Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem w MP do finału i wygrałem go. Po inauguracji przechodzi do ekranu ładowania, i na tym koniec. Gra wiesza się. Po restarcie konsoli i wgraniu ostatniego zapisu dalej mam ten sam mecz finałowy do rozegrania, a gdy go wygram ponownie się wiesza na ekranie logowania. Macie może jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem aktualizacji nie ma i chyba na razie nie będzie, jak wiadomo najważniejsze to wprowadzić debiutantów problem w tym że żaden z nich nie podpisał jeszcze kontraktu, jedno to zostać wybranym przez drużynę a drugie to podpisać kontrakt.

Jesli się nie mylę to tylko kilka pierwszych miejsc draftu ma zapewnione kontrakty

Myślę że poczekamy jeszcze z 1-2 tygodnie aż umowy się sfinalizują

Cała pierwsza 30 ma gwarantowane kontrakty ale trzeba je jeszcze fizycznie podpisać, taki mały wymóg formalny. Drużyny czekają na podpisanie debiutantów tak długo aż dobrze się ustawią na rynku free agents. Dopiero wtedy ich podpiszą. Swoją drogą to te kontrakty też mogą być negocjowane (ostatnio Memphis i Xavier Henry - było sporo smrodu w lidze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem w MP do finału i wygrałem go. Po inauguracji przechodzi do ekranu ładowania, i na tym koniec. Gra wiesza się. Po restarcie konsoli i wgraniu ostatniego zapisu dalej mam ten sam mecz finałowy do rozegrania, a gdy go wygram ponownie się wiesza na ekranie logowania. Macie może jakieś porady?

Wyłącz auto-save przed zagraniem tego meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może jakieś association z fantasy draftem , co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem gierkę i ku mojemu zdziwieniu :) mały update :) w tym rookies, oraz zmiana nazwiska Artesta na world peace :) także jeszcze małych ręcznych tradeów i można rozpoczynać sezon !!!!!!!!!!!!!!!!

NBA 2K RULES !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnej aktualizacji składu. Fakt że pobrała się łatka 1.04 ale nic poza tym, składy jakie były takie są <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składy musisz pobrać ręcznie, automatycznie się nie aktualizują.

Wchodzę w 2kshare w zakładkę downloads ale tam nic nie ma, sprawdzę jeszcze później

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnej aktualizacji składu. Fakt że pobrała się łatka 1.04 ale nic poza tym, składy jakie były takie są <_<

łatka dodaje rookies ;) pozostały zmiany w składach robisz ręcznie bądź ściągasz z 2k share.... !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rookies pojawili się dopiero kiedy zresetowałem roster. Miałem trochę recznie wykonanych transferów i pewnie gra wczytywała moje roster zamiast tego domyślnego. Co do rookies to jest tylko kilku najważniejszych więc zanim zacznę sezon muszę niestety jeszcze poczekać ponieważ nie ma Vucevica i Levoy Allena w moich Sixers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wielka. Gra z roku na rok jest coraz lepsza, a ze względu na lockout w tym roku trochę straciła. Ciekaw jestem wyników sprzedaży. Ja raczej poczekam na NBA 2k13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż wszyscy rookies bedą w grze. Na razie jest wiekszość z pierwsze rundy ale brakuje jeszcze kilku jak i picków z drugiej rundy. Mam nadzieje że do świąt będzie wszystko gotowe. chciałbym już zacząć pełne Assocation.

Tak poza tym mogliby wprowadzić opcje rozegrania 66 meczów, jak na razie jest dalej 82 mecze a potem chyba 58 i 36 (rzucam z pamięci) <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy sklady nie beda aktualizowane tak jak w NBA 2K12 . trzeba samemu ?

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy sklady nie beda aktualizowane tak jak w NBA 2K11 . trzeba samemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość banalne pytanie. Jak wykonuje się naskok. w 2k11 robiło to sie trójkątem, a w tej części???

hop step często wychodzi z L2+ prawa gałka górę/dół

NBA 2k12 ma bardzo dobrą opcje treningową gdzie legendy ligi uczą wszystkich dostępnych zagrań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mozecie mi powiedzieć gdzie mam znaleźć legendarne teamy bo jak wchodzę w quick game to ich tam nie ma?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mozecie mi powiedzieć gdzie mam znaleźć legendarne teamy bo jak wchodzę w quick game to ich tam nie ma?

Dzięki

Musisz je najpierw odblokować w odpowiednim trybie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że Chicago Bulls ma zbyt słabych zawodników porównując do reala. W 2k11 mieli o wiele lepsze staty. Szkoda , bo to moja ulubiona drużyna. Grając w zeszłoroczną edycję miałem ponad 80% zwycięstw przy około 1000 rozegranych meczów online. W tej części jakoś mi nie idzie 10 wygranych i 7 w pape. Brakuje mi tej ikonki która oznajmiała nas o tym czy w odpowiednim momencie puściliśmy kwadrat przy oddaniu rzutu. Oczywiście jest ona w opcjach do włączenia, jednak nie występuje online. Przez to mam okropne problemy przy rzutach z dystansu lub półdystansu nawet z czystej pozycji.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej jak sie zalogowac do tam MY2k RANK . ? mialem konto wszystko ok dzis odpalam gre i tam juz jakby konta nie bylo nie wiem jak sie zalogowac przez stronke 2K konto wszystko ok ale nie wiem jak w grze sie zalogowac jak tam klikam to od nowa mam rejestracje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam idzie granie online??? Jaki macie bilans itp. Jeszcze mam jedno pytanko. Jest wogóle jakis ranking. Nie mogę go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam idzie granie online??? Jaki macie bilans itp. Jeszcze mam jedno pytanko. Jest wogóle jakis ranking. Nie mogę go znaleźć.

Jeszcze niedawno 45-19. Teraz 50-30 głównie dlatego, że praktycznie każdy mecz kończy się napisem "there are no remaining players in the game" i jakimś cudem porażka zapisuje się na moje konto.

Co do samej gry online. Gra się przyjemnie, ale czasami krew mnie zalewa jak gram przeciwko Miami lub NY. W Miami problemem jest oczywiście Lebron, bo trafia wszystko i wsadza nad Howardem z palcem w dupie. A Knicksom siedzi praktycznie każda trójka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×