Skocz do zawartości
One Post Man

One Piece: Kaizoku Musou

Rekomendowane odpowiedzi

Jacys fani oprocz mnie tego wspanialego anime ? One Piece: Kaizoku Musou to bedzie pierwsza gra z tego uniwersum na PS3 i miejmy nadzieje ze nie zawiedzie, sa juz 2 pierwsze skany:

one_piece_m-1.jpg?b5e7d4

one_piece_m-2.jpg?b5e7d4

Na pierwszym z nich widac Kumę i bąbelki w tle, czyzby to oznaczalo ze dostaniemy gre fabularnie prowadzaca nas od poczatku az do wydarzen na sabaody archipelago ? Jesli tak, to ja zamawiam bez watpienia pre-order po pierwszym gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anime skonczylem na ucieczce z wiezienia i jakos nie moge sie zebrac (a raczej przypomniec ktory to odcinek byl :biggrin:) zeby dalej ogladac. Chetnie powitam gre na podstawie najlepszego anime ever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany tasiemiec :D od zagrania w pierwsze Naruto na ps3 oczekiwałem chwili kiedy OP zagości na naszej konsoli. Oby tylko wyszła im gra na wysokim poziomie bo z dotychczasowych gier na podstawie anime naprawdę podobał mi się jedynie Naruto + trochę mniej Naruto 2.

Wielką zaletą One Piece jest przeogromny świat ( mnóstwo frakcji, krain oraz chyba aż 6 wielkich sag na przestrzeni 512 odcinków ). Materiał do stworzenia gry jest tak duży, że trochę powątpiewam czy zrobią grę tak dobrą na jaką zasługuje te anime.

Anime skonczylem na ucieczce z wiezienia i jakos nie moge sie zebrac (a raczej przypomniec ktory to odcinek byl :biggrin:) zeby dalej ogladac. Chetnie powitam gre na podstawie najlepszego anime ever

Polecam Tobie przeczytać Mangę od rozdziału kiedy Luffy uciekł z więzienia aż do zakończenia wojny. Później możesz wrócić do anime :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL No to odkładasz jedne z najlepszych momentów sagi jakie powstały :)

Fak żeby to szybko zrobili po angielsku tak jak NUNS i nie spartaczyli. No i co to będzie liczę na bijatykę w stylu nuns lub styl DMC. Mam nadzieję, że nie zrobią z tego dynasty warriors.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do Naruto w OP mieliśmy dużo wyrzynania zwykłych szaraków :P Po zdjęciach widać, że w jakiejś części będzie podobnie jak DW ( i np. w grze Bleach ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL No to odkładasz jedne z najlepszych momentów sagi jakie powstały :)

Powiedzcie mi ktory to odcinek a zaczne znow ogladac (jak skoncze Hellsinga) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ktory to odcinek a zaczne znow ogladac (jak skoncze Hellsinga) :biggrin:

Zacznij od 459 początek masakiery.

Dobra koniec off topa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie powitam gre na podstawie najlepszego anime ever

Nie mam nic do gry na podstawie OP, ani innej animki, ale trochę przesadziłeś z tym "najlepszym anime ever". :P

EDIT: Ale w awatarze masz podobiznę Alucarda, a nie Luffiego. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do gry na podstawie OP, ani innej animki, ale trochę przesadziłeś z tym "najlepszym anime ever". :P

Dla mnie jest najlepsze i raczej nic tego nie zmieni w najblizszym czasie. Czekam na jakies info odnosnie tej gry

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania, you know :thumbsup:

Tasiemiec z definicji nie może być najlepszym anime ever :P Nie powiesz, że np. Cowboy Bebop jest gorszy ;o

Aby nie zbaczać z głównego tematu - z tego co dowiedziałem się sufix

Musou

Oznacza to, że gra będzie jak Dynasty Warrior.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do gry na podstawie OP, ani innej animki, ale trochę przesadziłeś z tym "najlepszym anime ever". :P

Nie przesadzil.

