Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znalazłem w progamingshop - 405 + 20 wysyłka pobraniowa.Pytałem o gwarancję, dają dwuletnią.

http://www.progamingshop.pl/sony-ps3-wireless-stereo-headset-71/d-71137/

Ja dzisiaj zamówiłem w progamingshop.pl za cenę 360zł. Pospieszyłeś się o jeden dzień :)

Edytowane przez arturnk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, shit happens. Jakoś przełknę, niech tylko dojdzie, bo na razie dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia i czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, shit happens. Jakoś przełknę, niech tylko dojdzie, bo na razie dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia i czekam.

Napisz do nich przez gg lub anuluj zamówienie. Dostałem od nich informację że paczki będą wysyłane dopiero w piątek lub w sobotę. I tak niczego nie przyspieszysz a możesz jedynie zaoszczędzić 45zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię- tv nie dają dźwięku po usb, a poza tym nie miało by sony interesu by to działało: do tv mają swoją serię słuchawek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że te słuchawki będą działać z telewizorem po podłączeniu nadajnika USB do samego TV. (Mam Samsunga LED nie pamiętam dokładnie modelu:)

Nie będą działać, TV ich nie wykryje. Próbowałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączyłem swoje i muszę przyznać, że grają bardzo ładnie. Jakiegoś szału może nie ma, ale do grania bardzo dobre. W Battlefieldzie usłyszałem kilka nowych dźwięków (lol) których wcześniej na Sennheiserach nie zauważałem :) Ogólnie bardzo pozytywnie, no i przede wszystkim nareszcie bezprzewodowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam powiem tyle, że radzę się decydować jak najszybciej, jeśli ktoś poważnie myśli.

Słuchawki są zrobione prawdopodobnie w bardzo małym nakładzie (stąd słaba dostępność), a ich cena ciągle rośnie.

Na allegro już ponad 450zł! :o

Także jak ktoś ma okazję kupić za te 400zł czy mniej to niech się nawet nie zastanawia, bo osobiście czuję, że za kilka miesięcy będzie to towar deficytowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko - skąd to przyuszczenie. Na amazonie czy ebay'u jednak leży tego trochę. A cena powinna raczej spadać po nowym roku, no chyba, że dalej kurs euro będzie leciał w górę jak szalony.

Myślę, że ta cena ok 320zł z przesyłką jest akceptowalna :rolleyes:

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze po podlaczeniu do tv nie dzialaja:( To pewnie tak samo jak sie podlaczy do wiezy przez usb nie zadzialaja? Czyli nie ma mozliwosci korzystac znich grajac np. na ps2? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze po podlaczeniu do tv nie dzialaja:( To pewnie tak samo jak sie podlaczy do wiezy przez usb nie zadzialaja? Czyli nie ma mozliwosci korzystac znich grajac np. na ps2? :/

No przecież wszędzie pisze, że sprzęt dedykowany pod PS3. Dobrze, że z PC działa.

Na TV oraz wierze nie ma co liczyć. No może jakieś nowe modele od Sony, ale na inne marki nie ma co liczyć.

Te słuchawki muszą być po prostu wspierane przed dany model i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież wszędzie pisze, że sprzęt dedykowany pod PS3. Dobrze, że z PC działa.

Na TV oraz wierze nie ma co liczyć. No może jakieś nowe modele od Sony, ale na inne marki nie ma co liczyć.

Te słuchawki muszą być po prostu wspierane przed dany model i tyle.

Ok wiec musze szukac czegos innego bo taki zakup to moim zdaniem bezsens, sluchawki fajne ale tylko do ps3 to odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra recenzja tego sprzęciku. Myślę nad zakupem, jednak cały czas straszy mnie ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna w takim headsecie sony wymienic z czasem te baterie/akumulatorek jak zacznie nam trzymac np. tylko 1-2h ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna w takim headsecie sony wymienic z czasem te baterie/akumulatorek jak zacznie nam trzymac np. tylko 1-2h ?

Wątpię. A przynajmniej nie bez niszczenia obudowy lub poharatania jej.

Baterię oryginalną znaleźć u nas również będzie prawie, że niemożliwe.

