Skocz do zawartości
Skr3czu

2.20 instalacja się zawiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Włączyłem PS3 i chciałem zrobić update do 2.20

Soft się ściągnął i zaczęła się instalacja dochodzi do 68% i wyskakuje:

An error occurred during the update operation (8002f1c1)

Robię restart i jak konsola się włącza od razu zaczyna się instalacja i znowu zwiecha i tak w kółko.

Co zrobić ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, a nie zerwało Ci downloadu, albo nie wyłączyło prądu?... kiszka, może spróbuj przytrzymać wlącznik PS3 kilka sekund... aż piknie :/ najwidoczniej wywala Ci instalke FW z powodu jakiegoś błędu w instalce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem dużej, ale nic nie dało nadal wywala instalacje.

Jakieś jeszcze propozycję ?

Edit:

Prąd był cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na allegro, więc muszę do nich napisać.

Ciekawe czy będę musiał im odesłać czy do serwisu sony w szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowałem na allegro, więc muszę do nich napisać.

Ciekawe czy będę musiał im odesłać czy do serwisu sony w szczecinie.

No to zajebiście... przykro mi że Ci tak się porobiło... ale widać teraz że trzeba uważać nawet przy instalce FW z SONY... Daj znaka co i jak z Twoją sprawą, jak wygląda ewentualna naprawa jeśli do niej dojdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra, szczerze mowiac

jest jakis sposob zeby sie przed czyms takim zabezpieczyc?

moze lepiej sciagnac na kompa i pozniej z pamieci flash instalowac

slaby interes jak kolejny update ma uziemnic konsole

no i takie cos powinno byc z miejsca naprawiane lub wymiana na nowa, bo jaka wina uzytkownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi... - Supernowoczesne zabezpieczenia przed brick'iem. Dupa zbita... na update'y trzeba tak samo uważać jak na PSP. Nic nie wymyślili.

Wynika z tego, że patenty takie jak dwa flash'e czy dwa softy, można miedzy książki z bajkami włożyć bo w w/w przypadku NIC nam to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

u mnie przy instalowaniu update z pendrive wywalilo korki (co za pech)po ponownym wlaczeniu ps3 pokazala sie dalsza instalacja, doszlo do setki i wszystkoo teraz dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

dzis przy aktualizacji softu(ps3 mam podlaczone przez wifi moj net to neo 1mb)

dochodzac do koncowki sciagani ps 3 dostalo zwieche.Pojawil sie czarny ekran i nic nie mozna bylo zrobic.Wylaczylem konsole przyciskiem z tylu konsoli

i przy wlaczeniu pojawil sie monit z instalka new softu...wszystko przebieglo tak jak nalezy i konsola smiga:)

nie wiem od czego to zalezy,ze jak sie komus cos zawiesi(albo wywali net podczas sciagania firmvare-przez wifi to sie moze zdarzyc tak jak mi),ze konsola odmawia posluszenstwa.Moje ps3 to pal 60gb.Moze wersja ps3 ma jakies znaczenie?

CIekawe co bym mial zrobic jak y mi padla ps3(odpukac),bo konsole kupilem w salonie Sony w Warszawie,a jestem z Kolobrzegu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ponieważ ja też miałem taki problem z softem 2.20 i wcześniejszym po ściągnięciu pojawiał się czarny ekran i totalna zwiecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nawet format nic nie da ?? moj kumpel mial to samo ale zresetowal konsole i normalnie dzialalo tylko, ze z fw 2.10 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co engorek ( czarny ekran..) Czekam potem jeszcze przez pewnie czas potem wyłączam konsolę przytrzymują dość długo przycisk wył. i się wyłącza a po załączeniu akceptuję pobrany update i wszystko działa.

Mógłby ktoś podać mi linka skąd mógłbym pobrać na PC najnowszego update'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem dzis inna 'przygode'. wczoraj instalowalem 2,20 i bylo wszystko ok. dzis wlaczam ps3 sixaxisem jak zawsze a tu czarny ekran w tv i zero zycia w konsoli poza zielona dioda powera... no juz myslalem ze koniec... ale po wylaczeniu z sieci i ponownym wlaczeniu wstala normalnie... te nowe firmłery przechodza zbyt krotkie QA wedlug mnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie ściągnąć update na PC, a potem przez kartę SD wgrać, ale chyba poczekam aż SONY zareaguję na to i wypuści może jakiś "zapdejtowany apdejt" albo coś... Nie chcę żeby się coś popsuło, bo nie mam czasu i ochoty po serwisach jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sobie ściągnąć update na PC, a potem przez kartę SD wgrać, ale chyba poczekam aż SONY zareaguję na to i wypuści może jakiś "zapdejtowany apdejt" albo coś... Nie chcę żeby się coś popsuło, bo nie mam czasu i ochoty po serwisach jeździć.

ale ten przypadek się zdarzył, ponieważ źle ściągnął się plik instalacyjny. Jak ściągniesz na PC i nie będzie żadnych problemów podczas ściągania to wszystko będzie ok. Ja ściągałem na konsoli i wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ten przypadek się zdarzył, ponieważ źle ściągnął się plik instalacyjny. Jak ściągniesz na PC i nie będzie żadnych problemów podczas ściągania to wszystko będzie ok. Ja ściągałem na konsoli i wszystko działa idealnie.

Sam nie wiem, czy się skusić czy nie... Tak to mi ten update nie jest potrzebny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiem, czy się skusić czy nie... Tak to mi ten update nie jest potrzebny...

nie popadajmy w paranoję. Było już, że 40GB mi się na pewno popsuję, więc nie kupię, a teraz jednej osobie pechowo źle się ściągnęło i obawa przed instalacją. W końcu po coś te FW wprowadzają - żeby poprawić funkcjonalność i stabilność, więc nie widzę żadnego powodu aby nie instalować 2.20...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie popadajmy w paranoję. Było już, że 40GB mi się na pewno popsuję, więc nie kupię, a teraz jednej osobie pechowo źle się ściągnęło i obawa przed instalacją. W końcu po coś te FW wprowadzają - żeby poprawić funkcjonalność i stabilność, więc nie widzę żadnego powodu aby nie instalować 2.20...

Masz rację... Jak się skopie to się da naprawić Zaraz zaczynam ściągać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem problem z fw 2.2 po zainstalowaniu chcialem wylaczyc konsole a a ta zielona dioda zaczela migac 20 razy pozniej ps3 3 razy zapikala zrestartowala sie i znowu uruchomila. Gdy mialem fw 2.17 dioda migala zawsze 8 razy i konsola sie wylaczla. Teraz miga zawsze pomiedzy9-13 razy i dopiero sie wylacza co to moze znaczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...podłączam sie pod posta wyzej..mam to samo z ta jednak roznica ze u mnie migala 2-3 razy po zainstalowaniu update miga 5:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem update na PC i zainstalowałem go na konsoli poprzez mój odtwarzacz MP3. Wszystko zainstalowało się bez żadnego problemu, konsola działa normalnie... Polecam ten sposób aktualizacji dlatego, że jest bezpieczniejszy i (w moim przypadku) szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zainstalowaniu update wszystko gralo jak nalezy, ale po wylaczniu konsoli i wlaczeniu nastepnego dnia przy podlaczeniu do internetu wyskoczyl komunikat o potrzebie zainstalowania patcha 2.20 (?!). No nic, sciagnelem i zainstalowalem wiec jeszcze raz i wszystko dziala od paru dni. Dziwne troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×