Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

O_o lol Niedługo dodadzą opcję chodzenia po mieście i nie trzeba będzie kupować jakiegoś GTA, w ogóle nic nie trzeba będzie kupować Burnout będzie miał wszystko

To na serio z tym samolotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, serio

Nie wiadomo tylko czy pokaże się to w tym roku czy nie

Ktoś chętny na Air Race?

A jeśli chodzi o wcześniejsze pytania odnośnie motocyklisty a konkretnie co z nim w trakcie stłuczki. Na filmie widać, że w trakcie kraksy motocyklista znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez newsa od criteriona to dzień stracony.

• Custom Soundtrack support on PS3

Ależ miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Burnouta w planach ale po obejrzeniu gameplay sie rozmyśliłem. Jakoś mnie do gierki nie ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem Burnouta w planach ale po obejrzeniu gameplay sie rozmyśliłem. Jakoś mnie do gierki nie ciągnie.

kup to po kilku wyścigach się do gry przekonasz - ja też byłem na początku sceptyczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co widzicie w BP gralem w ta gre 15 minut i juz mi sie odechcialo , nuda nuda nuda i jeszcze raz nuda , poza rozwalaniem aut i ostrym smianiu sie po pijaku z kumplami nie widze w niej nci fajnego.Dobrze ze nie kupielm BP bo bym sie mocno rozczarowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że zbyt ciężko Cię zadowolić jakimikolwiek wyścigami. Chyba pozostaje Ci zakup prawdziwego samochodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co widzicie w BP gralem w ta gre 15 minut i juz mi sie odechcialo , nuda nuda nuda i jeszcze raz nuda , poza rozwalaniem aut i ostrym smianiu sie po pijaku z kumplami nie widze w niej nci fajnego.Dobrze ze nie kupielm BP bo bym sie mocno rozczarowal.

To mniej pij...

A gre kiedys kupie jak bede miec kase xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak kupie burnouta wczoraj katowałem demko i całkiem przyjemnie się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie zawiedziony tą informacją. To była ostatnia seria po której bym się tego spodziewał. Zaczynam wątpić w sens posiadania konsoli (spokojnie. Nie myśle o sprzedaży)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką maszynę trzeba będzie mieć... Skoro GRID ma wymagania większe niż Crysis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiopuchatek jedyne wyscigi ktore naprawde mi sie podobaja na PS3 to GT5p , Dirt oraz F1 . Reszta jakos mi nie przypadla do gustu GT5 rzadzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Burnout który zawsze mi się z konsolami kojarzył wychodzi na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja kupuje konsole dlatego, że na PC nie ma wielu ciekawych, konsolowych gier (np. BP), a tu nagle będzie na PC...zaczynam się powoli poważnie zastanawiac, czy mam wydać te 1500zł...

Bo przecież i nawet gry na PC są tańsze...

No ale to nei zmienia faktu, że w taką grę jak BP fajniej pograć na dużym TV i z padem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz padow w sklepach, a w kartach grafiocznych nie masz wyjscia hdmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby masz i pady i wyjscia hdmi tyle tylko ze zaden pad oprocz oryginalnego Sony lub Microsoft nie przypadl mi do gustu, a chodzenie po domu z puszka zwana PC zeby podlaczyc ja pod LCD?? nieeeee dziekuje. Pozatym zeby pograc na PC w nowe gierki trzeba wylozyc znacznie wiecej niz 1500 pln. A i przy kolejnych gierkach za jakies kilka mesiecy mozemy liczyc na kolejne wydatki w postaci wymiany karty graficznej, dolozenia RAM-u itp itd...Nie dziekuje...gralem na PC ladnych pare lat (chyba od North&South i Secret Of Monkey Island sie zaczelo ) a od niedawna posiadam konsole i w zyciu juz nie zamienie przyjemnosci z grania na 42" FullHD bez martwienia sie o detale itp pierdoly

The End

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby masz i pady i wyjscia hdmi tyle tylko ze zaden pad oprocz oryginalnego Sony lub Microsoft nie przypadl mi do gustu, a chodzenie po domu z puszka zwana PC zeby podlaczyc ja pod LCD?? nieeeee dziekuje. Pozatym zeby pograc na PC w nowe gierki trzeba wylozyc znacznie wiecej niz 1500 pln. A i przy kolejnych gierkach za jakies kilka mesiecy mozemy liczyc na kolejne wydatki w postaci wymiany karty graficznej, dolozenia RAM-u itp itd...Nie dziekuje...gralem na PC ladnych pare lat (chyba od North&South i Secret Of Monkey Island sie zaczelo ) a od niedawna posiadam konsole i w zyciu juz nie zamienie przyjemnosci z grania na 42" FullHD bez martwienia sie o detale itp pierdoly

dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(chyba od North&South i Secret Of Monkey Island sie zaczelo ) a od niedawna posiadam konsole i w zyciu juz nie zamienie przyjemnosci z grania na 42" FullHD bez martwienia sie o detale itp pierdoly

