Skocz do zawartości
Skr3czu

2.20 instalacja się zawiesza

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po zainstalowaniu update wszystko gralo jak nalezy, ale po wylaczniu konsoli i wlaczeniu nastepnego dnia przy podlaczeniu do internetu wyskoczyl komunikat o potrzebie zainstalowania patcha 2.20 (?!). No nic, sciagnelem i zainstalowalem wiec jeszcze raz i wszystko dziala od paru dni. Dziwne troche.

Bo miałeś wcześniej tylko 2.17 na pewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo miałeś wcześniej tylko 2.17 na pewno...

2.20 bylo, gdybym mial 2.17 sytuacja nie bylaby dziwna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.20 bylo, gdybym mial 2.17 sytuacja nie bylaby dziwna...

No to mało prawdopodobne, ale możliwe.... Naprawdę dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ijahman

@emenems

Nie przesadzacie czasem z pikaniem/swieceniem diod???U mnie jest (chyba)taka zaleznosc ze jak wylaczam konsole nie zamykajac przegladarki/gry/muzyki to wylacza sie dluzej a jak mam pozamykane aplikacje to szybciutko(2,3 razy mruga i juz)...wg mnie chodzi o to ze konsola musi je sama zamknac (o ile wy tego nie zrobiliscie)i odbywa sie przez to ze wiecej razy mryga...tj "mysli"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ijahman

@emenems

Nie przesadzacie czasem z pikaniem/swieceniem diod???U mnie jest (chyba)taka zaleznosc ze jak wylaczam konsole nie zamykajac przegladarki/gry/muzyki to wylacza sie dluzej a jak mam pozamykane aplikacje to szybciutko(2,3 razy mruga i juz)...wg mnie chodzi o to ze konsola musi je sama zamknac (o ile wy tego nie zrobiliscie)i odbywa sie przez to ze wiecej razy mryga...

Z tego co ja zauważyłem to u mnie zawsze wyłącza się tak samo, nie ważne co robię i co mam włączone.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sonnyTRK

Specjalnie sprawdzilem swoje spostrzezenia i wywnioskowalem ze moja teoria sie zgadza ale tylko w 75%tj na cztery wylaczenia PS3 tylko w 3 wypadkach (gdy mialem wlaczone aplikacje zamykala sie dluzej,a z wylacznymi krocej)a w czwartym zupelnie na odwrot....z racji ze niechce mi sie jej wylaczac co chwile wiecej prob nie przewiduje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja nawet jak mam wszystko pozamykane to miga 9-13 razy i dopiero sie wylacza. A moze tak po prostu jest w wersji 40 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja nawet jak mam wszystko pozamykane to miga 9-13 razy i dopiero sie wylacza. A moze tak po prostu jest w wersji 40 gb

Tak jest chyba w wersji 40GB bo u mnie też mryga 9+ razy. Ale myślę że nie ma się co tym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest chyba w wersji 40GB bo u mnie też mryga 9+ razy. Ale myślę że nie ma się co tym przejmować.

Ja mam też 40Gb i u mnie mruga 3-4 razy zawsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 60GB i raz sie wyłącza normalnie, a raz z trzema "piknięciami".Gdzies czytałem ze to normalne i nie ma sie czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lekko przesadzacie z tym mruganiem czy pikaniem konsoli...

im więcej się czyta o awaryjności ps3 tym bardziej człowiek się tym przejmuje, po co się martwić na zapas

(czy dioda mruga 5 razy czy 10 raczej niema znaczenia, a jak ma to jest to związane z ilością pracy jaką konsola musi wykonać przed zamknięciem net,gry itp, takie jest moje zdanie)

jeżeli dalej każdy bedzie się tak przejmować, to w krótkim czasie pojawi sie post o "obracającym się znaczku playstation przy napędzie , czy to normalne? "

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, lekka paranoja się robi na punkcie konsoli - nie włożę płyty bo mi się konsola popsuje ? To po co wyjmować z kartonu, w końcu kurz jest cichym zabójcą, a jak jeszcze jakieś odbicie światła np. od budynku na przeciw okien się skupi i padnie na konsolę, normalnie tragedia, bo może przeniknąć przez obudowę i zniszczyć wnętrzności sprzętu. Windows też się czasami zamyka szybko, a czasami nie, czasami jakiś program nie chce się zamknąć i nikt nie robi z tego powodu tragedii. Trzeba podchodzić spokojnie - jak zaświeci się światełko 3 razy więcej niż zazwyczaj, a później konsola się uruchomi i działa to nie znaczy, że jest zepsuta, bo jakby była pojawiłby się błąd. Nie pojawia się, to używać normalnie, w końcu usterki zawsze się zdarzają i nie jest to X360 gdzie co trzecia konsola idzie do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×