Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram w necie mój bilans wynosi 40-13. Wszystko co napisałeś zgadza się po części. Lagi owszen występują, ale już podczas wybierania zespołów można to wyczaić. Wtedy wystarczy tylko wyjść i znaleźć innego przeciwnika. Może masz słabe łącze, albo grasz po nocach gdzie wiekszosc europejczykow spi i dobiera ci Amerykanow. Co do trojek. Gram Bullsami. Potrafie w niektorych meczach Hamiltonem ustrzelic sporo trojek przy ponad 60% skutecznosci. Ja grajac w dzien nie widze wiekszych lagow oraz akcji fastbreakowych. Grasz tak jak pozwala przeciwnik albo Ty. Moim zdaniem online jest taki sam jak w Nba 2k11.Co do Lebrona rowniez sie zgadzam dlatego jak widze, ze rywal bierze te druzyne wychodze nie gram nigdy przeciwko Miami, bo wtedy rzeczywiscie kazda kontra konczy sie paka albo alley oppem. Aha jak cos to moje lacze wynosi 6mb od 23 dwa razy tyle. Pozdro

W to gówno nie da się grać na neta. Kolejny raz rage-quit. Lagi, lagi, lagi, bronić się nie da, nic się nie da. Ale kupiłem tę grę dla Nba Today, więc sram na online :) Także odradzam kolejny raz.

Ping mam 20, tylko przeciwników to chyba z Bangladeszu dostaje...

Jeśli chcesz pograć po obwodzie jak ja, porobić różne kombinacje - zapomnij. Albo dostaniesz laga, albo nie trafisz, albo koleś będzie spamował steala i po Tobie, i tak leci fastbreak za fastbreakiem.

Nie ma mowy o trafieniu trójki przy takich lagach, gdzie liczy się dokładność przy 'release R'.

Każdy debil potrafi biegać LeBronem omijać wszystkich (tu się nie da bronić) i robić wsady. Chcesz zagrać po woli, zapomnij. Szybki fastbreak, już jest pod koszem, mija tego 1 obrońcę, dunk, koniec. I tak w kółko, aż dostaniesz ku*wicy i wyjdziesz.

Jak dla mnie przyjemność z gry online jest ujemna. Bardzo ujemna. Szukałem wyzwania, znalazłem lagi i debili kontrujących jak podczas practice na czystym koszu - wsad za wsadem.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w necie mój bilans wynosi 40-13. Wszystko co napisałeś zgadza się po części. Lagi owszen występują, ale już podczas wybierania zespołów można to wyczaić. Wtedy wystarczy tylko wyjść i znaleźć innego przeciwnika. Może masz słabe łącze, albo grasz po nocach gdzie wiekszosc europejczykow spi i dobiera ci Amerykanow. Co do trojek. Gram Bullsami. Potrafie w niektorych meczach Hamiltonem ustrzelic sporo trojek przy ponad 60% skutecznosci. Ja grajac w dzien nie widze wiekszych lagow oraz akcji fastbreakowych. Grasz tak jak pozwala przeciwnik albo Ty. Moim zdaniem online jest taki sam jak w Nba 2k11.Co do Lebrona rowniez sie zgadzam dlatego jak widze, ze rywal bierze te druzyne wychodze nie gram nigdy przeciwko Miami, bo wtedy rzeczywiscie kazda kontra konczy sie paka albo alley oppem. Aha jak cos to moje lacze wynosi 6mb od 23 dwa razy tyle. Pozdro

Chodzilo mi, ze przez te lagi nie da się precyzyjnie trójek rzucać. Zagram w dzień i zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to gówno nie da się grać na neta. Kolejny raz rage-quit. Lagi, lagi, lagi, bronić się nie da, nic się nie da. Ale kupiłem tę grę dla Nba Today, więc sram na online :) Także odradzam kolejny raz.

Ping mam 20, tylko przeciwników to chyba z Bangladeszu dostaje...

Jeśli chcesz pograć po obwodzie jak ja, porobić różne kombinacje - zapomnij. Albo dostaniesz laga, albo nie trafisz, albo koleś będzie spamował steala i po Tobie, i tak leci fastbreak za fastbreakiem.

Nie ma mowy o trafieniu trójki przy takich lagach, gdzie liczy się dokładność przy 'release R'.

Każdy debil potrafi biegać LeBronem omijać wszystkich (tu się nie da bronić) i robić wsady. Chcesz zagrać po woli, zapomnij. Szybki fastbreak, już jest pod koszem, mija tego 1 obrońcę, dunk, koniec. I tak w kółko, aż dostaniesz ku*wicy i wyjdziesz.

