Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, Panowie i Gimby mam pytanie.

 

Ostatnio zakupiłem Pulsy Ellite Edition. Jest mega :D Pobrałem aplikację do słuchawek na PS3 i tutaj moje pytanie, czy można do niej pobierać inne ustawienia słuchawek oprócz tych które tam są po zainstalowaniu, bo jeżeli chodzi o gry to są przedefiniowane standardowe + bodajże z 3-4 gier.

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można. Własnych tez nie można robić (w Goldach dopiero dają oficjalnie taką możliwość). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie i Gimby mam pytanie.

 

Ostatnio zakupiłem Pulsy Ellite Edition. Jest mega :biggrin: Pobrałem aplikację do słuchawek na PS3 i tutaj moje pytanie, czy można do niej pobierać inne ustawienia słuchawek oprócz tych które tam są po zainstalowaniu, bo jeżeli chodzi o gry to są przedefiniowane standardowe + bodajże z 3-4 gier.

 

Z góry dzięki za odp.

 

Możesz wgrywać tylko te profile, które są dostępne w aplikacji, czyli standardowe + te do gier. Żadnych innych nie wgrasz.

 

EDIT: SephiroT, skubaniec ubiegł mnie o sekundę. ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie czy jest możliwość wymiany baterii w słuchawkach 7.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o recenzowane słuchawki czyli ten najstarszy model headseta

działają z ps4 ?? bo je podłączyłem wyświetliło komunikaty że zostało to właczone ale dźwięk nie szedł przez słuchawki

coś trzeba specjalnie uruchamiać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o recenzowane słuchawki czyli ten najstarszy model headseta

działają z ps4 ?? bo je podłączyłem wyświetliło komunikaty że zostało to właczone ale dźwięk nie szedł przez słuchawki

coś trzeba specjalnie uruchamiać ??

 

Tak dzialaja. 

Mialem to samo, domyslnie (bo PS4 nie rozpoznaje headsetow - tylko stosuje zasade headset to headset) na sluchawki kierowany jest tylko dzwiek czatu (ma to sens w wypadku domyslnej sluchaweczki). Wiec wejdz w ustawienia sprzetu/kontrolerow/peryferiow czy jak to sie to tam nazywa (np przez dluzsze przytrzymanie PS button w grze, lub z menu ustawien) tam znajdziesz opcje co ma byc wysylane do headseta, tylko chat lub wszystko. 

Oprocz tego warto zrobic test mikrofonu jesli chcesz grac z komunikacja glosowa - darlem sie do niego jak glupi i zwyczajnie nie dzialal, pomoglo wylaczenie i wlaczenie sluchawek ponownie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag tez masz czasem taki problem ze podczas grania sluchawy jakby gubily zasieg? po prostu jest bipniecie i dioda na usb miga, po jakims czasie znow sie wlaczaja. Kiedys tez tak mialem ze przy wlaczaniu nie chcialy sie z odbiornikiem usb polaczyc ale takie jaja wlasnie dzieja sie na ps4 i czesto sie to nie zdarza. Te male problemiki i tak nie zmieniaja faktu ze sluchawy sa swietne i nie planuje jakiejkolwiek wymiany dopoki sie nie rozleca ze bede je tasma sklejal :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag tez masz czasem taki problem ze podczas grania sluchawy jakby gubily zasieg? po prostu jest bipniecie i dioda na usb miga, po jakims czasie znow sie wlaczaja. 

 

Gralem dosc malo na sluchawkach, w sumie to bardziej byly testy zarowno tego mini-pchelkowego HS oraz mojego Wireless. 

Wiec jeszcze nie mialem okazji doswiadczyc opisywanych przez Ciebie problemow. 

 

Pogram wiecej to sie wypowiem. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na pierwszym modelu słuchawek 7.1 praktycznie od momentu ich premiery :) Najpierw długie godziny na PS3, a teraz na PS4.

Na PS3 chodzą idealnie, ale na PS4 początkowo miałem problemy z zasięgiem, tzn. gubił się i przeszkadzało mu dosłownie wszystko.

