Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

A jednoczesnie multi zabija singla. Gdzie sa te gry w ktore gralo sie godzinami zeby je przejsc. Teraz siadziesz z piwem i czipsami, piardniesz raz i przeszedles gre :/ ale co z tego, masz multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko w przypadku testów GTA IV i tak nie mieli możliwości sprawdzenia online przy takim obciążeniu...więc takie rzeczy się po prostu zdarzają... i raczej dziękujcie, że w tych czasach jest mozliwość ściągania patchy, bo byście do końca gry grali z błędami...

Betatesty MGO. Pisać coś więcej?

Takie rzeczy nie mają prawa się zdarzać

Aale odszedłem od tematu

Wygląda jakby wymagania były przeciętne, bo zwykle wypasione gry nie chodzą na laptopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak maniacy buduja piecyki potforki, tak i producenci wypuszczaja mega-laptopy. Jednak i tak nigdy nie oaiagnie sie tego co mozna uzyskac na pelnoprawnej blaszanej puszce stojacej pod biurkiem. Mimo wszystko ta gra chodzi az podejrzanie plynnie jak na taka produkcje. Jednak tworcy widze znowu jada po bandzie i na ekranie powitalnym mamy "Press START". Ja nie mam na klawiaturze nigdzie start, a wy? Nie gralem w full Burnouta wiec nei wiem czy jest tam jakis kursor. Ale gdyby nie to, ze widac kursor na ekranie laptopa (co prawda kolo ani razu nim nie ruszyl) to niuchalbym tu jakis maly szwindelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam na klawiaturze nigdzie start, a wy?

Może w pudełku z grą będzie ten przycisk Chyba że trzeba będzie wklepać po kolei 'S' 'T' 'A' 'R' 'T'

A co do laptopów Właśnie mi się nie podobało, że to tak płynniutko chodzi. Dlatego obstawiałem, że kiepskie wymagania ma. Bo karty graficzne w laptopach nie mają zbyt dużej wydajności.

Ale bardziej mi się wydaje, że jak to przy grach na PC bywa, grę kupimy za jedyne 79.99 a kompa do niej za jedyne 3499.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w pudełku z grą będzie ten przycisk Chyba że trzeba będzie wklepać po kolei 'S' 'T' 'A' 'R' 'T'

A co do laptopów Właśnie mi się nie podobało, że to tak płynniutko chodzi. Dlatego obstawiałem, że kiepskie wymagania ma. Bo karty graficzne w laptopach nie mają zbyt dużej wydajności.

Ale bardziej mi się wydaje, że jak to przy grach na PC bywa, grę kupimy za jedyne 79.99 a kompa do niej za jedyne 3499.99

Może za góra 2000zł. Ale fanboye zawsze wszystko przekształcą żeby wyszło na korzyść PS3. Nawet Crysis nie wymaga kompa za 3500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mojej gforce 8600 gts 2 gb na wyzej srednie wymagania napewno wystarczy xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość w opcjach, aby w czasie wyścigu pojawiły się bariery, tak żeby była z góry wytoczona trasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma.

a wielka szkoda, że nie ma, bo przez brak tej opcji jedyną trudnością jest to, aby szybko skręcać jak pojawia się informacja o tym. A nazwy ulic nie zawsze w dobrym czasie wyskakują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest denerwujące, jadę jadę prosto, przejeżdżam koło ulicy i gdy ją minąłem to dopiero w tedy włączył się migacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Burnouta są bardzo wrażliwi na prośby graczy, więc może w przyszłości doczekamy się takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej opcji na 100% nie będzie bo te wyścigi mają to do siebie, że jedzie się po dowolnej trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerskie pytanie: jak dodac swoje foto do prawka ?

Kupilem kamerke i chyba jest taka mozliwosc ale po krotkich ogledzinach nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podłączasz kamerkę i po wygranym wyścigu klikasz X i w oczy świeci Ci "flash" i bum! Już...

Bez wygranej nie wiem, nie sprawdzę teraz bo jestem po za domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie wspominana wcześniej spersonalizowana mapa

Na razie tylko muszę obczaić skąd wytrzasnąć plik EXPORT w save Być może, że nie mam ostatniej aktualizacji

Sprawdzone, działa Trzeba tylko zapisać grę z poziomu under the hood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo ci zostało? Buuuu...

Moja mapka:

mapxh1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie teraz.

Teraz będą dodatkowe samochody, challenge.

W davisie (sierpień) będzie tryb nocny i motory.

Eastwood (jesień prawdopodobnie wrzesień) nowa wyspa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na tym cudownym forum !! To mój pierwszy post PS3 mam od 2 tygodni i dzisiaj wpadłem na tą stronkę.

Mam pytanie co do ryjącego twarz Burnouta.

Za co zdobywa sie pkt w rozgrywce online ? Bo raz zdobywam mega duzo raz mało.

Proszę o pomoc

Pozdro

A i jeszcze jedno. Gra ktoś z tego forum w burnout' a po siecie jeszcze ? Jak tak to napiszcie mi wiadomość na mój PSN. Przydała by się pomoc w eventach przez sieć

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na tym cudownym forum !! To mój pierwszy post PS3 mam od 2 tygodni i dzisiaj wpadłem na tą stronkę.

Mam pytanie co do ryjącego twarz Burnouta.

Za co zdobywa sie pkt w rozgrywce online ? Bo raz zdobywam mega duzo raz mało.

Proszę o pomoc

Pozdro

A i jeszcze jedno. Gra ktoś z tego forum w burnout' a po siecie jeszcze ? Jak tak to napiszcie mi wiadomość na mój PSN. Przydała by się pomoc w eventach przez sieć

Pozdro

wszyscy a przynajmniej wiekszosc wroci do Bp jak wyjdzie nowy update z chalengami i nowymi autkami ouki co malo kto gra online...

Ps. Cagney bo wlasnie tak sie nazywa ow update wychodzi 10 lipca takze juz nie dlugo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×