Skocz do zawartości
Emir

F1: Championship Edition

Rekomendowane odpowiedzi

jeździsz na kierownicy, czy padzie ? Jeśli na kierze to podziel się wrażeniami odnośnie promienia skrętu i FF

Jeżdżę na padzie, tak więc nie podzielę się wrażeniami z gry na kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeździsz na kierownicy, czy padzie ? Jeśli na kierze to podziel się wrażeniami odnośnie promienia skrętu i FF

nie ma obslugi FF ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FF. Jakiś czas temu był update. DFP tańczy aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam urzadzenia z FF wiec trudno powiedziec, ale wg tego newsa FF jesli jeszcze nie to napewno bedzie w F1CE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko i jest fajne. Zarówno wygląd jak i całość A wiadomo może coś o nowej wersji, z nowymi zasadami, kierowcami (Robert Kubica!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie od 1.20 obsluga FF wystepuje.

Odczucia ? Piorunujace, gram na G25. NIe wiem jak trzesie naprawde w Formule1, ale w tej grze tak trzesie ze az kciuki bola. Scigam sie notorycznie w GT5 P oraz czasem w Colina. Jednek w F1 najwieksze wstrzasy sa jak sie jedzie prosto... nie wiem jak jest w rzeczywistosci o to trzeba by spytac RK. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam juz DFP i moge potwierdzic: trzesie az milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy gracie z całym wspomaganiem tzn kontrola trakcji, stabilność, asystent jazdy itp

bo ja np bez tego gram i mam pytanie kiedy jest mniejsza kontrola trakcji gdy jest ustawiona na 3 czy na 1 bo jak na 2 to sie trudniej jeździ a jak mam na 1 albo 3 to jest tak samo a nawet na 1 robie cały czas rekordy okrążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie czy gracie z całym wspomaganiem tzn kontrola trakcji, stabilność, asystent jazdy itp

bo ja np bez tego gram i mam pytanie kiedy jest mniejsza kontrola trakcji gdy jest ustawiona na 3 czy na 1 bo jak na 2 to sie trudniej jeździ a jak mam na 1 albo 3 to jest tak samo a nawet na 1 robie cały czas rekordy okrążenia

1 - 25% - Najtrudniej sie na tym jezdzi, ale jezeli chcesz jezdzic na powaznie to tylko na tym.

2 - 45% - Mozna powiedziec ze to połowa TC

3 - 90% - Jezdzi sie łatwiej ale ciezko osiagac bardzo dobre czasy. Zalecana na deszcz.

Poza tym mozesz zmieniac te parametry. Dlatego najlepiej jest operowac liczbami, bo mozesz je sobie roznie podstawic. Podobnie jest z hamulcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w demko ;p 2 trasy wszyscy kierowcy ;p i powiem ze gierka jest cudna ;p czekam na jakas nowsza wersje z kubica itp i napewno kupuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt demko jest dobre, gameplay wyśmienity (wszystkie wspomagacze wyłączone ), ale w nowej części niech poprawią jeszcze grafikę i będę zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja gram w demko ;p 2 trasy wszyscy kierowcy ;p i powiem ze gierka jest cudna ;p czekam na jakas nowsza wersje z kubica itp i napewno kupuje!

To sie chyba nie doczekasz. Gdzies czytalem, ze Sony mialo licencje do 2006 roku.

Lykaj fulla, ustaw sobie tryb kariery jako Kubica i jazda

Pozdro

Yerzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To sie chyba nie doczekasz. Gdzies czytalem, ze Sony mialo licencje do 2006 roku.

Lykaj fulla, ustaw sobie tryb kariery jako Kubica i jazda

Pozdro

Yerzo

Jak nie Sony to ktos inny zrobi (oby nie EA). Oby jak najpredzej. Ja chce jezdzic oficjalnym Robertem !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh - Cwir.. no co ty - Robertem chcesz jezdzic? a myslalem ze wolisz dziewczyny (joke - hhaha). Przylaczam sie do Twojej petycji! Ja tez chce pojezdzic BMW 08 ;-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocby wypuscili patcha z ekipa '08 ;] tylko ze hajsu na tym nie zarobia wiec raczej watpliwe ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heheh - Cwir.. no co ty - Robertem chcesz jezdzic? a myslalem ze wolisz dziewczyny (joke - hhaha). Przylaczam sie do Twojej petycji! Ja tez chce pojezdzic BMW 08 ;-)

pozdrawiam

Jakby mi sie dal bryknac swoim bolidem to moge i Robertem pojezdzic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy szybciej jedzie się na kierownic czy padzie i bez stering asistanc można szybciej jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica może ci pomóc w płynniejszym skręcaniu i różnica w szybkości będzie znikoma.

