Skocz do zawartości
One Post Man

One Piece: Kaizoku Musou

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ma bardzo słabe recenzje. Średnia na amazon.jp to 2.5 / 5.

Przetłumaczona strona amazon.jp

2 Najwyżej oceniane recenzje wystawiły 1/5. Głównym zarzutem jest wydanie nieskończonej gry ( brakuje wiele elementów fabuły ) oraz za duża ilość DLC.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiam czy nie kupić ale nie jako fan anime (nie oglądałem) ale jako maniak serii tpu kessen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pisalem ten temat bylem niemalze pewien ze kupie, jednak chyba sie wstrzymam dopoki nie dowiem sie czegos wiecej o tych "lukach" fabularnych. O sam gameplay sie nie martwie, lubie tego typu mechanike rozgrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki fabularne mają być z powodu DLC...każde DLC ma niby kosztować 10zł i ma ono uzupełniać fabułę,dodawać nowe stroje i może czasami nowe postacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na PSS i jestem bardzo zadowolony, że w końcu mogę pograć w grę na podstawie One Piece. Póki co wstępne wrażenia są bardzo pozytywne, ale na ogólne podsumowanie za wcześnie. Jestem już po Water 7 arc więc pewnie większa połowa gry za mną (zależy ile jeszcze arców zostanie uciętych - póki co brak Skypiea/Jaya i historii Usoppa za co ogromny minus).

Na pewno mogę polecić wszystkim fanom OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie fanom?? Nie znam oryginału jeno lubię takie masowe action rpgo slashery... Jak sam gameplay i czy osoba nie zaznajomiona z anime (nie oglądam żadnego tego typu filmu/ seriali) da radę zrozumieć fabułę gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście lubisz takie masowe slashery to możliwe, że ci się spodoba (coś podobnego do tych wszystkich Warriors Orochi tylko w konwencji anime i dużo dużo szybsze). Jeżeli chodzi o fabułę to przed każdą misją jest wyjaśnienie (są też filmiki), chociaż ciężko mi ocenić czy gra robi to dobrze, bo ja znam fabułę od podszewki (filmiki na pewno są fajne i zgodne z prawdą).

Elementów rpg jest mało, automatycznie levelujesz no i możesz dobierać coiny, które dodają życie itp.

Sama gra jest podzielona na misje action (proste zagadki, dużo chodzenia i szukania drogi końcowej), musou (czysta piękna walka) i boss (walki z bossami).

Mnie najbardziej jara samo nawalanie, jest sporo wrogów, sporo combosów (z czasem dochodzą nowe) i epickie scenki QTE (głównie z bossami). W grze niestety brakuje oryginalnej ścieżki dźwiękowej, ale za to wszystkie głosy postaci są z anime, dla mnie ogromny plus.

Jeżeli lubisz pograć z kimś na konsoli to możesz wybrać misje z "another log" - tutaj pograłem chwilę z kuzynem i w zasadzie czysta esencja walki bez zbędnego myślenia (przejmujesz terytorium wroga, a na koniec walka z bossem).

Jest też opcja gry w multi, ale jeszcze nie testowałem. Są też wyzwania, ale póki co mam zablokowane.

Ja ogólnie jestem podjarany i to mocno, ale trzeba zrozumieć, że jestem maniakiem OPa ;)

Edytowane przez nakatsuki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wyglada, ale rozgrywka wydaje sie do bolu monotonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super gierka,już nie mogę się doczekać 2 części :D

Tylko 5 trofków brakuje mi do platyny :banana:

17S8117dd.pngYou chose this Path Of Death yourself

Successfully performed an event attack on Aokiji.

To trofeum nie chce mi wpaść,ktoś ma sposób na nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety te ataki QTE są losowe...raz postać ich używa a raz nie...trzeba walczyc z nimi aż je wykonają...mnie np: w ogóle się nie trafiają te QTE :(

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dopiero skonczylem 1sza czesc, na druga chwilowo sie nie napalam, poczekam az bedzie jakas wyprzedaz i zloze sie z kumplem. Liczylem w 1nce na wiecej cutscenek (ktore sa wykonane fenomenalnie ale i w maaalutkiej ilosci) a nie czytanych dialogow, co mnie zawiodlo, moze chociaz w 2jce to poprawia jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai dodaj mnie do znajomych xD i mam do was prośbę ( Jacotnik i Bansai ) zagracie po jednym meczu ze mną i Ex'em ?

Wtedy dostaniemy wasze monety i uda nam się platyne wbić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy coś w tym jest,ale każdego dnia dostaje po jednej nowej monecie

Gram ok 30 meczy dziennie i wpada mi tylko 1 nowa moneta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest jakieś ustawienie ekpiy które daje że rare coins wypadają cześciej...no i z beat'a podobno jest duża szansa na dostanie ich...ale wtedy trzeba juz nabic z 750...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×