Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dodatek, który ma wyjść umożliwia granie klasycznymi drużynami w necie??? Marze o graniu moimi bulls z Jordanem, Pippenem, Rodmanem.

Tak, dokładnie. W zakładce z tym dodatkiem (coming soon) jest napisane, że będzie można nimi grać online (być może będzie trzeba je odblokować rozgrywając nimi mecze w trybie NBA's Greatest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazyłem, że po rozegraniu 12 meczów w asso, zaczynają tnąć mi się mecze. Tzn nie zacina się konsola, a praktycznie przy każdym ponowieniu akcji mojej, czy kompa gra delikatnie się tnie, przy czym w połowie akcji wraca do płynnośći . Irytuje mnie to, bo było wszystko ok. Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazyłem, że po rozegraniu 12 meczów w asso, zaczynają tnąć mi się mecze. Tzn nie zacina się konsola, a praktycznie przy każdym ponowieniu akcji mojej, czy kompa gra delikatnie się tnie, przy czym w połowie akcji wraca do płynnośći . Irytuje mnie to, bo było wszystko ok. Też tak macie ?

Mam ten sam problem tylko,że w trybie My Player (w trybie z legendami tego nie uświadczyłem).Miejmy nadzieję,że wypuszczą stosowny patch,który to poprawi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tylko,że w trybie My Player (w trybie z legendami tego nie uświadczyłem).Miejmy nadzieję,że wypuszczą stosowny patch,który to poprawi.

Pozdrawiam

hehe u mnie znowu w myplayer wszystko śmiga płynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w my player po około 20 meczach też mam lekkie freezy w czasie gry. Tak nawiasem, wiadomo coś na temat patcha który naprawiałby idiotyczny i wkurzający system wymiany zawodników w my player?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem ponad 30 spotkań w My Player. Gra owszem przycina sie lekko, ale to nic w porównaniu co się dzieję jak sie wpadnie w publiczność. Jest 4 kwarta moja ocena A- , przypadkiem wpadam w publiczność i nie można się wydostać!!! Automatycznie ocena obniża mi się za brak krycia przeciwnika do D+!!! Mecz się kończy a mimo rzucenia ponad 40 pkt dostaję słabą notę! Mam nadzieje, że coś z tym zrobią bo jeśli nie to nie widzę sensu grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K12 Patch 1.03 has been released for the PS3.

Here are the official patch notes:

GAMEPLAY

  • On-dribbler steal success rates have been tuned down.
  • Tuned accuracy of directional passing in order to more reliably pass to the intended target.
  • Improved help defense, specifically for rotations on pick-and-roll situations.
  • Defensive tuning on 3PT shots to reduce the success of contested threes.
  • Addressed an issue on drives to the basket where the help defender wouldn’t fully engage in the double team.
ONLINE
  • Several matchmaking optimizations have been made in order to help users get into games quicker. This will reduce the amount of time the “Searching For Opponent…” screen is displayed for.
  • Addressed a number of network errors that would cause games to end prematurely.
  • Addressed an issue in Team-Up where certain conditions would lead to a player standing idle for prolonged periods of time.
  • Corrected a Win/Loss streak tracking issue such that the “Back to Back to Back” achievement/trophy will now unlock at the proper time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy! Mam poważny problem z MyPlayer

Nie trafiam z czystych niczym nie zagrożonych pozycji. Shot Quality zawsze na zielono i nie schodzi poniżej oceny B+. Gdzie jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy! Mam poważny problem z MyPlayer

Nie trafiam z czystych niczym nie zagrożonych pozycji. Shot Quality zawsze na zielono i nie schodzi poniżej oceny B+. Gdzie jest problem?

Może źle timing obierasz, to jedyne co mi przychodzi do głowy. Choć prawdopodobnie nie o to chodzi.

Ja strasznie nie mogę wyczuć momentu rzutu w grze online punktują mnie trójkami równo a ja mam grube problemy.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra ma Online Passa?

Krótko i na temat - nie. :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle timing obierasz, to jedyne co mi przychodzi do głowy. Choć prawdopodobnie nie o to chodzi.

Ja strasznie nie mogę wyczuć momentu rzutu w grze online punktują mnie trójkami równo a ja mam grube problemy.

