Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Online w tej grze to jakiś żart, koleś biegał tylko LeBron'em, wszystko grał na LeBrona, a ten przez obrońców po*eb skacze... W dodatku P.Pierce wcale trójek nie trafia... Do tego lagi, lagi, lagi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online w tej grze to jakiś żart, koleś biegał tylko LeBron'em, wszystko grał na LeBrona, a ten przez obrońców po*eb skacze... W dodatku P.Pierce wcale trójek nie trafia... Do tego lagi, lagi, lagi.

Czyli niewiele się zmieniło odkąd grałem w multi w NBA 2K, wspomnę tylko że bardziej mnie denerwowało jak nie mogłem często ukończyć meczu ponieważ żałosne dzieciaki uciekają z meczu dostając baty. Sorry inaczej tego nazwać nie można <_<

@olekksander

Jest to jedna z opcji treningu, chyba ostatnia opcja w zakładce practice, moge się mylić nie mam teraz uruchomionej gry. Jest tam do wyboru wiele elementów gry do trenowania i opanowania post moves, layup, shooting, on ball defense. Właściwie jest tam wszystko co należy wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online w tej grze to jakiś żart, koleś biegał tylko LeBron'em, wszystko grał na LeBrona, a ten przez obrońców po*eb skacze... W dodatku P.Pierce wcale trójek nie trafia... Do tego lagi, lagi, lagi.

Pierce może sypnąć sporo trójek, tyle że musisz odpowiednio wyczuć moment aby puścić kwadrat. Tak sam jest z R.Allenem. Radzę poćwiczyć w trybie practice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale pytam bo mysle o trofikach online moze ktos jeszcze jest zainteresowany

Napisz w temacie do Battlefielda 3 i napisz 'ale pytam bo mysle o trofikach w nba 2k11' -.-'

Pierce może sypnąć sporo trójek, tyle że musisz odpowiednio wyczuć moment aby puścić kwadrat. Tak sam jest z R.Allenem. Radzę poćwiczyć w trybie practice.

Gdybym nie wiedział, że sypie to bym nie pisał... Na singlu obaj rzucają jak maszyny... Więc nie sądzę, że to moja wina, tylko lagów

Edytowane przez Adzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz w temacie do Battlefielda 3 i napisz 'ale pytam bo mysle o trofikach w nba 2k11' -.-'

wiesz ja widze powiazanie miedzy 2k11 i12 dla tego pytam jest prawdopodobienstwo ze ludzie grajacy w 11 graja teraz w 12 i stronki na forum poswieconej tej 1 nie odwiedzaja z tym BF3 to troszeczke nie na miejscu ......... wiec luz ..... widze ze i tu pachnie typowym polactwem ........ ale spoko pozdrawiam

Edytowane przez DellaPorta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz w temacie do Battlefielda 3 i napisz 'ale pytam bo mysle o trofikach w nba 2k11' -.-'

wiesz ja widze powiazanie miedzy 2k11 i12 dla tego pytam jest prawdopodobienstwo ze ludzie grajacy w 11 graja teraz w 12 i stronki na forum poswieconej tej 1 nie odwiedzaja z tym BF3 to troszeczke nie na miejscu ......... wiec luz ..... widze ze i tu pachnie typowym polactwem ........ ale spoko pozdrawiam

bylem silnie wkurzony po meczu w 2k12, wybacz ;)

2k11 > 2k12

cos jest nie tak w 12 z obrona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem silnie wkurzony po meczu w 2k12, wybacz ;)

2k11 > 2k12

cos jest nie tak w 12 z obrona :(

spoko np. a tak przy okazji jak chodzi 12 ??? ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak wyskakuje ni z gruchy ni z pietruchy ale mam takie mini ważne dla mnie pytanko: Czy mogę grać w NBA 2k12 bez ŻADNEGO połączenia z siecią. Nie mam kabelka a bezprzewodowej mi czarnulka nie łapie, a chciałbym pograć i boje się, że coś będzie nie tak. Bo z tego co wiem to w NBA 2k11 było to wymagane. Bardzo proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak sprawdzić ranking gier online???Nigdzie nie mogę go znaleźć...Aha również nie mogę się zarejestrować na stronie 2k. O co kaman???

Pozdrawiam

Możesz. Oczywiście nie we wszystkie tryby. Z tego co ja wiem w 2k11 także była taka możliwość. Net jest potrzebny do potyczek online lub do ściągnięcia NBA TODAY.

Przepraszam, że tak wyskakuje ni z gruchy ni z pietruchy ale mam takie mini ważne dla mnie pytanko: Czy mogę grać w NBA 2k12 bez ŻADNEGO połączenia z siecią. Nie mam kabelka a bezprzewodowej mi czarnulka nie łapie, a chciałbym pograć i boje się, że coś będzie nie tak. Bo z tego co wiem to w NBA 2k11 było to wymagane. Bardzo proszę o odp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać chciałbym tylko w "karierę" i "szybki mecz" multi mnie niezbyt interesuje. Dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki mały dylemat. Mam grę w zasadzie jak się tylko ukazała. Na początku zacząłem grać w My Player. Miałem świetne statystyki, trójeczki wchodziły, zwody i zagrania wychodziły. Rozegrałem ok 30 meczów w zasadniczym (PG, Sixers). Postanowiłem zrobić sobie przerwę i powróciłem do grania gdy w NBA lockout się zakończył. Ściągnąłem uaktualnienia itd itp. Nagle okazuję się że mój zawodnik zatracił te super umiejętności!!! Ja gram tak samo jak kiedyś. Nie wiecie czy gra wprowadziła jakieś utrudnienia w tym czasie, powoduje to jakaś łatka??? Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki mały dylemat. Mam grę w zasadzie jak się tylko ukazała. Na początku zacząłem grać w My Player. Miałem świetne statystyki, trójeczki wchodziły, zwody i zagrania wychodziły. Rozegrałem ok 30 meczów w zasadniczym (PG, Sixers). Postanowiłem zrobić sobie przerwę i powróciłem do grania gdy w NBA lockout się zakończył. Ściągnąłem uaktualnienia itd itp. Nagle okazuję się że mój zawodnik zatracił te super umiejętności!!! Ja gram tak samo jak kiedyś. Nie wiecie czy gra wprowadziła jakieś utrudnienia w tym czasie, powoduje to jakaś łatka??? Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o pomoc.

