 12 minutową kwartą, 82 mecze w My Player i odpuściłem. I tak zajęło mi to rok :-)

Podobno punkty w My Player idą szybciej? w Sumie ze screena na to nie wygląda.

A i owszem, ovr jest szybciej naliczany :) Zrobilem sobie (za 2 razem) C reboundera i pakujac w same zbiorki do 99, overal zwiekszyl sie o jakies +4.

Fajne jest to, ze podnoszac skill dryblingu nie staniemy sie nagle mistrzem wszystkich zwodow itp. Jest oddzielna zakladka od wyuczonych zagran (kazde ma swoja ocene). I tak np moj C ma zagrania podkoszowe prawie wszystkie na poziomie poor. By w czyms wskoczyc na average trzeba ok 10tys pkt wydac (jednorazowo). Podpowiem tylko, ze Dwight Howard tez nie ma wszystkich podkoszowych zagran na maxa - chyba 2 average posiada, z tego co pamietam.

W moim odczuciu opcja MyPlayer daje wieksza radosc niz ta z wersji 2k11 :) Jest po prostu fajniej, lepiej, wiecej (zwodow) i jest tutorial co jak wykonac. Widac po takim tutorialu jakie zawodnik ma braki, startujac w MyPlayer. No i gra pod koszem jest teraz jakos lepiej ulozona niz poprzednio. To co chce wykonac to wykonam, wtedy roznie to bywalo ;)

MyPlayer zdecydowanie polecam, po 14 meczach wygryzlem Gortata z pozycji startujacego C i .. sprzedali go do Clippers :P a szkoda. Głownie wybralem phoenix wlasnie by z nim grac :)

Innych trybow zbytnio nie testowalem, MyPlayer mnie pochlonal :)

Gram 7min kwarta, a w symulacji nastawilem na 10min zdaje sie :) i jest gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zagrał mecz online. Udało mi się tylko raz połączyć to tak po 5 sekundach padło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA 2k12 – moje wrażenia | Slamdunk.com.pl

Pierwsze wrażenia z gry, a jakie są Wasze odczucia, z czym się zgadzacie a z czym nie? Tryb My Player specjalnie odpuszczam, jakoś wogóle mnie nie kręci. Nastawiałem się na online asso, jednak na razie to jeden wielki bug, w którym admin ma zerowe opcje kontroli i modyfikacji czegokolwiek. Pozostaje czekać na patcha, choć już Ronnie pisze np. że nie brali pod uwagę tworząc online asso by admin mógł resetować np. zerwane mecze - porażka ....

Edytowane przez guzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrał mi się patch. Ktoś wie jakie poprawki wprowadza ?

z twitera Ronniego: There is going to be a #NBA2K12 PS3 update that hits overnight. It is a small update prepped prelaunch, nothing you guys should notice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, NBA od 2K jak zwykle zarządziło, tylko online to jak na razie dramat. Lagi takie że absolutnie nie da się grać, może tylko dwa mecze jako tako wylądały na 6 rozegranych. Tak samo długo wyszukuje rywala, muszą to poprawić. Poza online chyba każdy wie że to znakomita gra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanie gram na pozycji PG ale mam na mecz może jedną asystę albo dwie nawet Pick & Roll nie wychodzi :/ zmieniło się coś jeśli chodzi o robienie Pick & Roll ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma stronę z jakimś dobrym opisem jak grać :]

ogólnie jakoś nigdy nie wgłębiałem się w grę w kosza na ps3 i słaby jestem jak cholera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą grą podobno ma sporo bugów ? Byłem na forum 2k sports i włosy dęba stają? Warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam,pytanie do tych którzy juz grają w nową część? Warto? Czy lepiej wrócić do 11? Nie jestem jakimś wielkim fanem kosza,ale zawsze lubiałem troche powrzucać z kolegami,są duże zmiany?I główne pytanie czy podczas gry online w 2k11 są również takie lagi jak w 2k12? :rolleyes:

Edytowane przez UltrasPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już to wcześniej pisałem. Mam grę już 2 tydzień. Gra jest lepsza niż 2k11. Jednakże jeśli faktycznie nie jesteście jakimiś wielkimi fanami NBA to spokojnie można jeszcze pograć w część poprzednią i poczekać aż lockout się skończy i gra stanieje.

