Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle: gra w świecie zręcznościówek rządzi! o najlepsze samochody w jakie grałem! Szkoda tylko, że nie ma w niej prawdziwych aut, ale jakoś to zniosę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytania. Myślę nad kupnem gry, ale słyszałem narzekania na miasto - utrudniające nawigację i wyścigi. Jak to jest podczas nich ? Są bariery jak w NFSie czy tylko dostaje się wskazówki - "skręć w prawo" itp. Jak to jest z resetowaniem wyścigów ? Trzeba jechać ponownie do miejsca, gdzie wyścig się rozpoczyna ? Wyścigi są długie, czy raczej krótkie ? Głównie mi chodzi o to, czy zdarzają się sytuację, że aby powtórzyć wyścig należy jechać przez całe miasto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam takie pytania. Myślę nad kupnem gry, ale słyszałem narzekania na miasto - utrudniające nawigację i wyścigi. Jak to jest podczas nich ? Są bariery jak w NFSie czy tylko dostaje się wskazówki - "skręć w prawo" itp. Jak to jest z resetowaniem wyścigów ? Trzeba jechać ponownie do miejsca, gdzie wyścig się rozpoczyna ? Wyścigi są długie, czy raczej krótkie ? Głównie mi chodzi o to, czy zdarzają się sytuację, że aby powtórzyć wyścig należy jechać przez całe miasto ?

Bierz grę w ciemno, na pewno będziesz miał sporo zabawy :-)

Nie ma barier, miasto jest otwarte, możesz jeździć jak Ci się podoba, masa różnych skrótów, tunelików itd.

Nawigacja to przy np. wyścigu sugeruje Ci trasę, zbliżasz się do skrzyżowania to słyszysz sygnał migacza i na górze miga ci tablica po lewej lub prawej stronie z nazwa ulicy. W 90% nawigacja sie sprawdza, ot czasem wybiera nie najlepsza trasę, znaczy można krótsza drogą pojechać..

Eventy czyli wyścigi, stunty, marked man'y mają punkty (skrzyżowania) startowe. I to są miejsca startu. Ale to jakoś nie jest problemem, "bierzesz" zadania obok siebie, zresztą podróżując sporo, odkrywasz nowe eventy sobie, "zbierasz" jumpy/bramki/bilboardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytania. Myślę nad kupnem gry, ale słyszałem narzekania na miasto - utrudniające nawigację i wyścigi. Jak to jest podczas nich ? Są bariery jak w NFSie czy tylko dostaje się wskazówki - "skręć w prawo" itp. Jak to jest z resetowaniem wyścigów ? Trzeba jechać ponownie do miejsca, gdzie wyścig się rozpoczyna ? Wyścigi są długie, czy raczej krótkie ? Głównie mi chodzi o to, czy zdarzają się sytuację, że aby powtórzyć wyścig należy jechać przez całe miasto ?

Trolinka napisał prawie wszystko.

Co do resetów:

Nie możesz resetować wyścigu. Możesz przerwać event zatrzymując się, lub po prostu przegrywając. Po tym by znów spróbować event musisz się wrócić na jego miejsce.

Wyścigi:

Bywają różne, jedne są z jednej przecznicy na metę znajdującą się parę przecznic dalej, inne z jednego końca mapy na drugi. W online hoster decyduje o długości wyścigu.

Grę polecam. Jeśli przejdziesz single, co trochę powinno zająć, możesz zająć się online z przyjaciółmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra miażdży każde inne wyścigi (jak każdy Burnout zresztą )

Totalna miazga. Jak ktoś chce kupić Burnouta, to niech bierze w ciemno, na 100% się nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od piątku i jest poprostu ZAJEBISTA!!!!!! Demo było świetne ale full wersja mnie rozwaliła Kupuj w ciemno!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystko co powyżej.

Kupuj grę w ciemno, najlepsza gra samochodowa w jaką kiedykolwiek grałem.

Wg mnie jedna z lepszych pozycji na PS3 !!!

Wyścigi po necie bardzo emocjonujące i niebezpieczne Ja połamałem swojego pada :/

Gra po sieci? REWELACJA !!!

Miasto wygląda super i bardzo realistycznie i ze względów humanitarnych, etycznych (?) brakuje w nim ludzi.