Niestety bezstresowe granie na konsolach skonczylo sie razem z poprzednia generacja konsol. Teraz idzie osiwiec niestety. Patche, problemy z onlinem, niedzialajace pady, niby mowia ze to ta moda na "emo" powoduje wzrost liczby samobojstw, ale ciekawe czy sprawdzili czy te wszstkie ofiary nie maja cechy wspolnej pod postacia ps3 w pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety bezstresowe granie na konsolach skonczylo sie razem z poprzednia generacja konsol. Teraz idzie osiwiec niestety. Patche, problemy z onlinem, niedzialajace pady, niby mowia ze to ta moda na "emo" powoduje wzrost liczby samobojstw, ale ciekawe czy sprawdzili czy te wszstkie ofiary nie maja cechy wspolnej pod postacia ps3 w pokoju

A na PC nie ma wieszajacych sie padow, problemow z online i patchow? Na konsolach przynajmniej patch sie sam sciagnie i zainstaluje - nie to co na PC

Co do BP na PC - who cares? W ciagu czasu jaki dzieli konwersje z konsol na pc mozna spokojnie dana gre przejsc i znudzic sie nia pare razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to ze glowna zaleta grania na konsolach wlasnie umarla. Sensem hardcorowego grania konsolowego bylo wsadzenie plyty do napedu, odpalenie i cieszenie sie super miodnoscia przez cale noce na zabojczo pieknej grafice. Teraz wiekszosc gier jakie wychodza nie nadaje sie do zjedzenia bez popitki, bug na bugu bugiem pogania, a chodzi to wszystko jakby chcialo a nie moglo. Porzadnie zrobione gry na ps3 mozna na palcach u rak policzyc. Nawet tak doskonala seria jak PES zostala spartolona totalnie przez konami, ktore zaczyna leciec w masowke, zamiast trzymac poziom.

Dzis jadac autkiem w radiu puscili Cardigans - My favourite game, az sie lezka zakrecila na wspomnienia o starym GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie umarlo. Granie na konsolach jest nadal znacznie przyjemniejsze i mniej stresujace niz na PC. Dostajemy taraz gry szybciej kosztem dokladnego przetestowania ale to naprawiaja patche - wystarczy sie powstrzymac od kupna w dzien premiery jakis miesiac az pojawi sie patch i wtedy kupic gre. Owszem sa gry ktorym nawet patchowanie nie pomaga ale one i tak by wyszly z bugami. Nie zapominajmy tez ze patche maja swoje zalety szczegolnie w erze kiedy kazda gra musi miec jakis multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w przesadę... jakie szybciej...

Nie mów mi, że tworząc grę przez rok czy dwa nie ma czasu na porządne testy. W takiej sytuacji miesiąc czy dwa nie robią różnicy. A na przykładzie GTA IV widać, że wystarczyły dwa dni testów plus około tydzień na zrobienie łatki i problemy znikły...

A jak dla mnie multi może nie istnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko w przypadku testów GTA IV i tak nie mieli możliwości sprawdzenia online przy takim obciążeniu...więc takie rzeczy się po prostu zdarzają... i raczej dziękujcie, że w tych czasach jest mozliwość ściągania patchy, bo byście do końca gry grali z błędami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bledami i z samym soba ja dopiero zaczalem swoja przygode z konsolami. Glownym czynnikiem ktory powstrzymywal mnie przed jej kupnem byl wlasnie brak trybu online. Gdy pojawil sie XBOX i zaczal sie budowac Live zaczalem miec nadzieje ze to sie zmieni. I tak sie stalo z nastepna generacja konsol. Dzis w domu mam PS3, kumpel z ktorym mieszkam posiada XBOX 360 Elite. Tryb multi w grach w dzisiejszych czasach to obowiazek. Znacznie wydluza czas zabawy z gra ktora go posiada. Zreszta co tu duzo mowic. Wystarczy zarwac nocke w multi COD4 np zeby wiedziec o co chodzi A gdzie w tym wszystkim miejsce dla PC?? Wlasnie pisze tego posta z mojego laptopa i to oprocz poczty i www jest juz jego jedyne zastosowanie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×