Podzielę się trochę wrażeniami:)

Po tym jak wygrałem 15 meczów w NBA's Greatest i odblokowałem drużyny klasyczne ( ach ten Drexler sporo nerwów mnie kosztował), postanowiłem spróbować My Player. System jest podobny. Na plus daję to, że zaczyna się z wyższym OVR (ja zaczynałem z 61) i nie pojawiają się te denerwujące instrukcje w trakcie spotkania gdzie mamy się ustawiać podczas meczu. Reszta póki co pozostaje podobna. Osobiście stworzyłem (jak większość pewnie) PG. Jako, że w grze brak mojego ulubieńca Iverson'a , Allen ożył w mojej grze na nowo i w dodatku zostałem wybrany w drafcie przez Sixers:D. Sam draft zaskakuje nowym pomysłem. Na samym początku nie musimy rozgrywać 3 meczów próbnych a potem znowu trzech w lidze letniej. Nasz numer w drafcie zależy głównie od jednego spotkania. Następnie fajna rzecz to rozmowy z trzema klubami, które są naszym player'em zainteresowane i w zależności od poprowadzonej rozmowy zostaniemy wybrani przez dany klub( ja miałem Wizards, Sixers i Timberwolves ).Jeśli ktoś z Was chciałby iść w moje ślady to daje link gdzie na youtubie drobna pomoc jak stworzyć Iverson'a:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam,pytanie do tych którzy juz grają w nową część? Warto? Czy lepiej wrócić do 11? Nie jestem jakimś wielkim fanem kosza,ale zawsze lubiałem troche powrzucać z kolegami,są duże zmiany?I główne pytanie czy podczas gry online w 2k11 są również takie lagi jak w 2k12? :rolleyes:

jeśli nie jesteś maniakiem to proponuje jednak zostać przy 2k11 tym bardziej jeśli ją już posiadasz

zmiany są ale dla zapaleńców i nałogowców widoczne gołym okiem :)

w 2k11 lagów nie było, w 2k12 po patchu także gra się już przyjemnie w online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dla wszystkich którzy chcą wgłębić się w grę i zacząć grać prawdziwą koszykówkę ;). Oczywiście polecam inne filmiki z tego kanału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podob no dzisiaj wyszedł patch na ps3 poprawiający online... bo u mnie nic się nie pokazało że jest patch do pob rania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś więcej na temat dodatku DLC : może wiadomo kiedy to wyjdzie na PSN

więcej info tutaj :

https://www.facebook...267468463292638

hmm a nie wydaje się to trochę dziwne że 2 dni temu wyszłą aktualizacja... zawsze jak wychodzą aktualki to wszędzie o tej samej porze... a tutaj już drugi dzień a żadnej aktualizacji nie ma :(

Edytowane przez chmuraIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mecz w wersji retro w czarno białej scenerii jest dostępny tylko gdy gramy Billem Russelem w trybie 15 najlepszych?

Jeszcze jedno pytanie - jak dodać własną muzykę do gry? Mam kilka utworów na dysku, ale nie mogę ich użyć, nie wiedzieć czemu.

Edytowane przez Ziron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna aczkolwiek już mi jakoś to napalenie się na nią :P Pare akcji:

Draft:

Put that back dunk:

Happens commercial aczkolwiek pewnie już wszyscy to mają :P :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek, który ma wyjść umożliwia granie klasycznymi drużynami w necie??? Marze o graniu moimi bulls z Jordanem, Pippenem, Rodmanem.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×