Jak dla mnie przyjemność z gry online jest ujemna. Bardzo ujemna. Szukałem wyzwania, znalazłem lagi i debili kontrujących jak podczas practice na czystym koszu - wsad za wsadem.

Masz racje strasznie wkur... granie z miami. z lebronem to przegiecie, koles bierze gale biegnie przez cale boisko i konczy layupem albo wsadem i jeszcze z faulem.teraz jak ktos wybiera miami to po prostu nie gram.

Zaczalem grac online atlanta hawks bo tak gralem w nba2k11 ale nie szlo mi bo gracze maja inny zupelnie rzut. przerzucilem sie na boston ale zanim zaczalem wygrywac musialem pograc zwykly sezon zeby zobaczyc co potrafia i jak rzucaja. W tej chwili mam 25 -11

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Byki są wolne chętnie sie przyłącze.

Zapraszam do ligi ELITESPORTS BASKETBALL LEAGUE - gramy już 8 sezon http://forum.elitesports.pl/viewtopic.php?f=239&t=3794

Podczas wybierania zespołów można wyczaić jakie jest mniej więcej łącze. jeżeli możesz bardzo szybko przełączać drużyny praktycznie jak w singlu to oznacza, że mecz będzie nielagowany. U mnie się to sprawdza znakomicie.

Chodzilo mi, ze przez te lagi nie da się precyzyjnie trójek rzucać. Zagram w dzień i zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje czy jednak widzę dobrze, że Nba 2k12 jest na psn za 99 zł ??

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, ale niestety to tylko na PSP oferta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę miał NBA 2k12 mam w zw. z tym pytanie, czy ma znaczenie kolejność uruchamiania gry tzn. czy od razu uruchamiać grę mając konsole podłączoną do neta? bo zapewne przy pierwszym uruchomieniu zanim się gra włączy będzie chciał zassać patcha, czy może lepiej uruchomić najpierw grę a konsola zrobi sobie pliki na dysku i dopiero wtedy uruchomić ją jeszcze raz mając już neta podłączonego i wtedy ściągnąć patch, czy ma to znaczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie nie. Ja mam NBA 2K12 i odrazu mialem podpieta pod neta i samo sie zaktualizowal.

wedlug mnie nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc usunąć plik Association usunąłem też z twardziela plik Home, od czego on jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

Możecie już pobrać oficjalne, uaktualnione rostery z 2K Share? Ja wciąż otrzymuję wiadomość, że nie ma żadnych plików i żeby spróbować później. Trzeba jakieś porty odblokować żeby to ściągnąć? Już nie mam sił do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie już pobrać oficjalne, uaktualnione rostery z 2K Share? Ja wciąż otrzymuję wiadomość, że nie ma żadnych plików i żeby spróbować później. Trzeba jakieś porty odblokować żeby to ściągnąć? Już nie mam sił do tego.

Też tak miałem, ale po którymś razie jakoś sie udało.Tak więc nie trać wiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na małe loga przy koszach i na parkiecie żeby były na środku prawidłowe? bo wiele drużyn ma niestety nieaktualne np. Phoenix, Charlotte, Utah, Toronto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde wiecie moze jak sie te zagrywki ustawia w meczu???? bo przy prawej strzalce sa zawsze takie same,a gdzies czytalem ze tych zagrywek nie da sie zmienic i ie wiemczy to prawda?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się gra w My Player po wgraniu tych wszystkich łatek? Dobre macie statystyki? Ja mecz przed draftem przyzwoicie (20 pkt ,7asyst,2 zb), gram PG. Natomiast już w drużynie (Utah Jazz) idzie mi bardzo średnio. Czasem wręcz jakbym bił głową w mur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tryb Association, jak wejdę na strone 2k na swoje konto żeby sobie podejrzeć to i owo to w zakładce The Association wybieram drużynę i dalej nic nie widać ani w standings ani w stats tylko na samym dole w standings jest ok , wie ktoś o co biega? wcześniej było wszystko ok i mogłem sobie podejrzeć statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiecie może jak zrobić no look pass albo podanie za plecami? CPU czasem serwuje mi takie zagrania, a mi jeszcze takie nie wyszło?

I czy jest różnica jak podaję X niż wciskam R1 i potem kieruje podanie prawym analogiem?

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiecie może jak zrobić no look pass albo podanie za plecami? CPU czasem serwuje mi takie zagrania, a mi jeszcze takie nie wyszło?