Można w menu zmienić żeby za celność rzutów nie odpowiadała "shot stick timing" a "real player %"

Nie wiem tylko czy to działa online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z grą online? Idzie coś pograć czy ten tryb jest ogólnie niegrywalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z grą online? Idzie coś pograć czy ten tryb jest ogólnie niegrywalny ?

Wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra traktująca o NBA, a Wy nic nie ćwierkacie o zakończonym lock'oucie. I proszę mnie tu nie strofować, że jeszcze pozostały jakieś szczegóły do dogrania, bo to pewne iż sezon ruszy 25.12. Dlatego mam do tych, którzy bawią się tą grą od miesiąca prośbę. Niech ktoś z Was napisze tu informacje, gdy tylko pojawi się ta zapowiadana aktualizacja składów, bo póki co to jest NBA 2k11.5. Do tego czasu nie warto kupować najnowszej części.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przypisać więcej zagrywek do zespołu? Gram w Association Dallas i PG ma ustawione tylko 4 zagrywki podstawowe pod strzałką w prawo. W necie widziałem, że dla każdego zawodnika można przypisać kilka indywidualnych. Do tej pory dziabałem w My Player, dlatego takie spóźnione pytanie. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest do pobrania dodatek Legends Showcase. Chciałbym prosić kogoś kto zakupi go o informację, czy można grać legendarnymi zespołami online??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przypisać więcej zagrywek do zespołu? Gram w Association Dallas i PG ma ustawione tylko 4 zagrywki podstawowe pod strzałką w prawo. W necie widziałem, że dla każdego zawodnika można przypisać kilka indywidualnych. Do tej pory dziabałem w My Player, dlatego takie spóźnione pytanie. :pardon:

Oprócz tych podstawowych na strzałce w prawo masz jeszcze masę innych zagrywek.

Wciskasz L1, następnie wybierasz przycisk odpowiedni danemu zawodnikowi i wyświetli Ci się lista zagrywek na danego zawodnika (przyciskiem R2 możesz przełączyć na drugą stronę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest do pobrania dodatek Legends Showcase. Chciałbym prosić kogoś kto zakupi go o informację, czy można grać legendarnymi zespołami online??? Pozdrawiam

ja go zakupię... ale sprawdzałem przed chwilą w psn store i nie było go ;( jesteś pewien że już jest dostępny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dostępny. Może nie było jeszcze aktualizacji PSN. Zawsze jest w środy wieczorem.

ja go zakupię... ale sprawdzałem przed chwilą w psn store i nie było go ;( jesteś pewien że już jest dostępny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=dvoNgdb8iYw na pewno fajny dodatek :) w tym momencie ukończyłem w my player ok 20 meczy i powiem wam szczerze że trochę się już nudzę :) (dużo grałem w tym trybie w 2k11 więc może dlatego) wg. mnie większą zabawę uświadczy się grając w association mode :) czekam na nowe składy :) trady i w końcu rookies do ściągnięcia nie orientuje się ktoś kiedy będą nowe składy ? czy dopiero wraz z nadchodzącym nowym sezonem 25 grudnia czy coś może wcześniej będzie do ściągnięcia w 2l shares ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są już "aktualizację" nowych składów ""The NBA is back! Are you ready to hoop it up in NBA 2K12? With the NBA season arriving, once the CBA is officially ratified and the players sign official NBA contracts, rookies, free agents and trades will be updated in roster updates! The anticipation is high! Welcome back, basketball ""

Ktoś z Was sprawdzał ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są już "aktualizację" nowych składów ""The NBA is back! Are you ready to hoop it up in NBA 2K12? With the NBA season arriving, once the CBA is officially ratified and the players sign official NBA contracts, rookies, free agents and trades will be updated in roster updates! The anticipation is high! Welcome back, basketball ""

Ktoś z Was sprawdzał ??? :)

Sprawdzałem aktualizacji nie ma i chyba na razie nie będzie, jak wiadomo najważniejsze to wprowadzić debiutantów problem w tym że żaden z nich nie podpisał jeszcze kontraktu, jedno to zostać wybranym przez drużynę a drugie to podpisać kontrakt.

Jesli się nie mylę to tylko kilka pierwszych miejsc draftu ma zapewnione kontrakty

Myślę że poczekamy jeszcze z 1-2 tygodnie aż umowy się sfinalizują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×