Skocz do zawartości
snejkiPL

Ace Combat: Assault Horizon

Rekomendowane odpowiedzi

Już niedługo, wszyscy fani awiacji, posiadający przy okazji PS3, będą mieli możliwość zasiąść za sterami odrzutowych maszyn i po raz pierwszy, poczuć moc serii Ace Combat na PS3. Na chwile obecną, gra osiągnęła "złoty" status (czyli pracę nad tytułem zostały zakończone, a płyty zaczęły wypadać z maszyny, która bezlitoście poddaje je procesowi tłoczenia). Wielkie święto podniebnych zakapiorów przewidziane jest na 14 października (wszystkie znaki na niebie mówią że będzie to piątek, więc noc z piątku na sobotę zapowiada się co najmniej świetnie o ile nie macie lęku wysokości). Amerykanie zasmakują tworu Project Aces trzy dni wcześniej, ale u nich odpada nocne szarpanie, chyba że nie wykorzystali wszystkich dni urlopowych

Od siebie dodam, iż pomimo tego że demo nie zrobiło na mnie wrażenia którego oczekiwałem, wciąż nie dopuszczam do siebie myśli żebym nie skusił się na zakup w dniu premiery. Może dla tego że jestem przytoczonym wyżej podniebnym zakapiorem, na HAWX 2 po pierwszej części nie mam większej ochoty a może bywam zbyt leniwy na podłączenie joysticka i odpalenie Lock-Ona

W każdym razie zapisuję sobie w kalendarzu datę 14.X, wypuszczam dipole i manewrując oddalam się by uniknąć zestrzelenia

ps. nie bierzcie niektórych części tego postu na poważnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja mam mieszane uczucia po ograniu dema.

Zbyt arcade'owa rozgrywka z tego wyszła.

Snejki, jako totalny zapaleniec daj znać jak wrażenia z gry i zarwanej nocce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od 2 tygodni jak narazie gralem deatmatch 1 online.Fajnie sie gra ale jednak trzeba sie nauczyc tego dogflight mode, ktory ulatwia poscig za celem.przeszedlem wczoraj 1sza misje w kampanii, ta ktora byla w demo.i dzisiaj pogram kolejne misje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny na pykanie online? dodawać do PSN ze stosownym dopiskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mozna zagrac w ta gierke w wersje demo na joysticku logitech wingman attack 2 czy musze miec pelna wersje.

Pozdrawiam

Edytowane przez prezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę chętnego na mały boost trofeów online? Zapraszam na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×