Poza tym, jak będziesz je normalnie użytkował, czyli ładował tak jak należy (oryginalną ładowarką, albo przez PS3, a nie jakimiś chińszczyznami), nie wyładowywał do samego końca, to słuchawki posłużą Ci bardzo długo. Myślę, że z 5 lat minimum bateria będzie trzymała tyle ile trzeba. Poza tym można grać na nich nawet jak są podłączone do ładowania, więc to też nie jest jakiś specjalny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. A przynajmniej nie bez niszczenia obudowy lub poharatania jej.

Baterię oryginalną znaleźć u nas również będzie prawie, że niemożliwe.

Poza tym, jak będziesz je normalnie użytkował, czyli ładował tak jak należy (oryginalną ładowarką, albo przez PS3, a nie jakimiś chińszczyznami), nie wyładowywał do samego końca, to słuchawki posłużą Ci bardzo długo. Myślę, że z 5 lat minimum bateria będzie trzymała tyle ile trzeba. Poza tym można grać na nich nawet jak są podłączone do ładowania, więc to też nie jest jakiś specjalny problem.

Wiesz problem jest bo granie w sluchawkach bezprzewodowych na kablu to porazka... :) Nie wyladowywac do samego konca a myslalem ze wlasnie tak sie powinno robic tzn co lepiej doladowac w np. polowie? Jak najlepiej uzytkowac takie baterie zeby dlugo trzymaly?

A co do uzytkowania do nawt przy padzie pisze ze z czasem bezdie trzymal coraz krocej wiec ze sluchawkami bedzie na bank to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna w takim headsecie sony wymienic z czasem te baterie/akumulatorek jak zacznie nam trzymac np. tylko 1-2h ?

Sądzę, że jest to wykonalne. Słuchawki można rozkręcić, czyli przynajmniej teoretycznie można dostać się do baterii. Pytanie, czy będzie się dało kupić nową pasująca do tego setu.

Odnośnie ładowania, myślę że jest podobnie jak z tel. komórkowymi, zalecane ładowanie kiedy bateria osiągnie ok 10%, czyli w słuchawkach podłączasz kiedy zamruga czerwona diodka.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz problem jest bo granie w sluchawkach bezprzewodowych na kablu to porazka... :) Nie wyladowywac do samego konca a myslalem ze wlasnie tak sie powinno robic tzn co lepiej doladowac w np. polowie? Jak najlepiej uzytkowac takie baterie zeby dlugo trzymaly?

A co do uzytkowania do nawt przy padzie pisze ze z czasem bezdie trzymal coraz krocej wiec ze sluchawkami bedzie na bank to samo.

Na starych bateriach tak było, że wyładować do końca i naładować na full.

Na nowych tak nie jest. Jak wyładujesz do samego końca, tak że się same wyłączą to bardzo źle dla baterii.

Tak samo jest w tel. komórkowych, laptopach, padach, itd. Dlatego jak jesteś już blisko końca baterii to podłącz sobie do ładowania.

Wiadomo też, że czasami zdarzy się wciągnąć w grę i przeoczyć nawet informacje w postaci pikania w słuchawkach.

Jak zdarzy się parę razy, że się wyłączą to nic. Ale jak będzie się to robić non-stop to wtedy na pewno będzie to miało jakiś skutek.

Na razie używaj i ciesz się ze słuchawek. Prawdopodobieństwo, że bateria "padnie" w przeciągu kilku lat jest zerowe.

Do tego momentu, albo będziesz miał nowe słuchawki, albo te sprzedasz, czy jeszcze jakaś inna historia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ladowac najlepiej jak trzecia kratka od bateri zniknie?  (bo ta ikonka jest chyba taka sama jak na padzie)  Dzieki za pomocne odpowiedzi , caly czas sie zastanawiam - musze sie zastanowic czy je nabyc czy tez przewodowe inne.   PS. Gdyby ktos chcial i nie mial mozliwosci kupic taniej moge zorganizwac po 350 pln nowe sztuki +15 pln kurier ale jest tego niewiele jezeli chodzi o ilosc - jak cos prosze o PW.     

W internecie jest sporo wypowiedzi nt wystepujacego szumu w tych sluchawkach gdy aktualnie nie ma dzwieku - podczas loadingow czy ogladania filmow czy tez slyszycie ten szum w Waszych ?

Edytowane przez OutsideR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo delikatny szum kiedy nie ma żadnego źródła dźwięku, w grze praktycznie tego nie odczujesz. Kiedyś miałem radiowe słuchawki philipsa i było podobnie tyle, że szum był wyraźnie głośniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Trittony ax 180 i też było słuchać szum,mam teraz sony i jest to samo.W grze to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×