I czy jest różnica jak podaję X niż wciskam R1 i potem kieruje podanie prawym analogiem?

Greetz,

Mike

dołączam się do pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pytania

co do podania X to nie ma roznicy bo analogiem tez musisz kierowac na boki podanie bo jak nie to prosto i pilka czesto w rekach rywala.

A co do no look pass musiszrobic obrot 360% czyli ruch do przodu trzymac L1 + prawym analogiem obkrecic w kolo i cisnac podanie tylko szybko.

w razie pytan pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do podania X to nie ma roznicy bo analogiem tez musisz kierowac na boki podanie bo jak nie to prosto i pilka czesto w rekach rywala.

A co do no look pass musiszrobic obrot 360% czyli ruch do przodu trzymac L1 + prawym analogiem obkrecic w kolo i cisnac podanie tylko szybko.

w razie pytan pisz.

na pewno prawym? nim sie rzuca przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz w ogole zglupialem:) czyli ruch do przodu trzymajac L1 potem obrot prawym analogiem 360 i potem X? CPU jak ma akcje 2 na 1 to zawsze robi jakies fajne podania. Jak ja mam akcje 2 na 1 to albo podaje w rece rywala albo podaje tak normalnie. A CPU zawsze zrobi jakies fajne podanie kozlem albo za plecami itp.

Jak mozecie to poprosze dokladna instrukcje takiego podania.

Greetz,

Mike

kurde wiecie moze jak sie te zagrywki ustawia w meczu???? bo przy prawej strzalce sa zawsze takie same,a gdzies czytalem ze tych zagrywek nie da sie zmienic i ie wiemczy to prawda?

dzieki

Zagrywki ustawiasz w menu w coaching i zakladka playbooks. Tam mozes ustawic dla kazdego zawodnika odpowiednia zagrywke. W meczu wciskasz L1 wybierasz z ikon nad zawodnikami ktora zagrywka ma byc grana i pojawia Ci sie menu zagrywek pod odpowiednimi przyciskami. To ostatnie menu zmieniasz R2 jak chcesz wiecej zagrywek dla wybranego zawodnika

Greetz,

Mike

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno prawym? nim sie rzuca przecież

tak gdy idziesz na kogos trzymaj L1 i obrot prawym analogiem o 360' i x to wszystko.

PS. jesli nie wiezysz przejdz do trybu nauki M. Jordan prowadzi jest w grze to nowosc i tam sie nauczysz.

zadnych przestawian :P

Edytowane przez kazi55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gdy idziesz na kogos trzymaj L1 i obrot prawym analogiem o 360' i x to wszystko.

PS. jesli nie wiezysz przejdz do trybu nauki M. Jordan prowadzi jest w grze to nowosc i tam sie nauczysz.

zadnych przestawian :P

Robię tak jak mówisz i wtedy wychodzi tzn. Jump pass

W momencie gdy robie obrót prawym analogiem to zawodnik wyskakuje do rzutu, jak szybko nacisnę X to wtedy jest właśnie Jump pass

Na zagranicznym forum znalazłem coś takiego:

"you cant icon pass a flashy pass the only time those animations happen (at random) is when your holding the sprint trigger down while pressing the pass button... also every player has a flashy pass tendency the higher that is the better chance you'll have at a flashy pass"

Czyli wychodzi na to, że to zdarza się "losowo" i trzeba trzymać sprint + podanie

Inny użytkownik napisał że da się to zrobić za pomocą Icon Pass ale wtedy w momencie podania musisz trzymać lewy analog w odwrotną stronę niż stoi obrońca podania.

Greetz,

Mike

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywki ustawiasz w menu w coaching i zakladka playbooks. Tam mozes ustawic dla kazdego zawodnika odpowiednia zagrywke. W meczu wciskasz L1 wybierasz z ikon nad zawodnikami ktora zagrywka ma byc grana i pojawia Ci sie menu zagrywek pod odpowiednimi przyciskami. To ostatnie menu zmieniasz R2 jak chcesz wiecej zagrywek dla wybranego zawodnika

Greetz,

Mike

dzięki wielkie,teraz można grać :)))) szukałem,szukałem i w końcu znalazłem odpowiedź

Dzięki Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam prześledzić poszczególne zagrywki dla poszczególnych graczy i dopasować odpowiednią zagrywkę do konkretnego zawodnika. Robisz to w zakładce coaching --> playbooks i potem bodajże zakładka assign players.

Zagrywki możesz też poćwiczyć w treningu.

Greetz,

Mike

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×