Tasiemiec z definicji nie może być najlepszym anime ever :P Nie powiesz, że np. Cowboy Bebop jest gorszy ;o.

Nie jest, ale z CB bawilem sie przednio tylko przez 26 odcinkow, z OP bawie sie przednio od kilku lat z kazdym nowym odcinkiem ktory nie jest fillerem. OP dla mnie to numer 1 bezkonkurencyjny w anime jakie ogladalem (wyprzedzilo nawet hellsinga :D), lepszej serii nikt nie wyprodukowal jeszcze i watpie ze wkrotce ma to sie zmienic. Wiekszosc tasiemcow jak Naruto i w szczegolnosci Bleach juz mnie na smierc zanudzily a tutaj ciagle jest moc i ciekawosc ktora utrzymuje sie na tym samym poziomie od pierwszego odcinka, ba, jestem nawet sklonny stwierdzic ze ciekawosc sie nasila wraz z rozwojem wydarzen.

Nie mozna skreslac anime tylko dlatego ze nie konczy sie dramatycznie kazdy odcinek i nie ma w nim ukrytego moralu. Bo z tego co zauwazylem wiekszosc tylko takie uwaza za "dziela sztuki" - co jest imo smieszne, ale to nie temat na te dywagacje.

PS. A teraz wybaczcie, nowy odcinek OP juz w sieci :sweat:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anime to nie tylko tasiemce. Stwierdzenie, że jest "najlepszym anime ever" jest bardzo naiwne i na wyrost, do tego błędne. Możecie uwielbiać OP jako najlepszy waszym zdaniem serial animowany, ale tylko i wyłącznie waszym zdaniem. ;)

Wracając do tematu (w pewnym sensie), Japończycy mogliby wypuszczać na nasz rynek więcej gier bazujących na animkach, wszak te technicznie są zazwyczaj na bardzo wysokim poziomie, a fani serii, czy samych m&a łyknęli by je z chęcią. Byłyby też przeciwwagą dla "naszych" gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anime to nie tylko tasiemce. Stwierdzenie, że jest "najlepszym anime ever" jest bardzo naiwne i na wyrost, do tego błędne. Możecie uwielbiać OP jako najlepszy waszym zdaniem serial animowany, ale tylko i wyłącznie waszym zdaniem. ;)

No nie, bo ja przeciez pisalem w imieniu wszystkich ludzi na swiecie ...

Kopacz ogarnij sie, przeciez to chyba wiadomo ze jak cos sie pisze w temacie tak obszernym, to jest to czysto subiektywne i zakonczenie "IMO" lub "moim zdaniem" jest totalnie zbedne. Co nie zmienia faktu ze i tak padlo:

Dla mnie jest najlepsze

Co do wydawania gierek na podst mangi/anime, nietrafiony pomysl, bo szybko bylby zalew kaszany (jak ze wszystkim co sie robi na sile i dla kasy). Nie wyobrazam sobie zrobic anime np na podstawie popularnego Cowboya Bebopa czy Hellsinga chocby, za malo materialu i ogromne ograniczenia wzgledem gameplayu (zrobic wypasiona postac Alucarda ze wszystkimi powerami ? Impossible :D). Zgodze sie tylko z tym ze japonczycy nie wykorzystuja tego atutu jakim sa ich anime w przemysle gier, gdzie pelno fanow poza granicami KKW jest, to wszystko u nas (i tu mam na mysli caly swiat procz japonii :D) jest za malo reklamowane, np swietnie zapowiadajacy sie Rycerze Zodiaku, o grze ani widu ani slychu, gdyby nie "hot njusy" na ps3site gdzie pisze sie o wszystkim, nawet bym o tej grze nie wiedzial.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje ogólną o Anime kontynuujcie w tym temacie.