Rzezi nie zrobisz.

PS

Mała podpowiedź aby mniej jeździć po nieudanym wyścigu:

W trybie single player gdy będziesz uczestniczył w długim wyścigu, wystarczy że przed startem wjedziesz do najbliższego Junkyard (złomowiska-garażu) znajdującego się najbliżej startu wyścigu. Wybierz auto i zrób SAVE.

Teraz jak przegrasz wyścig lub jak kiepsko Ci pójdzie wystarczy wgrać zapis i spróbować ponownie...

Rzadko korzystałem z takiego rozwiązania bo na mieście Paradise jest sporo do zrobienia, znalezienia i zaliczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy teledysk Wyclef Jean "Fast Car". W rolach głównych PS3, PSP i Burnout Paradise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teledysk jest w HD na pss...chyba US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mentalna rzeźnia jaką zapodało EA moim zmysłom sprawila, że kwiczałem z rozkoszy zaliczając kolejne wyzwania, wyścigi itp. Po wyświetleniu końcowych napisów postanowiłem grać dalej, zdobyc "elite prawko" i ukończyć grę w 100%...Polecam wszystkim zwłaszcza tym którzy nie przepadają za t.zw. wyścigami - do niedawna sam się do nich zaliczałem ))

Jedna sprawa: skąd wziąć ten kod sponsorski który odblokowuje parę dodatkowych bajerkow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, pożyczyłem wczoraj od kumpla i jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że zawiodłem się na tej grze.

Ściągnąłem demo, gdyż wiele osób mnie namawiało, że podobno jest takie super świetne. Jak dla mnie okazało się nieco ponad średnie, bo mnie osobiście nie rajcuje rozwalanie samochodu. Owszem, sprawia to frajdę, a ponadto zderzenia są wykonane rewelacyjnie, ale ogólnie nie zachwyciło mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem szczerze, że zawiodłem się na tej grze.

Ściągnąłem demo, gdyż wiele osób mnie namawiało, że podobno jest takie super świetne. Jak dla mnie okazało się nieco ponad średnie, bo mnie osobiście nie rajcuje rozwalanie samochodu. Owszem, sprawia to frajdę, a ponadto zderzenia są wykonane rewelacyjnie, ale ogólnie nie zachwyciło mnie

pierwsze wrażenie jest takie, ale im dłużej gram tym więcej gra sprawia frajdy. W szczególności Road Rage wymiata. Gdyby tylko zlikwidowali to jeżdżenie po mieście na rzecz normalnych wyścigów wybieranych z menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pierwsze bylo takie ze zamknalem sie w pokoju i przez 4 godz katowalem burnout'a. Polecam w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to i jakoś mnie nie przekonało. już mi nie sprawia frajdy rozwalanie fury, nieważne jak ładnie by to nie wyglądało. kiedyś burnout mnie powalał (jak jeszcze grałem na xboxie) ale teraz czas chyba przesiąść sie z arcade'owek na symulatory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że nawet najlepsza zdaniem ogółu giera nie każdemu przypasi - tym nieprzekonanym sugeruję aby podejść bez uprzedzeń - owszem w grze jest masa miazgi ale w tej grze nie chodzi moim zdaniem tylko o to by rozwalać fury - w takim przypadku kazdemu by się znudzilo po paru godzinach. Esencją jest multi i wyscigi oraz pobijanie wyników innych graczy: zarówno jeśli chodzi o rozwalkę, czasówki czy ewolucje . Mnie ta gra urzekla po prostu swoim pięknem. Pęka mi w sumie już 80h czesania i wciąż nie mam dosyć - znalazłem już wszystko i giera ukończona na 100% ale śrubowanie wyników i multi wciąz cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes!!!!! Na to czekałem!!!! 3 tryby dołączają do zabawy online!!! Road Rage, Stunt Run oraz Murked Man. I love Criterion!!!!

Szczegóły:

http://www.criteriongames.com/article.php?artID=114

Cytat ze strony

Over the next 12 months, we're going to transform the Burnout Paradise you know and love into the Burnout Paradise you only ever dreamed of!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem na XBOXA i mam nadal ;p a dzis zamowilem na PS3 i czekam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nie spodobala.Burnout Revenge na ps2 jest dla mnie lepszy.Moze sie jeszcze przekonam do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×