Rozwiązaniem u mnie okazało się odsunięcie trochę urządzeń korzystających z WiFi. nawet jak przystawię głupi telefon do słuchawek to czasem sygnał zanika.

Co w przypadku gry na PS3 nie miało miejsca, więc na pewno to nie jest wada sprzętowa, a raczej softu obsługującego te słuchawki w konsoli.

 

Wcisnąłem też dongla do drugiego portu USB w konsoli, zrobiłem to raczej z gupoty, ale jakoś tak rzadziej odczuwam teraz przycięcia, albo to po prostu efekt placebo.

Mimo wszystko gram już bardzo długo i obecnie rzadko kiedy zdarza się, żeby mi słuchawki sygnał straciły. Szczerze mówiąc to już nie pamiętam kiedy ostatnio się to działo nagminnie.

Jeśli jednak ktoś ma obok konsoli router czy inne urządzenia WiFi, to warto spróbować je przestawić.

 

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale nie użwam WiFi w konsoli, bo to też może się gryźć ze słuchawkowym sygnałem.

Osobiście mam podpięte konsole kablem, ale to już tak bardziej jako ciekawostka, a nie rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolnione jedno wejście USB w PS4 rozwiązało moje problemy z sygnałem. Jak był podłączony poza donglem np. dysk zewnętrzny to słuchawki nieźle przerywały.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ostatnio też miałem jaja, bo podłączyłem sobie pendrive'a z USB 3.0 i nagle pady mi zwariowały.
Nie dało się ich używać, bo lag na nich był chyba z 20 sekundowy. Na początku myślałem, że pad mi padł, ale jak wyciągnąłem pena to od razu ruszyło.

Mam dziwne wrażenie, że USB w tej konsoli też pozostawia wiele do życzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że USB w tej konsoli też pozostawia wiele do życzenia :)

Yup. Także to odkryłem :P Raz miałem dziwną sytuację. Miałem podłączoną ładowarkę do kontaktu od ps vity. Gdy podłączyłem do niej pada by go podładować, to w chwili podłączenia słuchawki kompletnie straciły sygnał..... :D Ciekawa bardzo zależność...

Restart słuchawek rozwiązał problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalem ze to u mnie cos nie bangla z tymi sluchawami ale jak juz mowilem na ps3 wszystko smiga bez problemu. Czasem tez jest tak ze slychac szumy/trzeszczenie w sluchawkach. Rozwiazaniem moze tez byc podlaczenie nadajnika do przedluzki usb i umiejscowienie jej troche blizej. Co do tych urzadzen wifi ktore moga zagluszac to moze u mnie wina stoi po stronie telefonu bo czasem lezy obok mnie wlasnie podlaczony do wifi. No nic dzisiaj sie temu bardziej przyjrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znowu miałem taką sytuację na ps3 że jak podłączyłem bezprzewodowego pada giotecka to słuchawki sony 7,1 przestały działać a jak włączyłem słuchawki to pad nie mógł połączyć się z konsolą , dlatego teraz 2 razy zastanawiam się za nim kupię jakieś słuchawki nie sonowskie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem może występować przy każdych słuchawkach, które są bezprzewodowe, więc nie nastawiałbym się, że złe Sony wypuściło bubla, tylko raczej złe Sony nie dopracowało sterowników do tych słuchawek.

Co prawda nie testowałem innych bezprzewodowych słuchawek, a najlepiej jakby to robiła osoba, która miała oba modele i mogła stwierdzić, czy problem się powtarza.

Jednak na moje oko, jak się chce jakości idealnej, to przede wszystkim trzeba patrzeć na słuchawki po kablu, najlepiej optyku, ale to już są koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie czy Sony Wireless Stereo Headset 2.0 ma przecież dźwięk przestrzenny 7.1 (VSS), a skąd to Stereo i 2.0??

 

Czy 2.0 to oznaczenie nowszego modelu?? (było 1.0??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×