łatki wprowadzały drobne zmiany w gameplayu, wiem ze na pewno zmniejszono celność rzutów za 3 będąc pod presją obrońcy, dużo graczy wczesniej narzekało że trójki wykonywane przez najlepszych snajperów wchodziły zbyt czesto, teraz trzeba sobie stworzyc lepszą pozycje, nie wystarczy odrobina wolnego miejsca i wszystko siedzi.

Wszystkie zmiany w gameplayu jakie wprowadzały kolejne łatki można sprawdzić na oficjalnym forum NBA 2k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak wyskakuje ni z gruchy ni z pietruchy ale mam takie mini ważne dla mnie pytanko: Czy mogę grać w NBA 2k12 bez ŻADNEGO połączenia z siecią. Nie mam kabelka a bezprzewodowej mi czarnulka nie łapie, a chciałbym pograć i boje się, że coś będzie nie tak. Bo z tego co wiem to w NBA 2k11 było to wymagane. Bardzo proszę o odp.

Możesz grać bez podłączenia do internetu.:thumbsup:

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem wczoraj grę NBA 2K12. Gra jest fenomenalna, lecz rozczarowała mnie pod jednym względem.

Otóż po podłączeniu kablem mojego drugiego pada Logitech Rumblepad 2 okazało się, że pad w grze nie działa. W menu konsoli XMB działa bez problemu, w grze nie reaguje.

Czy możliwe jest, że NBA 2K12 obsługuje jedynie oficjalne kontrolery Sony, tj. Dualshock 3 Sixaxis i PlayStation Move?

W instrukcji nie znalazłem takiego stwierdzenia wprost, lecz tylko opis wyżej wymienionych kontrolerów.

Edytowane przez Bender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem wczoraj grę NBA 2K12. Gra jest fenomenalna, lecz rozczarowała mnie pod jednym względem.

Otóż po podłączeniu kablem mojego drugiego pada Logitech Rumblepad 2 okazało się, że pad w grze nie działa. W menu konsoli XMB działa bez problemu, w grze nie reaguje.

Czy możliwe jest, że NBA 2K12 obsługuje jedynie oficjalne kontrolery Sony, tj. Dualshock 3 Sixaxis i PlayStation Move?

W instrukcji nie znalazłem takiego stwierdzenia wprost, lecz tylko opis wyżej wymienionych kontrolerów.

moze nie dzialac, nie mam tej gry akurat ale mam taki sam problem z NFS HP. W menu konsoli pad dziala a w grze juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oryginalny pad działa we wszystkich grach, zamienniki mogą z niektórymi grami nie działać. Z tego co pamiętam to nawet w instrukcji o tym pisze. Radzę Ci, jeśli możesz, zwrócić pada i kupić oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to gówno nie da się grać na neta. Kolejny raz rage-quit. Lagi, lagi, lagi, bronić się nie da, nic się nie da. Ale kupiłem tę grę dla Nba Today, więc sram na online :) Także odradzam kolejny raz.

Ping mam 20, tylko przeciwników to chyba z Bangladeszu dostaje...

Jeśli chcesz pograć po obwodzie jak ja, porobić różne kombinacje - zapomnij. Albo dostaniesz laga, albo nie trafisz, albo koleś będzie spamował steala i po Tobie, i tak leci fastbreak za fastbreakiem.

Nie ma mowy o trafieniu trójki przy takich lagach, gdzie liczy się dokładność przy 'release R'.

Każdy debil potrafi biegać LeBronem omijać wszystkich (tu się nie da bronić) i robić wsady. Chcesz zagrać po woli, zapomnij. Szybki fastbreak, już jest pod koszem, mija tego 1 obrońcę, dunk, koniec. I tak w kółko, aż dostaniesz ku*wicy i wyjdziesz.

Jak dla mnie przyjemność z gry online jest ujemna. Bardzo ujemna. Szukałem wyzwania, znalazłem lagi i debili kontrujących jak podczas practice na czystym koszu - wsad za wsadem.

Edytowane przez Adzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega Nba Today?

NBA Today polega na tym, że jak masz konsolę podłączoną do internetu to statystyki zawodników są aktualizowane na bieżąco w oparciu o rzeczywiste zmiany zachodzące w lidze. Opcja ta uwzględnia aktualnie używane przez zawodnika obuwie. Za pomocą NBA Today możemy również śledzić najnowsze doniesienia, filmowe zapowiedzi nadchodzących spotkań oraz ich wyniki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oryginalny pad działa we wszystkich grach, zamienniki mogą z niektórymi grami nie działać. Z tego co pamiętam to nawet w instrukcji o tym pisze. Radzę Ci, jeśli możesz, zwrócić pada i kupić oryginalny.

Kupiłem wczoraj oryginalny i problem sam się rozwiązał.

A Rumblepada nie oddam, bo mam do niego sentyment ;) Jest już stary i dzielnie mi służył w wielu grach. Teraz mam dwa Dualshock 3 i bez problemu mogę grać z kumplem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×