Jak sam nazwa mówi steering assistance to pomoc w sterowaniu, z wyłączonym bedziesz mógł opóźniać hamowanie a co zatym idzie szybciej wchodzić w zakręty i z nich wychodzić ale bolid będzie się ciężej prowadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy szybciej jedzie się na kierownic czy padzie i bez stering asistanc można szybciej jechać

wszystko zależy od umiejętności. Na początku jazda z kierownicą może okazać się trochę trudniejsza, ale z biegiem czasu okazuje się o wiele skuteczniejszym rozwiązaniem, pod każdym względem przewyższającym pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony straciło licencję na F1, więc nie zobaczymy już bolidów w ich wykonaniu.

Być może również temu brak jakichkolwiek update'ów do tej gry.

Jednak licencję przejęło Codemasters i już od pewnego czasu śledzę ich oficjalne forum i co nie co już wiadomo.

Np. to że gra to będzie symulator, a nie arcade jak wersja 06. Panowie z CM jeszcze nie zaczęli chyba prac, z tego co mówili, ponieważ mało co wiadomo na temat sezonu 2009 (bolidy, zmiany w składach, itd.). Gra będzie działać na silniku EGO, poznanego już w GRID'ie. Jak na razie brak screen'ów oraz jakiś bardziej rozbudowanych informacji.

Wiadomo tylko jeszcze, że gra pojawi się mniej więcej na równo ze startem sezonu 2009.

Miejmy nadzieję, że będzie to najlepsza F1 jaka do tej pory się ukazała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że będzie to najlepsza F1 jaka do tej pory się ukazała.

Jak dla mnie sam fakt ze bedzie w niej Robert juz sprawia ze bedzie najlepsza F1 jaka sie do tej pory ukazala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy jest sens kupować jeszcze F1 CE.

Stare składy, fizyka jazdy z tego co wiem nie najlepsza, ale pewnie tak mówią Ci co grać nie potrafią.

No i jedna z pierwszych gier na PS3, przez co grafika też nie zachwyca, szczególnie pit-stopy z tego co widziałem.

Grę widziałem już za 90zł, to nie tak dużo, tylko czy jest sens? Czy nie lepiej może już tego GT5 Prologue?

Bo GRID'a powoli kończę, GTAIV póki co mi się znudziło, a jak na razie to tylko moje dwie gry, a chętnie coś bym dołączył do kolekcji Tylko co lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nowe F1 wychodzi dopiero w 2009 i to nie sadze zeby gdzies na poczatku bo Codemasters licencje w maju dopiero dostali.. F1 CE jest dobre, ciupalem w nia ostro, mozesz sobie zrobic kariere, wpisac Robert Kubica i dajesz za Schumacherem. Fizyka wcale nie jest do dupy, grafika tez na wypasie moim zdaniem. Jak zobaczylem ta gre w sklepie na 50'' plazmie to pojechalem do domu po kase i kupilem PS3

Ale Prologue tez jest w pyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..fajnie by było sprawdzić sobie jakoś obie te gry.

Szczerze powiem, że jak widziałem pierwszy raz F1 to również miałem już zamiar kupować konsolę z jej powodu.

Zaś GT5 Prologue, to tylko takie demko prawdziwego GT5, za które trzeba na dodatek zapłacić i to nie mało (dużo w sumie też nie).

Zastanawiam się nad F1, GT5 Prol., albo pre-paid do WoW'a (tak jestem fanem i graczem ). Nie są to duże pieniądze i mógłbym kupić od razu te trzy rzeczy naraz, no ale po co? Uznaję zasadę kupić jedną grę i przejść do końca

No ale nic...wracajmy do tematu o F1, bo trochę od niego odbiegliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie F1 jest gra w ktora mozna grac i grac. Kariere sie dluugo gra, pelny wyscig jak chcesz zrobic z treningami i quali to masz pare dobrych godzin z glowy. Online tez jest spoko..

Ja mysle tak: jesli jestes stricte fanem F1 i mozesz kupic ta gre wzglednie tanio to smialo. Jakby nie bylo jest w niej sklad z ostatniego roku kiedy Schumacher jezdzil.

A jesli generalnie jestes fanem wyscigow to moze jednak Prologue.. Co z tego ze to "niby" demo pelnej gry skoro jest bardziej rozbudowane niz niejedne pelne wyscigi. No i tez nie kosztuje wiele. No i na koncu mozesz kupic Ferrarke F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×