Ten topic jest o grze One Piece: Kaizoku Musou

Tutaj jeszcze jeden skan:

onepieceps3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje największe marzenie się spełniło! Gra na podstawie najlepszego anime evar! (tutaj mógłbym długo dyskutować dlaczego akurat OP, i tak wiem, że jest wiele fantastycznych serii, ba arcydzieł, ale Luffy i jego przygody biją wszystko. Respekt dla pana Ody za mangę i dla Toei Animation - Bogu dzięki, że nie Pierrot - za utrzymanie świetnej kondycji anime przez tyle lat!). Co do samej gry póki co mało wiadomo, ale ja biorę w ciemno (grałem na DSie we wszystkie marne bijatyki i dzięki postacią z OP było całkiem nieźle, więc na PS3 gorzej być nie może). Liczę tylko na oryginalne głosy seiyuu i ścieżkę dźwiękową.

Tutaj trailer w dość partyzanckich warunkach, ale dla mnie wygląda świetnie (coś jak te gry z WII na podstawie OP - muszę kiedyś zagrać).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może być ciekawa, ale jeśli upchną całą fabułę to może się z tego zrobić nijaka papka... Z mangą jestem na bierząco i jest to jedna z moich ulubionych pozycji, więc poczekam i zobaczę jak im to wyjdzie. Oby lepiej niż gra na podstawie Bleacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podlinkuję trailer, pojawił się na głównej stronie, ale jeżeli ktoś nie odwiedza to proszę:

http://www.youtube.com/watch?v=ZuHZblUr664&feature=player_embedded

Dużo lepsza jakość, ogólnie wygląda super, ale dziwi mnie trochę styl graficzny. Czytałem jakiś mini wywiad z twórcą i mówił, że specjalnie zastosowali taką specyficzną grafikę, żeby fani nie byli znudzeni kopią "kreski" z mangi/anime. Wydaję mi się, że to gadanie typu "nie chciało nam się, macie takie coś, ale też jest fajne".

Póki co należy czekać na więcej informacji, mnie mają za samego OP'a, czy spartaczą grę czy też nie ;P

BTW co do grafiki, taka dość gum-gumowa :D

Edytowane przez nakatsuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada fajnie, aczkolwiek przejadla mi sie juz troche taka grafa przy adaptacjach anime... czemu wszyscy trzymaja sie tego samego stylu (badz bardzo podobnego :( )..

Giera zapowiada sie przednio, lubie takie mashery (dynasty warriors, ostatnie gundamy :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Powyższy filmik przekazuje nam bardzo ważną wiadomość - w grze będzie Fishman Island Arc :D Cały czas byłem przekonany, że będzie jedna gra z fabułą od początku aż do przerwy i kiedyś druga z resztą fabuły, a tu taka niespodzianka.

Taka ciekawostka -sprzedaż mangi od 20 listopada 2010 do 20 listopada 2011:
*1, 37,996,373 One Piece
*2, *6,874,840 Naruto
*3, *5,223,712 Ao no Exorcist
*4, *4,701,596 Fairy Tail
*5, *4,665,634 Toriko
*6, *4,415,491 Gintama
*7, *4,399,938 Bakuman
*8, *4,187,258 Bleach

Król jest tylko jeden :P Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co obecnie pokazali wygląda lepiej niż się spodziewałem. Osobiście miałem tą przyjemność pograć w One Piece na Wii (1 część, 2 właśnie ogrywam) i bardzo mi się podoba, ale nawet nie ma podejścia do tego co zaprezentowali panowie na PS3. Szykuje się po prostu najlepsza gra na podstawie mangi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już pewniak, na świetną grę bo pójdą od samego początku historii one piece. Przeżyć to jeszcze raz w grze. Jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była japońska premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu w grze nie będzie Skypiea arc oraz Thriller Bark arc -.- Skypiea była chyba jedną z najciekawszych części One Piece. W grze będzie ukazany kawałek historii, która odbyła się już po przerwie, a nie dodali tak ważnych elementów. Nawet nie będzie historii Brooka.

Lista trofeów:

http://www.saiyanisland.com/2012/02/one-piece-pirate-warriors-trophy-list-revealed/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była japońska premiera.

Gra zmasakrowała sprzedażą w Japonii. W 1 tydzień poszło ponad 650 000 sztuk! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×